Valiuta:

Elektrinis paspirtukas - pliusai ir minusai

Elektrinis paspirtukas - pliusai ir minusai

Elektrinis paspirtukas – šiuo metu populiarumo viršūnėse esanti šiuolaikinio miesto gyventojo transporto priemonė.

Elektrinis paspirtukas – šiuo metu populiarumo viršūnėse esanti šiuolaikinio miesto gyventojo transporto priemonė. Nori išvengti kamščių? Neturi kur palikti automobilio? O gal tiesiog mėgsti aktyvų laisvalaikį? Visus šiuos ir kitus susijusius klausimus gali palikti nuošalyje jeigu turi elektrinį paspirtuką. Patogus transportuoti, legvai surasite vietą kur pastatyti, sutaupysite laiko išvengdami spūsčių kelyje.

Ko gero didžiausias galvos skausmas – kaip išsirinkti paspirtuką, kai jų yra tiek daug? Didžiausias jų visų skirtumas, ko gero, gamintojas. Kuo žinomesnis gamintojas – tuo didesnė kaina. Žinoma, ne visada, bet tikrai galima rasti ne vieną pavyzdį, kaip žinomo gamintojo prietaisų parametrai visiškai atitinka mažiau žinomo ar išvis negirdėto gamintojo parametrus, bet kaina dažnai būna dvigubai didesnė.

Jeigu paspirtuko reikia tik laisvalaikio naudojimui ar važinėjimui į darbą – ko gero nei vienas tam nenorime išleisti krūvos pinigų.

Įprastai elektriniai paspirukai turi galingą elektrinį variklį, kuris padeda išvystyti greitį ir įveikti miesto įkalnes. Kokį atstumą paspirtukas gali nuvažiuoti priklauso nuo baterijos dydžio, kelio dangos bei įkalnių, taigi šioje vietoje nuvažiuojami atstumai gali labai skirtis. Mūsų rekomendacijomis, mieste pilnai užtenka paspirtuko, kuris gali nuvažiuoti iki 30 km. Paspirtuko baterijos įkrovimas taip pat priklauso nuo baterijos dydžio, bet jeigu imtume vidutinio galingumo paspirtuką, tai baterija gali krautis 4-5 val.

Elektriniai paspirtukai yra kompaktiški ir lengvai transportuojami iš vienos vietos į kitą. Paspirtukai yra lengvi ir nesudėtingai sulankstomi, todėl nekyla problemų talpinant į automobilį, liftą ar viešąjį transportą.

Kai kurie paspirtukai turi greičio palaikymo funkciją (tarsi autopilotas automobilyje). Dar daugiau komforto važiuojant suteikia amortizatoriai, todėl jeigu ruošiatės važinėti duobėtu keliu, reikėtų į tai atkreipti dėmesį. Saugumui užtikrinti geriausia būtų rinktis paspirtuką, kuris turėtų dvigubą stabdžių sistemą, tiek mechaninį (paspirtuko galiniame rate), tiek ir elektrinį stabdį ant vairo (įprastai turi visi el. paspirtukai).

Mūsų el.parduotuvėje parduodamas Sponge Explorer paspirtukas yra dar išmanesnis - jis pasižymi tuo, kad turi LCD ekraną, kuris yra įmontuotas paspirtuko vaire. Ekrane galima stebėti greitį, baterijos įkrovos būseną, greičio režimą. Greičio režimas – dar viena unikali funkcija. Sponge Explorer turi 3 greičio režimus: 1-lėtas, 2-vidutinio greitumo, 3-sportinis. Greičio režimai ypač aktualu tiems, kurie planuoja duoti paspirtuką vaikams, tokiu atveju galima nustatyti žemesnį greičio režimą. Išsikrovus mobiliajam telefonui bus galima jį pakrauti nuo paspirtuke įmontuotos USB kroviklio išvesties.

Jeigu sugalvosite pasivažinėti tamsiu paros metu – Sponge Explorer paspirtukas turi įmontuotą LED žibintą priekyje ir galinį atšvaitą (kuris važiavimo metu mirkčioja).

Dar viena naujiena – šiuo metu yra kuriama mobilioji Sponge programėlė, kurią parsisiuntę į savo telefoną ir sujungę su paspirtuku Bluetooth jungtimi, galėsite stebėti visus paspirtuko duomenis savo telefone.

Pliusai:
1. Neteršiame gamtos (!)
2. Nereikia laukti spūstyse.
3. Lengvai transportuojamas.
4. Neužima daug vietos, todėl nebus problemų su “parkavimu” :)


Minusai:
1. Prastu oru nebus apsaugos virš galvos :)
2. Ribotas nuvažiuojamas atstumas.
3. Reikia pakrauti.
4. Sudėtingiau norint vežtis kokius nors daiktus, tokiu atveju tektų turėti kuprinę ant pečių, kadangi važiuoti kažką laikant rankoje ar ant vairo būtų ne tik sudėtinga bet ir pavojinga.

Lygiosios? Žinoma, būtų galima prigalvoti daugiau pliusų ir minusų, išskaidyti juos į smulkesnius niuansus, bet pagrindiniai privalumai ir trūkumai, mūsų manymu, yra tokie. Visa kita paliekame spręsti Jums!

Beje, norintys plačiau susipažinti ar įsigyti Sponge Explorer paspirtuką, galite tai padaryti ČIA.