Valiuta:

Garmin vivofit jr3 Stars Blue

 • Garmin vivofit jr3 Stars Blue

  Kodas: 010-02441-02
  Kaina 8999 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Daugiau nei aktyvumo stebėjimo įrenginys vaikams!

  Gamintojas
  Garmin
 • TYRINĖKITE PASAULĮ su vívofit jr. 3 – tai daugiau nei aktyvumo stebėjimo įrenginys vaikams. Tai ir interaktyvi patirtis, nes vaiko aktyvumas atrakina lavinamuosius visą pasaulį aprėpiančius nuotykius programoje.

  • Šis patvarus fizinio pasirengimo stebėjimo įrenginys yra atsparus vandeniui – o tai idealu jūsų vaiko nuotykiams visame pasaulyje.
  • Kroviklio imti nereikės. Lengvai pakeičiama baterija veikia iki 1 metų.
  • Jūsų vaikas bus pasiruošęs viskam – su spalviniu ekranu ir įvairiais ciferblatais.
  • Naudodamiesi programa tėvai gali valdyti užduotis ir mažajam keliautojui po pasaulį skirti apdovanojimus.
  • Kokias naujas vietas ištyrinės jūsų vaikas? Aktyvi veikla atrakina lavinamuosius nuotykius, žaidimus ir piktogramas.
  • Kad ir kur jūsų vaikas nukeliaus, galėsite stebėti jo žingsnius, miegą ir kasdienį aktyvumą.  

  AKTYVUMAS ATRAKINA NUOTYKIUS
  Su jumis kaip savo kelionių palydovu jūsų vaikas atras lavinamųjų nuotykių, sužinos apie garsius paveldo objektus ir atskleis paslaptis tyrinėdamas visą pasaulį – nuo senovės Graikijos iki Everesto.

  VIKTORINOS IR ŽAIDIMAI
  60 minučių fizinės veiklos per dieną ne tik atrakina nuotykį – kuo daugiau aktyvumo minučių vaikas užregistruos, tuo didesnė bus galimybė dalyvauti viktorinose, išmokti fizinio pasirengimo pratimų ir žaisti bakstelėjimų iššūkio bei atitikimo žaidimuose.

  KOLEKCIONUOJAMI BRANGAKMENIAI
  Pasiekęs kasdienio fizinio aktyvumo tikslus, jūsų vaikas bus apdovanotas specialiais spalvingais brangakmeniais. Naudodamas šiuos brangakmenius, jis galės atversti paveikslėlius albume su visų savo nuotykių prisiminimais.

  FIZINIO PASIRENGIMO KORTELĖS
  Padedamas savo kelionių palydovų, jūsų vaikas išmoks pagrindinių pratimų fizinio pasirengimo treniruočių kortelėse, įskaitant šuoliukus tiesiant rankas ir kojas į šonus, šuns nuleista galva pozą, kojų lenkimą į priekį pakaitomis, stovint ant delnų ir kojų pirštų ir ne tik.

  SKAIČIUOJAMOS TRUKMĖS VEIKLOS
  Naujos skaičiuojamos trukmės veiklos suteikia vaikams galimybę stebėti žingsnių skaičių ir apytikslį atstumą žaidžiant parke, futbolo treniruotėje ir kitur. Išsaugotas veiklas vėliau galima peržiūrėti programoje.

  SPALVINIS EKRANAS
  Spalviniame ekrane vaikai viską matys net ir šviesiomis saulėtomis dienomis. O jūs galėsite padėti pritaikyti įtaisą smagiais ciferblatais.

  ICE VALDIKLIS (KRITINIU ATVEJU)
  Geriau visada būti pasiruošusiems. ICE valdiklyje įveskite informaciją apie vaiko skubios pagalbos kontaktus, kad prireikus juos būtų galima greitai pasiekti.

  AKTYVUMO STEBĖJIMAS
  Programoje „Garmin jr.“ tėvai gali peržiūrėti veiklą, pareigas, miegą, paskirtų užduočių atlikimą ir ne tik – tereikia sinchronizuoti su suderinamais įrenginiais.

  UŽDUOTYS IR APDOVANOJIMAI
  Skirkite užduotis programoje, tada įvertinkite pasiekimus virtualiomis monetomis. Už šias programoje naudojamas monetas jūsų vaikai galės išpirkti sutartą apdovanojimą.

  DRAUGIŠKI PRIMINIMAI
  Jums paskyrus užduotis ir nustačius įspėjimus, jūsų vaiko įrenginyje atsiras piktograma, informuojanti, ką reikia padaryti. Galima nustatyti, kad priminimai būtų kartojami kas savaitę ar net kasdien.

  ŽINGSNIŲ IŠŠŪKIAI
  Dalyvaudami „Toe-to-Toe™“ žingsnių iššūkiuose vaikai gali sinchronizuoti veiklą su šalia esančiais draugais ir varžytis skaičiuojamo laiko žingsnių rungtynėse. Tėvai taip pat galės prisijungti naudodamiesi „Toe-to-Toe“ programa ir suderinamu dėvimuoju „Garmin“ įrenginiu.

  LIKITE AKTYVŪS DRAUGE
  Sukurkite ryšį su vaiko draugais programoje „Garmin Connect™“ ir bendraukite su kitomis šeimomis programoje „Garmin jr.“.Bendraukite ir varžykitės kassavaitiniuose kelių šeimų žingsnių iššūkiuose.

  VAIKO REŽIMAS
  Įjunkite vaiko režimą programoje „Garmin jr.“ ir suteikite savo vaikui ribotą prieigą, kad jis galėtų stebėti ir pažymėti savo atliktas užduotis bei matyti naujausią užduotį programos nuotykyje. 

  PAGRINDINĖ INFORMACIJA
  DIRŽELIO MEDŽIAGA: Silikonas
  FIZINIS DYDIS: Reguliuojamo ilgio dirželiai 130–175 mm riešui (vaikams nuo 4 metų). „vívofit jr. 3“ dirželiai suderinami
  SPALVINIS EKRANAS: Taip
  RODYMO DYDIS: 14,11 x 14,11 mm
  EKRANO SKIRIAMOJI GEBA: 112 x 112 pikselių
  EKRANO TIPAS: Matomas saulės šviesoje, pusiau skaidrus, 64 spalvų, pikselinės atminties (MIP)
  SVORIS: 25 g
  BATERIJOS VEIKIMO LAIKAS: Iki 1 metų (1 x CR2025, keičiama naudotojo)
  PRALAIDUMO VANDENIUI SKALĖ: 5 ATM
  ATMINTIS / ISTORIJA: 7 skaičiuojamos trukmės veiklos, 14 dienų aktyvumo stebėjimo duomenys 

 • Jus taip pat gali dominti

  Garmin vivofit jr3 Floral Pink
  Kodas: 010-02441-01
  Kaina 8999 su PVM
  Garmin Vivofit jr2 Light Side
  Kodas: 010-01909-1A
  Kaina 6999 su PVM
  Garmin Vivofit jr2 Anna
  Kodas: 010-01909-19
  Kaina 6999 su PVM