Valiuta:

Venu Sq 2, Music, Black/Slate, WW/AUS/NZ

 • Venu Sq 2, Music, Black/Slate, WW/AUS/NZ

  Kodas: 010-02700-10
  Kaina 29999 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Gamintojas
  Garmin
 • PULSO MATAVIMAS ANT RIEŠO

  Laikrodis matuos jūsų pulsą keliskartus per sekundę ir įspės, jei ilsintis jis bus per aukštas arba per žemas.Jis taip pat padeda nustatyti jūsų krūvio intensyvumą per aktyvius užsiėmimus,net plaukiojant.

   


  „BODY BATTERY™“ ENERGIJOS STEBĖJIMAS

  Visą dieną matysite kūno energijos lygius, kad žinotumėte,kada jūsų kūnas kupinas jėgų ir pasiruošęs veikti arba kada išsekęs ir reikiamiego.

   

  MIEGO STEBĖJIMAS IR MIEGO BALAS

  Supraskite, kaip jūsų kūnas atgauna jėgas, naudodamipatobulintą miego stebėjimo funkciją. Pabudę gausite miego balą, miego stadijų,pulsoksimetro ir kvėpavimo duomenis,taip pat išsamias įžvalgas, kad pagerintumėte miego kokybę.

   

  STRESO STEBĖJIMAS

  Sužinokite, kokia buvo jūsų diena: rami, harmoninga, ar įtempta, nuolatstebėdami save. Kai laikrodis pastebės, kad jaučiate įtampą, priminimaiatsipalaiduoti paragins atlikti trumpą kvėpavimo pratimą.

   

  FUNKCIJA „HEALTH SNAPSHOT™“

  Užfiksuokite 2 min. Trukmės užsiėmimą, kad pamatytumėtepagrindinius statistinius duomenis, įskaitant širdies dažnį, širdies dažnio kintamumą, pulsooksimetriją, kvėpavimą ir stresą. Tada generuokite šių statistinių duomenųataskaitą pasinaudodami „garmin connect™“programėle savo suderinamame išmaniajametelefone ir bendrinkite.

   

  MOTERŲ SVEIKATOS STEBĖJIMAS

  Naudodamos programėlę „garmin connect“, stebėkite savo menstruacijų ciklą arba nėštumą. Registruokitesimptomus, gaukite patarimų dėl mankštos ir mitybos ir ne tik. Naudodamiesiprogramėle „women’s health tracking“, duomenis matysite ir registruositetiesiog laikrodyje ant riešo.

   

  PULSOKSIMETRO JUTIKLIS

  Šis pulsoksimetro jutiklis stebideguonies pasisavinimą į kraują visą dieną ir miegant, kad nustatytų, kaip jūsųorganizmas absorbuoja deguonį.

   

  FIZINIO PASIRENGIMO AMŽIUS

  Pagal jūsų chronologinį amžių, jūsų savaitės aktyvaussportavimo, pulso lygį ramybės metu ir kmi arba kūno riebalų procentinį kiekį3 ši funkcija apskaičiuoja, ar jūsų kūnas už jusyra jaunesnis, ar vyresnis. Gausite patarimų, kaip sumažinti savo fizinio pasirengimoamžių.

   

  SĄMONINGAS KVĖPAVIMAS

  Kai norite atsipalaiduoti arba susikaupti, galite atlikti kvėpavimopratimus, o laikrodis stebės jūsų įtampos lygį ir kvėpavimą, kad padėtų geriausuprasti, kaip kvėpuojate.

   

  HIDRATACIJOS STEBĖJIMAS

  Registruokite per parą suvartojamų skysčiųkiekį, kad nepamirštumėte pasirūpinti pakankama hidratacija. Beto, galite nustatyti asmeninį hidratacijos tikslą, kuris koreguojamas įvertinus,kiek išprakaitavote užsiimdami įvairia veikla.

   

  KVĖPAVIMO STEBĖJIMAS

  Pamatykite, kaip jūsų kvėpavimas kinta dieną, miegant beiatliekant kvėpavimo irjogos pratimus.

   

  INTEGRUOTOS SPORTO PROGRAMOS

  Stebėkite visus judėjimo būdus naudodamiesi daugiau nei 25 įkeltomisgps ir patalpų sporto programomis, įskaitant ėjimą, bėgimą, dviračių sportą,plaukimą baseine, golfą, didelio intensyvumo intervalines treniruotes (hiit),tenisą ir dar daugiau.

