Valiuta:

Pirk daugiau - mokėk mažiau!

Pirk daugiau - mokėk mažiau!

Specialus pasiūlymas įmonėms ir visiems norintiems pirkti didesnį kiekį išmaniųjų laikrodžių ar apyrankių. Puiki dovanos idėja!

Artėja įmonės vakarėlis ir norite paskatinti savo įmonės darbuotojus dovanomis? Pageidaujate, kad Jūsų dovana būtų vertinga ir naudinga? Mūsų pasiūlymas Jums – padovanokite savo darbuotojams išmaniąsias apyrankes arba laikrodžius. Kodėl? Dovanodami tokią dovaną Jūs parodysite savo darbuotojams ne tik tai, kad juos vertinate, bet ir rūpinatės. Išmaniųjų apyrankių ir laikrodžių paskirtis gerokai svarbesnė nei Jums gali atrodyti. Šie išmanieji įrenginiai leidžia stebėti savo sveikatą, fizinį aktyvumą, skatina sveikesnį gyvenimo būdą. O mes visi puikiai žinome – kuo sveikesni esame, tuo našiau dirbame. Rūpinkitės savo darbuotojais!

Žinoma, šioje vietoje iškyla kitas niuansas – dovanoms tikrai nenorite išleisti krūvos pinigų. Tokiu atveju, kviečiame susisiekti dėl specialaus laikrodžių ar apyrankių pasiūlymo. Perkant didesnį kiekį pritaikome puikias nuolaidas ir tikrai rasime kompromisą!