Valiuta:

Sporto apyrankės - jūsų fizinio aktyvumo seklys

Sporto apyrankės - jūsų fizinio aktyvumo seklys

Savo fiziniu aktyvumu šiandien rūpinasi vis daugiau žmonių, tačiau tai daryti stilingai daugeliui – vis dar iššūkis. Jei manote, jog šiam procesui sekti būtina sudėtinga technika arba gremėzdiški, savo dizainu daugeliui nepatrauklūs laikrodžiai, labai klystate.

Išmaniosios apyrankės – tai visiškai naujas požiūris į aktyvų gyvenimo būdą, tobulai suderinantis sportą, stilių bei technologinę pažangą, suteikiančią galimybę sekti bene kiekvieną savo veiksmą.
  

Mažas, paprastas naudoti bei stilingas aksesuaras savyje talpina daugybę funkcijų. Vieni modeliai siūlo daugiau galimybių, kiti fizinę veiklą susieja su interaktyvumu, burdami vartotojus į bendruomenes, tačiau visų išmaniųjų apyrankių tikslas tas pats – skatinti žmonių fizinį aktyvumą ir padėti sekti bei analizuoti gautus duomenis.

Širdies ritmo sekimas

Širdies ritmas bus matuojamas tiesiai iš Jūsų riešo. Jokių papildomų nepatogių sensorių. Šios technologijos dėka galėsite stebėti savo širdies darbą tiek treniruotės metus, tiek visą kitą dienos dalį. Stebėdami savo širdies darbą galėsite kontroliuoti ar treniruojatės tinkamai, nekenkdami savo širdžiai ir sieksite maksimalių rezultatų.

Fizinis dienos aktyvumas

Išmanioji apyrankė seka jus kiekviename žingsnyje, tad turėsite tikslią jūsų fizinio aktyvumo informaciją bei duomenis: nueiti žingsniai, įveiktas atstumas, užlipti aukštai, aktyvios minutės bei žinoma – sudegintos kalorijos.

Fizinės veiklos kategorizavimas

Mėgstate užsiimti įvairia fizine veikla? Tačiau valanda važiuojant dviračiu, bėgiojant ar intensyviai praleista sporto salėje nėra tolygus fizinis užimtumas. Tam tikrose išmaniosiose apyrankėse įdiegta Multi-Sport funkcija leidžia atskirti bėgimo, ištvermės, jėgos treniruočių informaciją ir pagerinti savo pasiekimus kiekvienoje srityje atskirai.

Miego kokybė

Jei ryte kankina nuovargis, jaučiatės nepailsėję, su išmaniąja apyranke galite lengvai sekti savo miego kokybę. Prietaisas automatiškai įjungs miego rėžimą vos jums užmigus ir stebės Jūsų miego kokybę, apie kurią informaciją rasite savo asmeninėje paskyroje.

Žadintuvas

Kaip dažnai norite atsikelti anksčiau, tačiau nepažadinti šalia miegančio partnerio? Išmanioji apyrankė gali pasiūlyti „tyliojo“ žadintuvo funkciją, kurios dėka švelniai vibruodamas pažadins prietaisas pažadins jus nustatytu laiku, netrikdydamas aplinkinių poilsio.

Motyvacija ir tikslo siekimas

Išmanioji apyrankė, įvertinusi jūsų įveikiamą fizinio aktyvumo dienos lygį, gali nustatyti jums konkrečius tikslius, juos keliant vis didesnius ir taip pamažu keičiant gyvenimo būdą. Taip pat prietaisas gali perspėti jus, jei per ilgai užsisėdėjote ir organizme sustojo riebalų deginimo procesas – būsite paraginti padaryti pertraukėlę, atsistoti ir šiek tiek pavaikščioti. Maža to, iššūkius jums gali mesti ne tik apyrankė, bet ir kiti vartotojai, naudojantys tokį patį įrenginį – tai papildoma motyvacija siekiant įgyvendinti fizinio aktyvumo tikslus.

Mobiliojo telefono informacija

Ši funkcija praneš jums apie skambučius ar žinutes, gaunamas į mobilųjį telefoną. Tai ypač naudinga susitikimo ar nepertraukiamos fizinės veiklos metu, kai telefonu naudotis negalite, tačiau norite nepraleisti svarbių skambučių ar žinučių.

Muzikos kontrolė

Po ranka neturite mobiliojo telefono, tačiau norite išjungti ar perjungti dainą? Tai galite padaryti išmaniosios apyrankės pagalba.

Sukaupti duomenys – mobiliajame telefone

Tam, kad visą jūsų sukauptą informaciją perduotų į asmeninę paskyrą nereikia jokių laidų, tai įvyks automatiškai bevieliu būdų per Jūsų kompiuterį arba išmanųjį telefoną. Vėliau savo asmeninėje paskyroje galėsite peržiūrėti kaip dirbo Jūsų širdis treniruočių metu, įvertinti savo miego kokybę bei fizinio aktyvumo lygį bei sudegintų kalorijų kiekį.