Valiuta:

Vaikiškas išmanusis laikrodis - džiaugsmas vaikams ir pagalba tėvams

Vaikiškas išmanusis laikrodis - džiaugsmas vaikams ir pagalba tėvams

Mažieji laikrodžių savininkai taip pat nusipelno būti išmanūs! Vaikams skirtas išmanusis laikrodis bus naudingas ne tik patiems vaikučiams, bet ir jų tėveliams ar vaikus prižiūrintiems asmenims.

Mažieji laikrodžių savininkai taip pat nusipelno būti išmanūs! Vaikams skirtas išmanusis laikrodis bus naudingas ne tik patiems vaikučiams, bet ir jų tėveliams ar vaikus prižiūrintiems asmenims.

Išmanieji laikrodžiai vaikams – dailūs, žaismingi, įvairiaspalviai. Vaikas galės išsirinkti savo mėgiamos spalvos laikrodį, kurį mielai nešios kiekvieną dieną. Be plataus dizainų ir spalvų pasirinkimo, išmanieji laikrodžiai vaikams skiriasi ir savo funkcijomis, nors kiekvienas turi tikrai solidų jų sąrašą.

Vienas svarbiausių išmaniųjų vaikiškų laikrodžių privalumų – Jūs visada galėsite žinoti, kur yra vaikas esamuoju laiku. Laikrodis tiksliai nustatys jo buvimo vietą, o jūs, įsidiegę programėlę savo telefone, galėsite stebėti vaiko buvimo vietas. Kai kurie laikrodžiai turi funkciją, leidžiančią nustatyti virtualias ribas, už kurių vaikui eiti negalima. Pažeidus šią ribą Jūs apie tai iškart sužinosite.

Dar viena svarbi detalė – su vaiku visada galėsite susisiekti skambučiu. Galėsite skambinti Jūs arba vaikas Jums. Į laikroduko adresų knygelę galima įvesti ne tik Jūsų bet ir daugiau telefono numerių, kuriems vaikas galėtų paskambinti. Jei manote, kad vaikas yra per mažas ir skambinti nesugebės – ne problema. Išmanusis laikrodis turi pagalbos mygtuką, kurį vaikui nuspaudus telefonas automatiškai surenka tris numerius (eilės tvarka). Todėl net mažas vaikas galės pasinaudoti šia funkcija, jei pasimes parduotuvėje ar bet kokiu kitu atveju.

Siūlome prioritetą teikti vandeniui ir dulkėms atspariems modeliams. Dėl to galėsite būti tikri, kad vaikas nekliudomai galės pasinaudoti laikrodžio funkcijomis bet kokiu oru – nebus baisus lietus ar sniegas.

Išmanusis laikrodis vaikui suteiks daug džiaugsmo, o tėveliams informuotumo ir saugumo jausmą. Vaikui esant darželyje, mokykloje, žaidžiant lauke su draugais - visuomet žinosite, kur tiksliai jūsų atžala yra.

Šiuo metu pasiūloje turime Gudrutis ir Sponge specialiai vaikams sukurtus išmaniuosius laikrodukus. Gamintojus, kurių gaminius įtraukiame į savo el. parduotuvės asortimentą, renkamės atsakingai, atsižvelgiame į produkcijos kokybę. Į savo asortimentą įtraukiame tik geriausius, kurie jau yra pelnę klientų pasitikėjimą ir pripažinimą.

Visus vaikams skirtus išmanuosius laikrodžius rasite čia:  https://www.smartonly.eu/sportui-ir-sveikatingumui/ismanieji-laikrodziai-vaikams