Valiuta:

Šį daiktą atėjus žiemai turėtų įsigyti kiekvienas

Šį daiktą atėjus žiemai turėtų įsigyti kiekvienas

Ar ir jums pažįstamas jausmas, kai žiemą namuose taip šalta, kad grįžus po darbų nesinori nieko, tik susisukti į pledą, pasidaryti puodelį karštos arbatos ir mėginti sušilti? O gal atsigulimas į lovą žiemos metu tampa nebe malonumu, o kančia, tiesiog dėl to, kad ji labai šalta? Galime jus nuraminti, esate tikrai ne vienas ir būtent dėl šios priežasties savo asortimentą papildėme elektrinėmis šildomomis antklodėmis, kurios sušildys vos per kelias minutes ir tamsius žiemos vakarus pavers jaukiomis akimirkomis. 

Šildomos antklodės atlieka ne tik šildymo funkciją, jos turi ir daugiau privalumų:

  • Suteikia atpalaiduojančią šilumą ir komfortą;
  • Ramina nervinę sistemą, padeda atpalaiduoti raumenis ir geriną kraujotaką;
  • Rekomenduojama gydant artrito ir reumato simptomus;
  • Tolygiai paskirsto šilumą;
  • Sušildo lovą vos per kelias minutes po įjungimo;
  • Rekomenduojama žmonėms, kurie rūpinasi savo sveikata.

Antklodės pagamintos iš minkštos ir švelnios medžiagos, yra skirtingų dydžių bei spalvų, todėl yra lengvai pritaikomos bet kuriuose namamuose pagal poreikius. Taip pat turi skirtingus šildymo lygius tad galėsite pasirinkti sau tinkamą šilumos kiekį. Visos mūsų elektroninėje parduotuvėje parduodamos antklodės turi apsaugą nuo perkaitimo, todėl galite būti tikri, kad jos yra saugios ir, pamiršus išjungti ar užmigus, automatiškai išsijungs. Dar vienas privalumas – lengvai nuimamas laidas ir galimybė skalbti.

Įsigykite šildančią antklodę ir pamirškite, ką reiškia šalti: https://www.smartonly.eu/ismanus-daiktai/elektrines-antklodes
Tai gali būti ne tik geras ir naudingas pirkinys sau, bet ir puiki dovana!