Dulkių siurblys-robotas – pagalba šiuolaikinei namų šeimininkei

Modernėjanti visuomenė pasireiškia ne tik naudodamasi naujausiomis mobiliųjų telefonų ar kompiuterijos technologijomis, bet į rinką vis stipriau besiveržiančiomis namų buities prekėmis. Viena iš jų – nesustabdomai populiarėjantis ir vis dar auganti prekių kategorija – išmanusis dulkių sriublys-robotas.

Išmaniųjų dovanų idėjos - ir mažam, ir dideliam!

2019 m. išmaniųjų dovanų TOP. Tiek suaugusiems, tiek ir vaikams.

Vaikiški išmanieji laikrodžiai - kaip išsirinkti?

Koks vaikiškas išmanusis laikrodis turi būti? Kuo jie skiriasi? Kodėl kai kurie laikrodukai tokie brangūs? O kas bus jeigu pirksiu pigesnį? Kaip išsirinkti vaikišką išmanųjį laikrodį?

Išmaniųjų laikrodžių atsparumas vandeniui - ką reiškia žymėjimai IP ir ATM?

Norite įsigyti išmanųjį laikrodį, kuris būtų atsparus vandeniui? Tačiau nežinote ir nelabai suprantate ką reiškia ženklinimas IP67, IP68 ar ATM?

Pirk daugiau - mokėk mažiau!

Specialus pasiūlymas įmonėms ir visiems norintiems pirkti didesnį kiekį išmaniųjų laikrodžių ar apyrankių. Puiki dovanos idėja!

Išmanioji apyrankė ir Bluetooth ausinė 2in1 KingWear KR04

Daug laiko praleidžiate kelyje vairuojant? Tenka daug bendrauti telefonu ir vairuoti vienu metu? Esate aktyvus žmogus?

Išmanioji kuprinė - kas tai?

Išmaniosios kuprinės yra puikiai pritaikytos modernius sprendimus mėgstančiai šiuolaikinei visuomenei. Ypatingai patogu keliaujantiems, moksleiviams ar studentams.

Elektrinis paspirtukas - pliusai ir minusai

Elektrinis paspirtukas – šiuo metu populiarumo viršūnėse esanti šiuolaikinio miesto gyventojo transporto priemonė.

Kur geriau pirkti išmaniuosius įrenginius internetu – Lietuvoje ar užsienyje?

Viena aktualiausių temų Lietuvoje – mūsų šalyje viskas gerokai brangiau nei užsienio valstybėse. Taip, ko gero šioje vietoje mes pralaimime daugumai pasaulio šalių – uždarbis menkas, o kainos prilygsta net stipriausioms pasaulio šalims.

Vaikiškas išmanusis laikrodis - džiaugsmas vaikams ir pagalba tėvams

Mažieji laikrodžių savininkai taip pat nusipelno būti išmanūs! Vaikams skirtas išmanusis laikrodis bus naudingas ne tik patiems vaikučiams, bet ir jų tėveliams ar vaikus prižiūrintiems asmenims.

Šaltis ir išmanusis telefonas - sunkiai suderinama, bet pagelbėti gali išmanusis laikrodis

Tikriausiai ne vienas išmaniojo telefono savininkas tiesiogiai susidūrė su neigiamu šalčio poveikiu telefonui. Todėl būnant lauke neretai vengiama naudotis telefonu, jis laikomas šiltai striukės, palto kišenėje ar rankinėje. O ką daryti, jei laukiate svarbaus skambučio? Alternatyva – išmanusis laikrodis ar išmanioji apyrankė.

Išmaniųjų nešiojamų prietaisų palyginimas

Išmanusis laikrodis, fizinio aktyvumo stebėjimo apyrankė, žingsniamatis, pulsometras - kuo visi šie prietaisai yra panašus ir kuom skiriasi?

Išmanusis laikrodis - funkcijos ir neįtikėtinos galimybės

Esame įpratę prie tradicinių laikrodžių, kurių pagrindinė funkcija – rodyti laiką. Taip pat nieko nestebina galimybė nusistatyti žadintuvą ar sužinoti, kuri šiandien diena, tačiau šiuolaikiniai išmanieji laikrodžiai gali pasiūlyti kur kas daugiau funkcijų. 

