Valiuta:

Vaikiški išmanieji laikrodžiai - kaip išsirinkti?

Vaikiški išmanieji laikrodžiai - kaip išsirinkti?

Koks vaikiškas išmanusis laikrodis turi būti? Kuo jie skiriasi? Kodėl kai kurie laikrodukai tokie brangūs? O kas bus jeigu pirksiu pigesnį? Kaip išsirinkti vaikišką išmanųjį laikrodį?

Nusprendėte, kad atėjo diena, kai Jūsų vaikui jau reikia išmaniojo laikrodžio. Dar nenorite pirkti telefono, tačiau norėtumėte su juo susisiekti ar pažiūrėti vaiko lokaciją. Išmanusis laikrodis – puiki idėja! Gerai. Nuo ko pradėti? Žinoma, ieškote internetu! Tačiau po kelių minučių Jums pradeda suktis galva. Koks vaikiškas išmanusis laikrodis turi būti? Kuo jie skiriasi? Kodėl kai kurie laikrodukai tokie brangūs? O kas bus jeigu pirksiu pigesnį? Kaip išsirinkti vaikišką išmanųjį laikrodį iš tokios didelės pasiūlos? Tokie ir dar daugiau klausimų beldžiasi Jums į galvą. Mes esame pasiruošę padėti ir rasti atsakymus į visus klausimus!

Pagrindiniai veiksniai, įtakojantys išmaniųjų vaikiškų laikrodukų kainą:

1. GPS ryšys (2G, 3G arba 4G). Tai pats svarbiausias laikroduko kainos veiksnys. Kuo geresnis laikrodyje naudojamas tinklas, tuo geresnė skambučio kokybė, raiškesnis vaizdas, mažiau tikimybių, kad vaikui (ar vaikas jums) nepriskambinsite dėl ryšio nebuvimo ar GPS lokacija bus netiksli. Kitaip tariant – kuo geresnis ryšys – tuo mažiau trikdžių.

  • 2G ryšys: iki pat šių dienų veikianti ryšio technologija yra laikoma labiausiai paplitusia pasaulyje ir plačiausiai naudojama įvairių techninių signalų perdavimui. Senesniais laikais šis interneto greitis buvo daugiau nei spartus, tačiau šių dienų žmogus tikriausiai nepajėgtų susitaikyti su tokiais “reaktyviniais” greičiais.
  • 3G ryšys: Nuo 200 Kb/s spartą užtikrinęs 3G ryšys asocijavosi su patogumu ir prieinama prabanga, kadangi jį galėjo turėti visi, tačiau tikrai ne kiekvienas turėjo galimybę naudotis internetu miške ar sodyboje. 3G ryšys nėra nei sportiškas, nei tikslus, nei itin manevringas. Žinoma, trečiosios kartos tinklo paslaugos daugmaž keturis kartus greitesnės už 2G standartus.
  • 4G ryšys: 4G technologija sujungė geriausias savo pirmtakių savybes: yra stabili, patikima, palaiko daug įvairių paslaugų ir, svarbiausia, šiandienos poreikiams pritaikytą didžiulį greitį. Kokybišką ir spartų ryšį užtikrinanti technologija yra itin taupi ir efektyviai naudoja išteklius – tiek dažnius, tiek elektros energiją. Pažangi 4G technologija yra labai tiksliai valdoma, komfortabili, galinga ir greita. Būtent dėl šios priežasties 4G ryšį palaikantys laikrodukai yra brangesni. Mūsų el.parduotuvėje 4G ryšį palaikančius vaikiškus laikrodžius rasite čia: 4G laikrodukai.

2. Atsparumas dulkėms ir vandeniui. Ne ką mažesnis veiksnys laikroduko kainai nei prieš tai minėtas GPS ryšys. Verta atkreipti dėmesį, kad nei vienas laikrodukas nebus visiškai atsparus vandeniui, kadangi laikrodyje yra integruoti išoriniai mikrofonai ir garsiakalbiai, kurių pagalba galite kalbėti su vaikais. Skiriasi tik vandens atsparumo lygis – kai kuriuos galima kažkiek sušlapinti, nebijo lietaus ar dušo vandens, galbūt nieko nenutiktų netyčia įmetus į balą (tačiau piktnaudžiauti nereikėtų), o kai kurie yra visiškai nepritaikyti sąlyčiui su vandeniu. Aktualus atsparumas vandeniui? Visus vandeniui atsparius laikrodukus rasite čia: vandeniui atsparūs vaikiški laikrodžiai.


3. Funkcionalumas (baterija, vaizdo kamera, dizainas ir pan.). Visi šie išvardinti veiksniai turi gerokai mažesnę įtaką laikrodžio kainai nei prieš tai abu paminėtieji.

Vis dar sunku apsispręsti ir išsirinkti? Susisiekite mūsų kontaktais ir mes Jums patarsime! Atsakysime į Jums rūpimus klausimus ir parinksime optimaliausią variantą pagal Jūsų poreikius. Visus vaikiškus išmaniuosius laikrodžius mūsų el.parduotuvėje rasite čia: vaikiški laikrodžiai.