Valiuta:

Išmanūs tualeto dangčiai – daugiafunkciai bidė

Išmanūs tualeto dangčiai – daugiafunkciai bidė

Šiandieninės technologijos tikrai stebina. Žodis „išmanusis“ linksniuojamas kalbant ne tik apie dėvimuosius prietaisus, tačiau ir apie daugelį kitų dalykų. Vargu, ar dar liko sritis, kurios daugiau ar mažiau nepalietė pažangios technologijos. Jos užkariavo net ir tualeto dangčių rinką. Tad šiandien galite įsigyti daugybė funkcijų ir neįtikėtinų galimybių siūlančius išmaniuosius tualeto dangčius – daugiafunkcius bidė. 

Kas yra išmanusis tualeto dangtis?

Išmanusis tualeto dangtis užtikrins aukščiausio lygio komfortą ir patogumą tualeto kambaryje. Šis produktas ženkliai pagerins gyvenimo kokybę, suteiks patogumo ir komforto pojūtį. Tai puikus sprendimas tiems, kurie nori aukščiausio higienos bei švaros lygio.

Ką gali išmanusis tualeto dangtis?

Jau vien žodis „išmanusis“ nuteikia, kad daiktas turi daug privalumų, atlieka įvairias funkcijas ir gali nustebinti. Išmaniojo tualeto dangčio galimybių bei funkcijų sąrašas solidus:

 1. Bidė funkcija. Plauna šilta vandens srove.
 2. Masažo funkcija. Masažą atlieka purkštukai, judantys pirmyn ir atgal, ir vandens srovelė – tai silpnėdama, tai stiprėdama.
 3. Klizmos funkcija. Jei Jus vargina vidurių užkietėjimas, nuo šiol tai nebus skaudi problema, nes išmanusis tualeto dangtis stipria vandens srove stimuliuoja išangę, o tai sukelia norą tuštintis. Maža to, klizmos funkcija pravers ir varginant pilvo spazmams.
 4. Ypač tinka vaikams – jiems naudotis bus labai paprasta ir patogu: daugelis išmaniųjų tualetų dangčių turi specialų mygtuką, kuris įjungia funkcijas ir dangtis plauna bei džiovina, apsaugant mažuosius nuo per karšto arba atvirkščiai, per šalto vandens, taip pat neleidžia per daug pakilti dangčio temperatūrai, kad mažiesiems sėdėjimas nesukeltų diskomforto.
 5. Šildoma sėdynė. Atsisėsti visuomet bus malonu, nes sėdynė yra šildoma (dažniausiai yra net keli šildymo lygiai).
 6. Svorio jutiklis. Pastarasis jutiklis fiksuoja, kuomet pakylama nuo sėdynės – tuo metu nustoja veikti purkštukai.
 7. Purkštukas yra ne statinis, o judantis, todėl galėsite pasirinkti tinkamiausią plovimo poziciją.
 8. Veikia tyliai, todėl pašaliniai garsai nekels diskomforto.
 9. Dangtį sumontuosite labai paprastai.
 10. Valymas. Jums nereikės rūpintis purkštukų valymu, kadangi beveik visi išmanieji tualeto dangčiai turi automatinio valymo funkciją – aukščiausio lygio patogumas.
 11. Daugelis išmaniųjų tualeto dangčių turi džiovinimo funkciją.
 12. Išmanieji dangčiai turi garsinio signalo funkciją. Pastarasis suveikia užsikimšus purkštukams ar atsiradus kitam gedimui.
 13. Dalis išmaniųjų dangčių turi ir nuotolinio valdymo pultus, todėl dangčiu naudositės dar patogiau.

Ar daug vietos užima išmanusis tualeto dangtis?

Išvardijus visą pluoštą išmaniojo dangčio privalumų, neretam gali kilti klausimas, o kiek vietos užima toks prietaisas, kuris gali tiek daug pagelbėti? Taigi, dar vienas išmaniojo tualeto dangčio privalumas yra tas, kad jis neužima daugiau vietos, nei įprastas tualeto dangtis. Išmanusis dangtis nereikalauja papildomos erdvės, jis lengvai montuojamas.

Išmaniųjų tualeto dangčių galite įsigyti čia.