Valiuta:

Kur geriau pirkti išmaniuosius įrenginius internetu – Lietuvoje ar užsienyje?

Kur geriau pirkti išmaniuosius įrenginius internetu – Lietuvoje ar užsienyje?

Viena aktualiausių temų Lietuvoje – mūsų šalyje viskas gerokai brangiau nei užsienio valstybėse. Taip, ko gero šioje vietoje mes pralaimime daugumai pasaulio šalių – uždarbis menkas, o kainos prilygsta net stipriausioms pasaulio šalims.

Viena aktualiausių temų Lietuvoje – mūsų šalyje viskas gerokai brangiau nei užsienio valstybėse. Taip, ko gero šioje vietoje mes pralaimime daugumai pasaulio šalių – uždarbis menkas, o kainos prilygsta net stipriausioms pasaulio šalims. Kalbant konkrečiai apie išmaniuosius įrenginius (išmanieji laikrodžiai, apyrankės ir visos kitos „SMART“ kategorijos prekės) galime įžvelgti nemažai pozityvo, ir vargu, ar galime tai vadinti „permokėjimu“. Žinoma, visa tai paliekame Jūsų teismui. Apačioje pateikėme privalumus ir trūkumus perkant Lietuvoje ir užsienio prekybos platformose (Ebay, Amazon, Aliexpress ir pan.).


Perkant Lietuvoje:
1. Prekėms suteikiamos garantijos.
2. Pristatymas dažniausiai užtrunka vos kelias dienas.
3. Siuntimas nekainuoja arba kainuoja nedaug (priklausomai nuo kiekvienos el.parduotuvės politikos).
4. Prekės yra kokybiškos, 100% originalios, tiesiai iš gamintojo arba oficialių distributorių.
5. Netikusią/nepatikusią prekę visada galima grąžinti ir susigrąžinti už ją sumokėtus pinigus.
6. Iškilus bet kokiems klausimams ar problemoms – visada galite paskambinti ir pasikonsultuoti.
7. Patikimi apmokėjimo būdai, kurių dažniausiai būna gausus pasirinkimas – galima apmokėti bankiniu pavedimu, grynaisiais, paypal ir kitomis sistemomis.
8. Gausus pristatymo būdų pasirinkimas. Galima rinktis iš įvairių pristatymo būdų – kurjeriu tiesiai į rankas, paštomatais, Lietuvos paštu.
9. Dažniausiai prekė kainuoja brangiau (bet tikrai ne visada!) nei užsienio prekybos platformose, tačiau suteikiami visi aukščiau išvardinti privalumai.


Perkant Ebay, Amazon, Aliexpress ir kitose panašiose platformose:

1. Dažniausiai prekės yra pigesnės nei Lietuvoje. Tačiau tai, kas pigu, ne visada kokybiška.
2. Pristatymas gali užtrukti iki 1-2 mėn. (priklausomai nuo šalies, iš kur siunčiama prekė).
3. Pristatymas dažniausiai nieko nekainuoja, tačiau labai ilgai užtrunka. Norint prekę gauti greitai, reikia papildomai mokėti už siuntimą, o tai kainuoja gerokai daugiau nei užsakant Lietuvoje.
4. Jeigu prekė netinka ar nepatinka yra sudėtinga grąžinti, ne visi pardavėjai leidžia grąžinti. Jeigu grąžinimas galimas, tuomet siuntimas atgal pardavėjui kainuoja gerokai brangiau nei grąžinant Lietuvoje, o ir siuntimas užtrunka tiek pat ilgai kaip ir jūs laukėte prekės. Galų gale – jūs neesate tikras ar siunta tikrai pasieks adresatą ir jums bus grąžinti pinigai.
5. Dažniausiai negalima pasirinkti pristatymo būdo. Iš tolimųjų šalių prekės įprastai pristatomos tik paštu.
6. Prekėms dažniausiai netaikomos garantijos, jie neremontuoja, nekeičia prekių, ypatingai praėjus daugiau laiko nuo jos įsigijimo.
7. Dažniausiai apmokėti galima tik banko kortele.
 

Taigi, apibendrinant galime teigti, kad nepaisant žemesnės kainos, perkant iš užsienio prekybos platformų, kitų privalumų neradome. Perkant Lietuvoje – Jūs gaunate 100% garantijas visomis prasmėmis. Žinoma, kiekvienas žmogus renkasi tai, kas jam yra parankiau ir geriau. Tačiau viena tikrai yra aišku - nebijokite pirkti internetu – šiuolaikinės technologijų galimybės yra beribės!


Jeigu turite bet kokių klausimų, jus domina konkreti prekė ar tiesiog ieškote patarimų „išmanaisiais klausimais“ – kreipkitės, visada pakonsultuosime kiek tik sugebėsime! 

www.smartonly.eu – 100% kokybė už geriausią kainą!

Visas Smartonly.eu pardavinėjamas išmaniąsias prekes galite rasti čia: https://www.smartonly.eu/