Valiuta:

Shokz Open Run Blue S803BL

 • Shokz Open Run Blue S803BL

  Kodas: S803BL
  Kaina 13999 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Gamintojas
  Shokz
 • OPENRUN


  Patogumas atviromis ausimis
  Mūsų atviros ausies konstrukcija, sukurta naudojant laidumo kaulams technologiją, leidžia visiškai suvokti aplinką ir patogiai klausytis be pumpurų.


  Galimi 2 dydžiai, kad būtų užtikrintas maksimalus patogumas ir patikimas prigludimas. „OpenRun Mini“ juostos dydis yra 0,5 colio trumpesnis.

  IP67 Atsparus vandeniui
  Dėl IP67 įvertinimo šie prietaisai yra visiškai atsparūs prakaitui ir vandeniui, todėl tinka intensyvioms treniruotėms ir ekstremaliems orams. Drėgmės aptikimo įspėjimas užtikrina saugų įkrovimą. Neskirtas maudytis.


  Išskirtinė garso kokybė
  Patentuotas 8-osios kartos kaulų laidumas, Bluetooth 5.1 ir PremiumPitch™ 2.0+ veikiantis „OpenRun“ užtikrina aiškų garsą, galingą garsumą ir sodrų bosą.
   

  Lengvas Secure Fit
  Susipažinkite su savo nauju mėgstamiausiu treniruočių partneriu. Mūsų belaidės ausinės, sukurtos sportininkams, leidžia klausytis visą dieną, tuo pačiu išlaikant motyvaciją ir žinojimą apie aplinką.
   

  8 valandų baterijos veikimo laikas
  Greitas įkrovimas
  Naudodami 8 valandas baterijos veikimo laiką ir paprastas komandas, pvz., leisti, praleisti, pristabdyti ir grįžti atgal, galite visą dieną mėgautis muzika, skambučiais, garso knygomis ir tinklalaidėmis.


  „OpenRun“ taip pat turi 10 minučių greitą įkrovimą, kad akumuliatorius veiktų iki 1,5 valandos.*

  *Šie duomenys renkami „Shokz“ laboratorijoje ir tikrinami leidžiant ACC koduotą garsą 75 % garsumo iOS14 mobiliuosiuose įrenginiuose. Tikrasis akumuliatoriaus veikimo laikas priklausys nuo garso tipo, garsumo, aplinkos temperatūros ir USB prievado, naudojamo ausinėms įkrauti, išvesties.
   

  Kas yra dėžutėje
  OpenRun ausinės
  Nešiojimo krepšys
  Magnetinis įkrovimo laidas

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 16837 su PVM
  Kaina 2500 su PVM
  3312 Sutaupykite 812
  Kaina 13999 su PVM
  Kaina 13999 su PVM