Valiuta:

Venu 2 Plus, GPS, Powder Gray + Passivated, WW/EMEA/ANZ

 • Venu 2 Plus, GPS, Powder Gray + Passivated, WW/EMEA/ANZ

  Kodas: 010-02496-10
  Kaina 44999 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Gamintojas
  Garmin
 • PASIRŪPINKITE GERA SAVIJAUTA
  Geriau supraskite savo kūną naudodamiesi pažangiomis sveikatos ir fizinio pasirengimo funkcijomis. Be to, susieję su savo suderinamu išmaniuoju telefonu, galėsite patogiai skambinti naudodamiesi laikrodžiu1.


  Pabodo naudotis keliais įrenginiais tuo pačiu metu? Susiekite laikrodį su suderinamu išmaniuoju telefonu ir skambučiams naudokite būtent jį.
  Šviesus AMOLED ekranas ir iki 9 dienų veikianti baterija.
  Rašykite tekstinius pranešimus laisvomis rankomis – naudokitės susieto išmaniojo telefono balso asistentu1.
  Sveikatai ir gerai savijautai skirtos funkcijos padeda geriau suprasti, kas vyksta jūsų kūne.
  Atraskite naujų būtų judėti pasinaudodami daugiau nei 25 jau įkeltomis sporto programėlėmis.
  Išsaugokite muzikos įrašų laikrodyje, kad galėtumėte jų klausytis be telefono – tik su belaidėmis ausinėmis.


  BATERIJOS VEIKIMO TRUKMĖ NAUDOJANT SPARTŲJĮ ĮKROVIMĄ
  Nepertraukiamai stebėkite sveikatos būklę iki 9 dienų išmaniojo laikrodžio režimu, iki 24 valandų GPS režimu ir iki 8 valandų GPS režimu klausydamiesi muzikos. Dešimt minučių įkrovimo papildo baterijos veikimo trukmę iki 1 d., jei naudojamas išmaniojo laikrodžio režimas, arba prideda 1 val. baterijos veikimo, jei naudojamas GPS su muzika režimas.

  PABRĖŽKITE SAVO STILIŲ
  Itin raiškiame AMOLED ekrane vaizdas aiškiai matomas net šviečiant saulei. Išmėginkite režimą „visada įjungta“, kad ekranas būtų visada matomas.

  SKIRTAS AKTYVIEMS ŽMONĖMS
  Nuo patvaraus „Corning® Gorilla® Glass 3“ iki aptakaus nerūdijančiojo plieno apvado ir patogaus silikoninio dirželio – šis išmanusis laikrodis pasirengęs bet kam.


  Pasisveikinkite su naujomis išmaniosiomis funkcijomis.
  SKAMBINKITE TELEFONU NUO RIEŠO
  Daugiau nebepraleisite jokių skambučių ieškodami telefono kišenėse ar rankinėje. Susieję laikrodį su išmaniuoju telefonu galėsite skambinti ir atsiliepti į skambučius tiesiai nuo riešo.

  PASITEIRAUKITE BALSO ASISTENTO
  Užimtos rankos? Ne bėda. Naudokitės susieto išmaniojo telefono balso asistentu („Siri“, „Google Assistant“ arba „Bixby“) „Venu® 2 Plus“ tekstiniams pranešimams rašyti, klausimams užduoti ir net suderinamiems namų įrenginiams valdyti.


  Viskas Jūsų sveikatai ir gerai savijautai.

  FUNKCIJA „HEALTH SNAPSHOT™“
  Užfiksuokite 2 min. trukmės užsiėmimą, kad pamatytumėte pagrindinius statistinius duomenis, įskaitant pulsą2, jo kintamumą, pulso oksimetriją3, kvėpavimą ir stresą. Tada generuokite šių statistinių duomenų ataskaitą pasinaudodami „Garmin Connect™“ programėle savo suderinamame išmaniajame telefone ir bendrinkite.


  „BODY BATTERY™“ ENERGIJOS STEBĖJIMAS
  Stebėkite kūno energijos lygį ir raskite tinkamiausią aktyvumo bei poilsio laiką.


  PULSOKSIMETRO JUTIKLIS
  Pasitelkę pulso oksimetrijos3 jutiklį galite bet kuriuos dienos metu patikrinti deguonies koncentraciją kraujyje arba šį rodiklį stebėti ištisą naktį, kad sužinotumėte, kaip jūsų organizmas įsisavina deguonį.


