Apmokėjimo būdai

 • Saugiai atsiskaityti už internetinėje parduotuvėje SmartOnly.eu padarytą užsakymą galite įvairiais būdais. Pasirinkite Jums patogiausią apmokėjimo už prekes variantą.

  Bankiniu pavedimu

  Apmokėkite užsakymą standartiniu  bankiniu pavedimu pagal išankstinę sąskaitą-faktūrą. Nepamirškite mokėjimo paskirties laukelyje nurodyti užsakymo numerio.

  Grynais pristatymo metu

  Už internetu užsakytas prekes galite sumokėti grynais pinigais pristatymo metu. Tai saugus atsiskaitymo būdas, nes kurjeriui sumokėsite tik po to, kai bus įvykdytas Jūsų užsakymas.

  Apmokėjimas per PayPal

  Užsakymą galite apmokėti per tarptautinę PayPal mokėjimo sistemą.

  Kreditine kortele

  Šiuo metu aptarnaujame VISA, VISA Electron, Maestro, Mastercard kreditines mokėjimo korteles.

  Mokėjimo kortelėmis taip pat galite atsiskaityti ir prekybos salone, savarankiškai atvykdami atsiimti savo užsakymo.

   

  Internetine bankininkyste

  Operatyviai atsiskaityti galima naudojantis „Swedbank“ , "SEB banko" ir „DnB banko“ tiesioginės interneto bankininkystės paslaugomis, taip pat per mokėjimų sistemą Paysera (ex-Mokėjimai.lt).

  Pirkimas lizingu

  Pirkti internetu galite ir išsimokėtinai. Bendradarbiaujame su lizingo bendrovėmis "SB lizingas", "Mokilizingas" ir galime pasiūlyti Jums palankiausias kreditavimo paslaugas.

  Perkant lizingu galite rinktis ir mokėjimo sąlygas be pradinės įmokos. Visą sumą pagal lizingo sutartyje numatytą grafiką sumokėsite lizingo bendrovei jau po prekių pristatymo.

  Lizingo sutartį galėsite sudaryti ir savarankiškai internetu. Tačiau, jeigu kyla klausimų susisiekite su mumis ir padėsime išsirinkti geriausias išsimokėjimo sąlygas.

  TAX FREE

  Užsienio turistai, gyvenantys ne Europos Sąjungos šalyse, turi teisę už iš Lietuvos išvežamus pirkinius susigrąžinti pridėtinės vertės mokestį (PVM).

  Šiuo būdu galite pasinaudoti atssikaitydami už prekes prekybos salone, o mes Jums sutvarkysime visus reikiamus dokumentus.