Valiuta:

Dulkių siurblys-robotas – pagalba šiuolaikinei namų šeimininkei

Dulkių siurblys-robotas – pagalba šiuolaikinei namų šeimininkei

Modernėjanti visuomenė pasireiškia ne tik naudodamasi naujausiomis mobiliųjų telefonų ar kompiuterijos technologijomis, bet į rinką vis stipriau besiveržiančiomis namų buities prekėmis. Viena iš jų – nesustabdomai populiarėjantis ir vis dar auganti prekių kategorija – išmanusis dulkių sriublys-robotas.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Tai nepakeičiamas pagalbininkas kiekvienai šiuolaikinei namų šeimininkei, kuri nori laiką išnaudoti kokybiškiau patikėdama įprastus namų ruošos darbus šiuolaikinėms technologijoms. Dulkių siurblys-robotas taupo ne tik jūsų laiką, bet ir energiją.

Naujiena mūsų el.parduotuvėje – iLife V5S Pro. Šis dulkių siurblys pirmauja robosiurblių kategorijoje pagal kainos ir kokybės santykį. Šio siurblio kaina panašaus tipo siurblių rinkoje yra viena mažiausių, tačiau parametrai ir kokybė – vieni geriausių. Kokybę garantuoja ir siurbliui suteikiama 2 metų garantija.

Pagrindiniai iLife V5S Pro dulkių siurblio-roboto privalumai:

  • 2 skirtingi valymo būdai. Tai viena svarbiausių ir labiausiai privilegijuota šio siurblio dviguba funkcija. Sauso valymo ir plovimo funkcijos gerokai palengvina grindų valymą. Įjungus sauso valymo funkciją siurblys lengvai susurbia plaukus, dulkes, smėlį ir kitas smulkias šiukšles. Apačioje yra pritvirtinti du šoniniai šepetėliai, kurie besisukdami nukreipia visas atliekas į siurbimo angą. Tuo tarpu šlapio valymo funkcija sudrėkina ir išvalo kieto paviršiaus grindis. Du purkštukai pradeda po truputį leisti vandenį, kai pasirenkamas grindų plovimo rėžimas ir uždedamas laikiklis su šluoste. Vanduo pradedamas leisti tik tuo metu, kai robotas pradeda judėti po kambarį, o kai stovi vietoje – vandens neleidžia.
  • Turi galingą variklį. Yra galimybė reguliuoti siurblio variklio galingumą. Dviejų šoninių šepetėlių pagalba dulkės surenkamos iš sudėtingesnių vietų.
  • Kokybiškas šluostės audinys ir didelės talpos vandens bakelis. Aukštos kokybės mikropluošto šluostė lengvai pašalina nešvarumus nuo kietų grindų paviršiaus. Vanduo tolygiai pasiskirsto ir sudrėkina šluostę, o bakelyje esančio vandens užtenka išvalyti iki 180 kv.m. patalpas.
  • 4 skirtingi valymo režimai. Siurbliui galima parinkti jums artimiausią ir reikalingiausią valymo režimą. Automatinio valymo funkcija; perimetro valymo funkcija; siurbimas tiksliai nustatytu laiku; tikslios vietos valymo funkcija.
  • Automatinis siurblio pasikrovimas. Jums nereikės galvoti ar siurblio baterija pilnai įkrauta. Kai baterija išsikrauna, siurblys pats grįžta į savo pasikrovimo stotelę ir pasikrauna.
  • Apsauga nuo kliūčių. Siurblyje integruota net 26 sensorių sistema leidžia siurbliui nesitrankyti į kliūtis bei nenukristi nuo laiptų.

Taigi tai kompaktiškas, funkcionalus, siurbiantis ir plaunantis grindis dulkių siurblys-robotas, kuris palaiko skirtingus valymo režimus ir dar kainuoja itin pigiai. Palengvinkite savo buitį įsigydami siurblį-robotą, kuris išgelbės užgriuvus netikėtiems svečiams ar tiesiog norint daugiau laiko skirti sau. Įsigyti prekę galite mūsų el.parduotuvėje: www.smartonly.eu