Valiuta:

Išmanusis laikrodis - funkcijos ir neįtikėtinos galimybės

Išmanusis laikrodis - funkcijos ir neįtikėtinos galimybės

Esame įpratę prie tradicinių laikrodžių, kurių pagrindinė funkcija – rodyti laiką. Taip pat nieko nestebina galimybė nusistatyti žadintuvą ar sužinoti, kuri šiandien diena, tačiau šiuolaikiniai išmanieji laikrodžiai gali pasiūlyti kur kas daugiau funkcijų. 

Išmanus laikrodis – tai tarsi mažas ir patogus telefono atitikmuo, susietas su jūsų mobiliuoju įrenginiu ir nešiojamas ant riešo. Esate užsiėmęs darbais, įtemptai sportuojate, tad neturite galimybės į rankas paimti telefono, nors šis skamba? Pakaks žvilgtelėti į savo laikrodį!

Telefono funkcijos

Be laiko rodymo, išmanusis laikrodis jums praneša apie gaunamus ar praleistus skambučius. Skambutis nesvarbus – galite tęsti savo darbus, tačiau jei į jį būtinai turite atsiliepti, tai galite padaryti iš karto. Laikrodyje esantis garsiakalbis bei mikrofonas suteiks galimybę bendrauti nepertraukiant vykdomos veiklos. Taip pat laikrodyje galite skaityti gaunamas sms žinutes, socialinės žiniasklaidos pranešimus ar elektroninius laiškus. Taip pat galima nuotolinė telefonu paleistos muzikos, kameros kontrolė, o dažnai nerandantiems mobiliojo įrenginio – ir telefono paieškos funkcija.

Fizinio aktyvumo sekimo funkcijos

Išmanusis laikrodis gali ypač pasitarnauti sportuojantiems žmonėms, stebint fizinį aktyvumą bei sveikatą. Galite sekti savo pastangas, siekiant atsikratyti kalorijų – matyti nueitą ar nubėgtą atstumą ar net garsiniu pranešimu būti informuoti, kiek kilometrų treniruotės metu nubėgote. Taip pat laikrodis fiksuoja pulsą, kraujo spaudimą, o visus šiuos duomenis galite kaupti ir taip stebėti savo pažangą ar sveikatos būklę.

Daugiau galimybių

Tam tikri išmaniųjų laikrodžių modeliai gali pasiūlyti iki kelių tūkstančių mobiliųjų programėlių, kuriomis praturtinsite savo laikrodžio galimybes. Kai kurie prietaisai suteikia galimybę stebėti orų prognozes, atsakyti balsu į gaunamas žinutes, daryti garso įrašus, gauti žiniasklaidos pranešimus ar net užsisakyti maisto į namus.

Yra ir tokių laikrodžių, kurie gali veikti nepriklausomai nuo mobiliojo telefono. Pakanka sim kortelę įdėti į išmanųjį laikrodį ir taip juo pakeisti didelį, ne visada patogų ir aktyviai fiziniai veiklai trukdantį telefoną. Egzistuoja ir galimybė išmanųjį laikrodį valdyti balso komandomis.

Tad išmanusis laikrodis – vienas pažangiausių šiuolaikinių, vis dar tobulinamų ir technologiškai turtinamų produktų. Jam abejingi neliks intensyvų, aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą propaguojantys „išmaniosios kartos“ atstovai.

Sau tinkamiausią išmanųjį laikrodį galite rasti ČIA.