  STRESO STEBĖJIMAS
  Sužinokite, ar jūsų diena buvo rami, subalansuota ar įtempta. Kai laikrodis pastebės, kad patiriate stresą, priminimai atsipalaiduoti paskatins atlikti trumpą kvėpavimo pratimą.


  MOTERŲ SVEIKATOS STEBĖJIMAS
  Naudodami programėlę „Garmin Connect“ stebėkite menstruacijų ciklą arba nėštumą. Registruokite simptomus, gaukite patarimų dėl mankštos ir mitybos bei naudokitės kitomis funkcijomis. Naudodamiesi programėle „Women’s Health Tracking“ duomenis matysite ir registruosite laikrodyje ant riešo.


  HIDRATACIJOS STEBĖJIMAS
  Registruokite per parą išgeriamų skysčių kiekį, kad nepamirštumėte pasirūpinti pakankama hidratacija. Be to, galite nustatyti asmeninį hidratacijos tikslą, koreguojamą įvertinus, kiek išprakaitavote užsiimdami įvairia veikla.


  KVĖPAVIMO STEBĖJIMAS
  Matykite, kaip kvėpuojate dienos metu, miegodami, užsiimdami kvėpavimo pratimais, joga arba per „Health Snapshot“ sesiją.


  MIEGO BALAS IR PAŽANGI MIEGO STEBĖSENA
  Gausite miego kokybės balą ir sužinosite, kaip jį pagerinti. Galėsite sekti skirtingas miego fazes, taip pat širdies dažnį, įtampą, pulso oksimetriją3 ir kvėpavimą.


  PULSO MATAVIMAS ANT RIEŠO
  Laikrodis nuolat matuoja jūsų pulsą2 ir įspėja, jei jis per aukštas arba per žemas jums ilsintis. Jis taip pat padeda nustatyti jūsų krūvio intensyvumą veiklos metu – net plaukiojant.


  SĄMONINGAS KVĖPAVIMAS
  Kai norite atsipalaiduoti arba susikaupti, galite pradėti kvėpavimo pratimus, o laikrodis stebės jūsų stresą ir kvėpavimą, kad padėtų geriau suprasti, kaip kvėpuojate.


  FIZINIO PASIRENGIMO AMŽIUS
  Pagal jūsų chronologinį amžių, jūsų savaitės aktyvaus sportavimo apimtį, pulso lygį ramybės metu ir KMI4 arba kūno riebalų procentinę vertę ši funkcija apskaičiuoja, ar jūsų kūnas už jus yra jaunesnis, ar vyresnis. Gausite patarimų, kaip sumažinti savo sveikatos amžių.


  Judėkite.

  TRENIRUOČIŲ ANIMACIJOS EKRANE
  Lengvai atkartojamos, animuotos širdies, jėgos, jogos, pilateso ir didelio intensyvumo intervalų (HIIT) treniruotės jau įkeltos į laikrodį, o pasinaudoję programa „Garmin Connect“ galite jų atsisiųsti ir daugiau.


  INTEGRUOTOS SPORTO PROGRAMOS
  Stebėkite visus savo judėjimo būdus naudodamiesi daugiau nei 25 įkeltomis GPS ir patalpų sporto programomis, įskaitant ėjimą, bėgimą, dviračių sportą, plaukimą baseine, golfą ir ne tik.


  PATOBULINTOS JĖGOS TRENIRUOTĖS
  Šiuo išsamiu veiklos profiliu tiesiog laikrodyje ant riešo pateikiama lygio ir jėgos asmeninių rekordų suvestinė, taip pat – grafikai, rodantys, kokios jūsų raumenų grupės dirbo.


  HIIT TRENIRUOTĖS
  Ši naująjį mankštos profilį naudokite su skirtingais laikmačiais sekti savo HIIT treniruotėms, įskaitant AMRAP, EMOM, „Tabata“ ir pritaikomas. Nustatykite kartojimų skaičių, darbo ir poilsio intervalus ir daug ką kita.


  KURKITE TRENIRUOTES
  Išsirinkę daugiau kaip iš 1600 pratimų, „Garmin Connect“ programėlėje susikurkite savo treniruotes. Tada atsisiųskite jas į laikrodį.