   

  JAU ĮKELTOS TRENIRUOTĖS

  Tegul viską planuoja laikrodis. Jame įkeltos kardiotreniruotės,jėgos, jogos, didelio intensyvumo intervalinės (hiit) ir pilateso treniruotės,todėl jums tereikia mankštintis. Programėlėje „garmin connect“ galite nemokamaiatsisiųsti daugiau treniruočių.

   

  KURKITE TRENIRUOTES

  Išsirinkę daugiau kaip iš 1 600 pratimų, programėlėje „garminconnect“ susikurkite treniruotes suderinamame išmaniajame telefone. Tada atsisiųskitejas į laikrodį.

   

  HIIT TRENIRUOTĖS

  Šį veiklos profilį naudokite su skirtingais laikmačiais, norėdamisekti didelio intensyvumo intervalines treniruotes (hiit), tokias kaip amrap,emom, „tabata“ ir pritaikomas. Nustatykite kartų skaičių, darbo ir poilsiointervalus bei daug kitų parametrų.

   

  „GARMIN COACH“

  Gaukite nemokamą asmeninį bėgimo trenerį ant riešo, padėsiantį pasiruošti kitoms 5 km,10 km arba pusmaratonio varžyboms.

   

  FIZINIO PASIRENGIMO STEBĖJIMAS

  Jums sportuojant ar tiesiog judant, „venu sq 2“ skaičiuoja žingsnius,intensyvumo minutes, sudegintas kalorijas ir ne tik. Galite net sinchronizuotišiuos duomenis su keliais „garmin“ išmaniaisiais laikrodžiais naudodami programėlę„garmin connect“.

   

  INTENSYVUMO MINUTĖS

  Stebėkite vidutinio ir intensyvaus aktyvumo minutes irmatykite, kuriuo dienos metu ir kokią veiklą atlikdami jas uždirbote. Galitetai net pridėti kaip duomenų lauką savo laikrodyje, kad galėtumėte peržiūrėtiatlikdami tam tikrą veiklą.


  MUZIKA

  Atsisiųskite dainų ir grojaraščių iš savo „Spotify“, „Deezer“ arba „Amazon Music“ paskyrų (gali reikėti prenumeratos). Naudokite belaides ausines ir klausykitės muzikos be telefono.

   

  IŠMANIEJI PRANEŠIMAI

  Gaukite el. Laiškus, tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai įlaikrodį, susieję jį su išmaniaisiais „apple“arba „android“ telefonais. Jei turite „android“ telefoną, galėsiteį sms žinutes ir atsakyti.

   

  SAUGUMO IR STEBĖJIMO FUNKCIJOS

  Jei kada prireiktų pagalbos, su iš anksto parinktaiskontaktiniais asmenimis galėsite nesunkiai pasidalyti pranešimu, kuriamenurodyta jūsų faktinė buvimo vieta. Tereikia susieti laikrodį su atitinkamu išmaniuojutelefonu.

   

  „GARMIN PAY™“ BEKONTAKČIAI MOKĖJIMAI

  Lengvai sumokėkite prie kasos ir tam tikruose viešojotransporto tinkluose naudodami „garmin pay“ bekontakčio mokėjimo sprendimą atitinkamų teikėjų sistemose.

   

  PARDUOTUVĖ „CONNECT IQ™ STORE“

  Į laikrodį atsisiųskite pasirinktas programėles, laikrodžiociferblatus ir dar daugiau iš parduotuvės „connect iq“ arba raskite dar daugiauvariantų išmaniojo telefono programėlėje. Tai paprasta ir nemokama.

   

  BATERIJOS TAUPYMO REŽIMAS

  Išmaniuoju laikrodžiu naudokitės dar ilgiau įjungdami irišjungdami šį nustatymą.

   

  ATSPARUS VANDENIUI

  Jei leidžiate dieną vandenyje, ant vandens ar ilsitėsnetoliese, galite šį laikrodį dėvėtidrąsiai.

   

  PROGRAMA „GARMIN CONNECT“

  Peržiūrėkite sveikatos ir fizinio pasirengimo informaciją,susisiekite ir konkuruokite su draugais, užsiregistruokite iššūkiams irpelnykite ženklelius. Viskas vienoje nemokamoje programėlėje, kurios nereikiaprenumeruoti.

   

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 2904 su PVM
  Kaina 64999 su PVM
  Kaina 54900 su PVM
  Kaina 49900 su PVM