Valiuta:

Garmin Vivomove 3S Silver

 • Garmin Vivomove 3S Silver

  Kodas: 010-02238-20
  Kaina 19999 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Nuo verslo susitikimų iki treniruočių! 

  Garantija
  2 metai
  Spalva
  Pilka
  Atsparumas vandeniui
  5 ATM
  Širdies ritmo monitorius
  Yra
  SIM kortelės lizdas
  Nėra
  GPS
  Yra
  Bekontaktis atsiskaitymas
  Yra
  Gamintojas
  Garmin
 • Išmanusis laikrodis - Garmin Vivomove 3. Hibridinis išmanusis laikrodis su paslėptu lietimui jautriu ekranu. Vívomove 3 išmanusis laikrodis suderina tradicinį analoginio laikrodžio vaizdą su išmaniosiomis ir aktyvumo stebėjimo funkcijomis, kurių pagalba galėsite sekti savo aktyvumą. Vívomove 3 laikrodžiai yra įvairių spalvų, todėl galite juos priderinti prie bet kokio stiliaus.

  Palaikykite ryšį

  Nuo verslo susitikimų iki treniruočių - vívomove 3 laikrodis teiks telefono pranešimus net telefonui esant kišenėje.

  Paslėptas ekranas

  Ekranas matomas tik tada, kai jums jo reikia. Palietus jutiklinį ekraną, rodyklės pasikels, kad galėtumėte naudotis išmaniomis laikrodžio funkcijomis.

  Išmanieji pranešimai

  El. Laiškus, tekstinius pranešimus ir perspėjimus galėsite matyti tiesiogiai laikrodyje, prijungtame prie suderinamo išmaniojo telefono.

  Kalendorinis vaizdas

  Specialaus kalendoriaus valdiklio dėka, galite lengvai matyti savo dienos planą.

  Geresnis savo kūno pažinimas

  Šis išmanusis laikrodis aprūpintas savybėmis, leidžiančiomis rūpintis savo sveikata visą parą, septynias dienas per savaitę. Įvertinkite sveikatos duomenis naudodamiesi pulsoksimetru ant riešo, stebėkite energijos atsargas dėka Body Battery™ ir netgi stebėkite mėnesio mėnesinių ciklą. Laikrodis vívomove 3 taip pat padės kontroliuoti stresą, miegą, širdies ritmą, hidrataciją ir kitus parametrus.

  Judėkite

  Įjunkite GPS funkciją naudodami suderinamą išmanųjį telefoną, kad galėtumėte tiksliai sekti žygius ir bėgimą lauke. Ar norite išbandyti ką nors kitokio? Laikrodis siūlo jogos profilius, jėgos pratimus, kardio pratimus, plaukimą baseine ir daugelį kitų.

  Keiskite stilių

  Ar jums patinka keisti laikrodžio apyrankes taip dažnai, kaip keičiate drabužius? Laikrodis vívomove 3 yra suderinamas su standartiniais 20 mm dirželiais su greito atjungimo mechanizmu.

  Prijunkite ir pradėkite

  Garmin Connect programėlė telefone leidžia jums dalyvauti klestinčioje mūsų bendruomenėje, kurios nariai gali nuolat susisiekti ir konkuruoti iššūkiuose, palaikyti kitus siekdami savo tikslų ar pasidalinti savo pasiekimais socialiniuose tinkluose.

  Body Battery

  Ši funkcija matuoja jūsų kūno energijos lygį, kad galėtumėte rasti geriausią laiką sportuoti ir ilsėtis.

  Sreso matavimas

  Matuojant stresą galima nustatyti, ar jūsų diena yra rami, subalansuota, ar patiriate stresą. Atsipalaidavimo priminimai netgi patars atlikti trumpus kvėpavimo pratimus.

  Hidratacijos stebėjimas

  Tai leidžia jums registruoti savo dienos suvartojamo vandens kiekį, kad būtumėte tikras, jog vartojate pakankamai vandens.

  Miego stebėjimas

  Stebėkite miego kokybę, remdamiesi negilaus, gilaus ir REM miego bei pulso oksimetro² duomenimis.

 • Jus taip pat gali dominti

 • Alternatyvios prekės

  Kaina 19999 su PVM