  „GARMIN COACH“
  Gaukite nemokamą asmeninį bėgimo trenerį ant riešo, padėsiantį pasiruošti kitoms 5 km, 10 km arba pusmaratonio varžyboms.


  INTENSYVUMO MINUTĖS
  Atnaujinome intensyvumo minučių funkciją, kad geriau matytumėte, kuriuo dienos metu ir kokia veikla jas surinkote. Galite net matyti jas duomenų lauke, darydami matuojamo laiko mankštą.


  Patobulinkite kiekvieną savo dieną.

  IŠMANIEJI PRANEŠIMAI
  Gaukite el. laiškus, pranešimus ir įspėjimus tiesiai į savo laikrodį, susieję jį su suderinamu išmaniuoju telefonu. Jei turite „Android™“ telefoną, siųskite greitus, iš anksto parašytus tekstinius pranešimus arba atsakykite balsu.


  MUZIKA
  Atsisiųskite dainų ir grojaraščių iš savo „Spotify“, „Deezer“ arba „Amazon Music“ paskyrų (gali reikėti prenumeratos). Naudokite belaides ausines ir klausykitės muzikos be telefono.


  SAUGUMO IR SEKIMO FUNKCIJOS
  Jei kada prireiktų pagalbos, su iš anksto parinktais kontaktiniais asmenimis galėsite nesunkiai pasidalinti pranešimu, kuriame nurodyta jūsų faktinė buvimo vieta (susieję laikrodį su suderinamu išmaniuoju telefonu 5). Galite nustatyti ir kontaktą, naudojamą prireikus skubios pagalbos, kuriam paskambins jūsų laikrodis, pvz., vietos avarinę tarnybą.


  „GARMIN PAY™“ BEKONTAKČIAI MOKĖJIMAI
  Lengvai sumokėkite prie kasos ir tam tikruose viešojo transporto tinkluose naudodami „Garmin Pay“ bekontakčio mokėjimo sprendimą atitinkamų teikėjų sistemose.


  PARDUOTUVĖ „CONNECT IQ™“
  Į išmanųjį telefoną atsisiuntę programėlę „Connect IQ Store“, susietajame laikrodyje pridėkite ciferblatų, duomenų laukų ir programėlių.


  SINCHRONIZAVIMAS SU „GARMIN CONNECT“
  Naudodamiesi programėle „Garmin Connect“ vienoje vietoje matysite visą savo sveikatos ir fizinio pasirengimo informaciją. Be to, galėsite prisijungti prie aktyvios internetinės bendruomenės, kurios nariai sportuodami gali bendrauti, rungtyniauti ir dalytis informacija.


  Jūsų laikrodis kiekvienai dienai – kad ir kur būtumėte.

  BATERIJOS TAUPYMO REŽIMAS
  Išmaniuoju laikrodžiu naudokitės dar ilgiau įjungdami ir išjungdami šį nustatymą.


  ATSPARUMO VANDENIUI KLASĖ
  Šio laikrodžio atsparumo vandeniui klasė siekia 5 ATM, todėl jį galima naudoti plaukiojant, maudantis duše ar mėgaujantis vandens procedūromis.

  1 Kai kurie išmanieji telefonai nesuderinami su „Venu 2 Plus“ valdymo balsu funkcijomis, žr. Garmin.com/VoiceFunctionality.
  2 Veiklos stebėjimo tikslumas.
  3 Tai nėra medicinos įrenginys, jis nėra skirtas jokiai medicininei būklei diagnozuoti ar stebėti; žr. Garmin.com/ataccuracy. Pulso oksimetrijos vertė rodoma ne visose valstybėse.
  4 Index™ arba Index S2 išmaniosios svarstyklės (parduodamos atskirai) reikalingos norint panaudoti kūno riebalų procentinės dalies duomenis fizinio pasirengimo amžiaus funkcijai.
  5 Norėdami sužinoti saugumo ir stebėjimo funkcijoms keliamus reikalavimus bei taikomus apribojimus, žr. Garmin.com/safety.
  SPOTIFY ir „Spotify“ logotipas yra registruotieji „Spotify AB“ prekių ženklai. „Amazon Music“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba su ja susijusių įmonių prekių ženklai. „Android“ yra „Google LLC“ prekių ženklas.

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 12900 su PVM
  Kaina 69999 su PVM
  Kaina 74999 su PVM
  Kaina 54900 su PVM