Valiuta:

Shokz Open Run Pro Black S810BK

 • Shokz Open Run Pro Black S810BK

  Kodas: S810BK
  Kaina 18999 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Gamintojas
  Shokz
 • OPENRUN PRO


  Būkite atviri peržengti savo ribas.

  Pristatome OpenRun Pro – mūsų visų laikų pažangiausias sportines ausines. Jie yra pasirengę iš naujo apibrėžti viską, ką žinojote apie klausymą atviromis ausimis, naudodami pažangias technologijas, įskaitant pažangius žemuosius dažnius, 10 valandų baterijos veikimo laiką ir greitą įkrovimą. Mūsų naujosios sportinės ausinės turi naujausią 9-osios kartos kaulų laidumą su dviem papildomais žemųjų dažnių stiprintuvais ir mūsų išskirtiniu situacijos suvokimu bei patogiu sėdėjimu, kurį jaučiate ir mėgstate.

  Patogumas atviroms ausims

  20 % mažesnis nei ankstesni modeliai, kad iki šiol būtų kuo puikiausiai prigludęs, tačiau pasižymi išskirtiniu atviromis ausimis dizainu ir patogumu visą dieną. Sulaužykite savo treniruočių tikslus ir sužinokite apie eismą, pėsčiuosius, dviratininkus ir daugiau su OpenRun Pro


  Mėgaukitės pažangiais bosais
  Su neįtikėtinu gyliu

  Patirkite geriausią savo klasėje garsą, sklindantį per jūsų skruostikaulį, maitinamą Shokz TurboPitch 9. 9-osios kartos kaulų laidumo technologija. Du pridėtiniai žemųjų dažnių stiprintuvai leidžia patirti kiekvieną mėgstamo garso natą, ritmą ir chorą, todėl garso kokybė yra aukščiausios kokybės.

  10 valandų baterijos veikimo laikas
  Greitas įkrovimas
  10 valandų muzikos ir skambučių, kad palaikytumėte energijos
  per dvi dienas ar ilgas treniruotes. „OpenRun Pro“ taip pat turi 5 minučių greitą įkrovimą, kad baterija veiktų iki 1,5 valandos. *

  * Šie duomenys renkami „Shokz Lab“ ir išbandomi „iOS14“ mobiliuosiuose įrenginiuose, kad būtų galima leisti ACC koduotą garsą 75 % garsumu. Faktinis akumuliatoriaus veikimo laikas priklauso nuo garso tipo, garsumo, aplinkos temperatūros ir USB prievado, naudojamo ausinėms įkrauti, išvesties.

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 16398 su PVM
  Kaina 13999 su PVM
  Kaina 13999 su PVM
  Kaina 13999 su PVM