Išmanieji kraujospūdžio matuokliai – kitokia sveikatos stebėsena

Padidėjęs kraujospūdis – tai neretą varginanti liga, su kuria vis dažniau susiduria ne tik senyni, bet ir jauno amžiaus žmonės. Vis dėlto, stebėti savo kraujo spaudimą šiandien turime visas galimybes – nuo elementariausių mechaninių (nors morališkai jau pasenusių) matuoklių, iki automatinių ir vis labiau populiarėjančių išmaniųjų kraujo spaudimo matavimo prietaisų. 

Širdies ritmo monitorius – būtinas treniruočių stebėtojas

Sveiką gyvenimo būdą šiandien propaguoja vis daugiau žmonių. Valgomas natūralus maistas, atsisakoma žalingų įpročių, daug dėmesio skiriama fizinei veiklai. Nors visi išvardinti veiksmai stiprina imunitetą, mažina ligų riziką, tačiau net ir sveikai gyventi reikia atsakingai bei kontroliuojant save. Aktyviai sportuojate? Nepamirškite stebėti savo organizmo veiklos, ypač širdies darbo, nes to nedarant, iš fiziškai aktyvaus žmogaus labai greitai galite tapti ligoniu.

Sporto apyrankės - jūsų fizinio aktyvumo seklys

Savo fiziniu aktyvumu šiandien rūpinasi vis daugiau žmonių, tačiau tai daryti stilingai daugeliui – vis dar iššūkis. Jei manote, jog šiam procesui sekti būtina sudėtinga technika arba gremėzdiški, savo dizainu daugeliui nepatrauklūs laikrodžiai, labai klystate.

Išmaniosios apyrankės – tai visiškai naujas požiūris į aktyvų gyvenimo būdą, tobulai suderinantis sportą, stilių bei technologinę pažangą, suteikiančią galimybę sekti bene kiekvieną savo veiksmą.
  

Kūno masės analizatorius - žvilgsnis į organizmo vidų

Sakoma, sveikame kūne – sveika siela, tad visi norime atrodyti ir jaustis taip, kaip geriausiai galėtume. Deja, dažnai nepageidaujami kilogramai kūną „papuošia“ visai netikėtai, o jų atsikratyti norime greitai ir efektyviai. Tuomet iš po lovos traukiame svarstykles, stebime savo kūno svorį ir džiaugiamės mažėjančiu kilogramų skaičiumi. Deja, toks staigus svorio metimas gali neigiamai atsiliepti organizmui, tad būtina gerai pažinti savo kūną, sekti jo sudėties kaitą, o siekiant atsikratyti nereikalingų kilogramų, tai daryti atsakingai ir sveikai.

Žingsniamatis - daugiafunkcinis fizinės veiklos seklys

Fizinė veikla žmogui būtina ir reikalinga taip pat, kaip maistas ar oras, kuriuo kvėpuojame. Vaikščiodami ar sportuodami palaikome raumenų, sąnarių veiklą, prisidedame prie sklandaus širdies bei kraujotakos sistemos darbo. Tam, kad galėtume kontroliuoti, sekti savo fizinį aktyvumą, o dažnai ir motyvuoti save vaikščiojimui, tarnauja puikus išradimas – žingsniamatis.

Išmanūs tualeto dangčiai – daugiafunkciai bidė

Šiandieninės technologijos tikrai stebina. Žodis „išmanusis“ linksniuojamas kalbant ne tik apie dėvimuosius prietaisus, tačiau ir apie daugelį kitų dalykų. Vargu, ar dar liko sritis, kurios daugiau ar mažiau nepalietė pažangios technologijos. Jos užkariavo net ir tualeto dangčių rinką. Tad šiandien galite įsigyti daugybė funkcijų ir neįtikėtinų galimybių siūlančius išmaniuosius tualeto dangčius – daugiafunkcius bidė.