Valiuta:

Išmanioji kuprinė - kas tai?

Išmanioji kuprinė - kas tai?

Išmaniosios kuprinės yra puikiai pritaikytos modernius sprendimus mėgstančiai šiuolaikinei visuomenei. Ypatingai patogu keliaujantiems, moksleiviams ar studentams.

Kuprinės turi integruotą USB jungtį, todėl pakrauti telefoną ar kitą išmanųjį prietaisą galima tiesiogiai iš kuprinės, tereikia įsidėti išorinę bateriją. Jungtys ausinių laidui, dvigubi ar paslėpti užtrauktukai, vandeniui atsparus paviršius, sekimo prietaisai, užraktai ir daug kitų patogumų - vienoje kuprinėje! Komfortas ir nepriekaištinga kokybė nepaliks jokių abejonių!

Išmaniųjų kuprinių galite rasti įvairių modelių, dydžių ir spalvų, su skirtingais funkcionalumais. Kuprinės turi daug įvairių skirtingų skyrių, kišenėlių, todėl viską galėsite susidėti talpiai, kiekvienas daiktas suranda savo vietą.

Itin šiuolaikiškas ir modernus sprendimas kuprinėse – integruota USB išvestis. Kuprinės viduje galėsite patalpinti išorinę bateriją, o užsidėję kuprinę ant pečių telefonu ar kitu išmaniuoju prietaisu naudositės nevaržomai.

Visos išmaniosios kuprinės mūsų el.parduotuvėje yra atsparios vandeniui. Tai reiškia, kad esant prastoms oro sąlygoms galima būti ramiems – viduje esantys daiktai išliks sausi. Iš aukštos kokybės Oksforde pagamintos ir patentuotos medžiagos pagamintos kuprinės yra itin tvirtos.

Kuprinių užtrauktukai pasižymi tvirtumu, dažnu atveju yra dvigubi, todėl tikimybė, kad jie iširs – labai menka. Išmaniosiose kuprinėse naudojami užtrauktukai yra dvigubi arba “paslėpti”, todėl sumažėja vagystės tikimybė. Nuo vagysčių apsaugoti padės specialūs kodiniai užraktai (lagamine naudojamų užraktų principas) arba kodinės spynelės (tvirtinasi prie užtrauktukų). Sugalvoję savo unikalų 3 skaičių koduką kuprinės užtrauktukus nesudėtingai galėsite surakinti. Kai kuriose kuprinėse yra atskiri specialūs skyreliai laikyti banko kortelėms, kurie nepraleidžia RFID spindulių (apsaugomos banko ir kredito kortelės, kuriose yra pavaizduotas bevielio kontakto simbolis).

Išmaniąsias kuprines patogu nešti, kadangi jų nugarinės dalys yra paminkštintos, todėl nesunkiai prisitaiko prie nugaros. Speciali technologija ir išdėstymas leidžia kūnui kvėpuoti.

Svarbiausias aspektas - prieš pradėdami prekiauti išmaniosiomis kuprinėmis pirmiausia patys jas išbandėme, testavome, todėl galime garantuoti kuprinių kokybę, patvarumą ir funkcionalumą. Taigi, jeigu kils papildomų klausimų – visada maloniai į juos atsakysime!

Visą išmaniųjų kuprinių asortimentą mūsų el.parduotuvėje rasite čia: KUPRINĖS.