Valiuta:

Kūno masės analizatorius - žvilgsnis į organizmo vidų

Kūno masės analizatorius - žvilgsnis į organizmo vidų

Sakoma, sveikame kūne – sveika siela, tad visi norime atrodyti ir jaustis taip, kaip geriausiai galėtume. Deja, dažnai nepageidaujami kilogramai kūną „papuošia“ visai netikėtai, o jų atsikratyti norime greitai ir efektyviai. Tuomet iš po lovos traukiame svarstykles, stebime savo kūno svorį ir džiaugiamės mažėjančiu kilogramų skaičiumi. Deja, toks staigus svorio metimas gali neigiamai atsiliepti organizmui, tad būtina gerai pažinti savo kūną, sekti jo sudėties kaitą, o siekiant atsikratyti nereikalingų kilogramų, tai daryti atsakingai ir sveikai.

Analizės būdai

Anksčiau tik kūno svorį matavusios svarstyklės šiandien siūlo į savo kūną pažvelgti kur kas akyliau. Kūno masės analizatorius gali išnagrinėti jūsų kūno sudėtį – nustatyti procentinę ar skaitinę riebalų išraišką, raumenų, kaulų masę, vandens kiekį kūne. Pagal nustatytus duomenis prietaisas gali apskaičiuoti ir pateikti reikiamą suvartoti dienos kalorijų kiekį. Kūno sudėties tyrimo metu, naudojant personalizuotus biologinius duomenis, tokius kaip nustatytas svoris, jūsų pažymėtas ūgis, amžius ir lytis, pasiekiami ypač tikslūs matavimo rezultatai.

Lengvas rezultatų sekimas

Dalis kūno masės analizatorių vadinami išmaniaisiais įrenginiais ne tik dėl sugebėjimo į kūną pažvelgti iš vidaus. Sukurtos specialios mobilios aplikacijos suteikia galimybę asmeninio svorio kaitą, daromą pažangą ir kitus duomenis stebėti mobiliajame įrenginyje. Galite būti ramūs, jog pateikta informacija bus patikimai saugoma, kruopščiai kaupiama, o ja pasidalinti galėsite ne tik su šeimos nariais ar draugais, bet ir su gydytojais.

Kaip tai veikia

Nustatant kūno sudėtį, kūno analizatoriai naudoja elektroninius jutiklius, kurių veikimas ir skaičiavimai paremti patentuotais algoritmų rinkiniais. Labai silpna, nejaučiama, visiškai nekenksminga elektros srovė pereina per organizmo audinius – per riebalus lėčiau, raumenis greičiau ir panašiai. Tad atsistojus ant jutiklių basomis kojomis, svarstyklės akimirksniu nustato jau anksčiau paminėtas organizmo sudedamųjų dalių proporcijas. Iš analizatoriaus duomenys bevieliu ryšiu automatiškai siunčiami į išmaniojo prietaiso aplikaciją, kurioje galite sekti ir analizuoti pasiektus rezultatus.

Analizė visai šeimai

Įprasta, jog investuojant į sveikatos priežiūrai ir kontrolei skirtą prietaisą, tikimasi jį naudoti dažnai. Dar geriau, jei tai gali daryti visa šeima. Išmanieji kūno masės analizatoriai suteikia galimybę kūno masės analizės duomenis sekti keliems, keliolikai ar net keliasdešimčiai žmonių. Taip galėsite ne tik naudotis prietaisu su visa šeima, bet ir sekti vieni kitų duomenis, lyginti, motyvuoti stengtis pasiekti užsibrėžtų tikslų.