Valiuta:

Išmanioji apyrankė ir Bluetooth ausinė 2in1 KingWear KR04

Išmanioji apyrankė ir Bluetooth ausinė 2in1 KingWear KR04

Daug laiko praleidžiate kelyje vairuojant? Tenka daug bendrauti telefonu ir vairuoti vienu metu? Esate aktyvus žmogus?

Šį kartą pristatome vieną unikaliausių prietaisų – išmaniąją apyrankę ir Bluetooth ausinę viename Kingwear KR04! Tai inovatyvus ir labai įdomus įrenginys, naujiena ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Tai nėra dar viena įprasta išmanioji apyrankė, kuri sektų jūsų fizinės veiklos rodiklius. Kingwear KR04 yra išmanioji apyrankė – transformeris, du prietaisai viename. Vienu pirkiniu gauname ir išmaniąją apyrankę ir belaidę Bluetooth ausinę, kurią galima naudoti kaip laisvų rankų įrangą. Girdimo garso kokybė yra nepriekaištinga, prilygsta telefono girdimam garsui.

Apyrankė yra ergonomiška ir nevaržo judesių. Ekranas aktyvuojamas judesiu, tereikia pasukti ranką. Pagrindiniame ekrane pateikiama informacija apie nueitus žingsnius, kiek liko baterijos energijos, rodoma data, savaitės diena, laikas ir kitos funkcijos.

Verta atkreipti dėmesį, kad ši išmanioji apyrankė yra atspari vandeniui ir turi IP67 reitingą. Tai reiškia, kad laikrodis gali išbūti po vandeniu ne giliau nei 1 metras iki 30 minučių. Taigi maudantis duše ar lyjant dėl laikrodžio galite nesibaiminti.

Susiejus KingWear KR04 su savo išmaniuoju telefonu iškart galima programėlėje stebėti visą fizinės veiklos statistiką, ji pateikiamai išsamiai bei yra atvaizduojama grafiškai.

Vertingas nustatymas programėlėje – galima nustatyti kritinį širdies pulsą ir kai apyrankė užfiksuos didesnę ar mažesnę reikšmę nei nurodėte, ji pradės vibruoti ir apie tai informuos. Tokiu būdu galima stebėti savo sveikatos būklę.

Išmaniajame telefone pasirinkus ausinių funkciją ir suporavus su telefonu galėsime naudotis Bluetooth ausinės privalumais. Ausinės bei mikrofono garso kokybė yra puiki, labai gerai perduodamas ir girdimas garsas.

Ausinė patogiai laikosi ausyje, važiuoti automobiliu ir naudoti laisvų rankų įrangą patogu ir išmanu. Žinoma, tai nėra sportinio tipo ausinė, todėl bėgioti ar sportuoti su ja nebus itin patogu.

Su šia apyranke taip pat galima atsiliepti į skambučius. Pamačius, kad kažkas skambina tereikia išimti patį modulį (taip automatiškai atsiliepiama į skambutį) ir įsidėti jį į ausį. Norint baigti pokalbį, modulį įdedame atgal į apyrankę ir tokiu būdu nutraukiamas pokalbis.

Apibendrinant galime teigti, kad KingWear KR04 2in1 yra visapusiškai naudingas ir vertingas prietaisas aktyviems žmonėms, kuris ne tik puikiai atrodys ant jūsų rankos, bet ir palengvins kasdienybę!

Visas išmaniąsias apyrankes rasite čia: APYRANKĖS