Valiuta:

Apmokėjimo būdai

 • Saugiai atsiskaityti už internetinėje parduotuvėje SmartOnly.eu padarytą užsakymą galite įvairiais būdais. Pasirinkite Jums patogiausią apmokėjimo už prekes variantą.

   

  Bankiniu pavedimu

  Apmokėkite užsakymą standartiniu  bankiniu pavedimu pagal išankstinę sąskaitą-faktūrą. Nepamirškite mokėjimo paskirties laukelyje nurodyti užsakymo numerio.

  Rekvizitai apmokėjimui atlikti:

  Gavėjas: MB Atraskime

  Banko sąskaita: LT224010051003982044 Luminor DNB

   

  Internetine bankininkyste

  Operatyviai atsiskaityti galima naudojantis „Swedbank“ , "SEB " ir „Luminor“ bankų tiesioginės interneto bankininkystės paslaugomis, taip pat per mokėjimų sistemą Paysera.

   

  Mobiliuoju telefonu

  Atsiskaityti galite ir mobiliuoju telefonu per "MoQ" sistemą, pasinaudojus ryšio operatoriaus suteikiamu kredito limitu. Už šį kreditą nereikia mokėti jokių palūkanų, pasibaigus mėnesiui sumokėta suma tiesiog padengiama kartu su Jūsų sąskaita už mobiliojo ryšio paslaugas.

   

  Grynais pristatymo metu

  Už internetu užsakytas prekes galite sumokėti grynais pinigais pristatymo metu. Tai saugus atsiskaitymo būdas, nes kurjeriui sumokėsite tik po to, kai bus įvykdytas Jūsų užsakymas.

   

  Mokėjimo kortele

  Šiuo metu aptarnaujame VISA, VISA Electron, Maestro, Mastercard kreditines ir debetines mokėjimo korteles.

  Mokėjimo kortelėmis galite atsiskaityti prekybos salone, savarankiškai atvykdami atsiimti savo užsakymo.

   

  Išsimokėtinai lizingu

  Pirkti internetu galite ir išsimokėtinai. Bendradarbiaujame su lizingo bendrovėmis "SB lizingas", "GF lizingas" ir galime pasiūlyti Jums palankiausias kreditavimo paslaugas.

  Perkant lizingu galite rinktis ir mokėjimo sąlygas be pradinės įmokos. Visą sumą pagal lizingo sutartyje numatytą grafiką sumokėsite lizingo bendrovei jau po prekių pristatymo.

  Lizingo sutartį galėsite sudaryti ir savarankiškai internetu. Tačiau, jeigu kyla klausimų susisiekite su mumis ir padėsime išsirinkti geriausias išsimokėjimo sąlygas.