Valiuta:

tactix 7 PRO Ballistics, Solar, GPS Watch, EMEA

 • tactix 7 PRO Ballistics, Solar, GPS Watch, EMEA

  Kodas: 010-02704-21
  Kaina 159999 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Gamintojas
  Garmin
 • tactix® 7 – Pro Ballistics Edition


  KURTA KAIP MISIJA
  Šis kelių sporto šakų „Power Sapphire“ GPS išmanusis laikrodis su reklaminiu saulės energijos įkrovimo objektyvu, tradiciniais mygtukais ir jutikliniu ekranu siūlo specialias taktines funkcijas ir integruotą „Applied Ballistics®“ skaičiuotuvą, žemėlapius, muziką, pažangias treniruočių funkcijas ir kt.


  • Dėl įkraunamos saulės energijos šis išmanusis laikrodis bus su jumis tiek laiko, kiek jums jo prireiks.
  • Neleiskite apriboti baterijos veikimo laiko. Išmaniuoju režimu sunaudokite iki 37 dienų akumuliatoriaus veikimo laiką1.
  • Patvari aukštos kokybės konstrukcija, atitinkanti karinius standartus (MIL-STD-810).
  • Įdiegta Ballistics Elite™ programinė įranga leidžia apskaičiuoti tolimojo šaudymo sprendimus.
  • Integruotas LED žibintuvėlis leidžia tęsti kelionę tamsoje.
  • Naršykite naudodami lauko rodykles ir jutiklius iš kelių GNSS palydovų!


  SAULES PAKRAUJAMAS AKUMULIATORIUS
  Akumuliatoriaus veikimo laikas iki 37 dienų saulės energija varomame išmaniuoju režimu1 ir iki 122 valandų su saulės energija palaikytu GPS5.

  AUKŠTA PRIETAISO KOKYBĖ
  Tvirtas, tačiau sudėtingas dizainas, išbandytas pagal JAV karinius standartus (MIL-STD-810), su dideliu 1,4 ″ ekranu.

  LIETIKMAS EKRANAS IR MYGTUKAI
  Tradiciniai bet kokioje aplinkoje veikiantys mygtukai yra suderinti su nauja jautria jutiklinio ekrano sąsaja, kad būtų galima greitai pasiekti pasirinkimo parinktis ir funkcijas.


  Pasiruošę padėti jums pasiekti bet kokį tikslą.

  TAIKOMA BALISTIKOS ELITE PROGRAMINĖ ĮRANGA
  Apskaičiuoja tolimojo šaudymo į taikinius sprendimus, naudodamas įmontuotą balistinį skaičiuotuvą.


  AB SYNAPSE™ – NAUDOKITE GARMIN
  Lengvai kurkite ir siųskite tinkintus profilius į savo Garmin įrenginį, turėdami visišką prieigą prie Applied Ballistics® Bullet Library, kurioje yra daugiau nei 1200 pasirinktinių ir išmatuotų kulkų.


  PASTATYTA ŽALIA ARBA BALTA ŠVIESA
  Kad padėtų jums orientuotis tamsoje, įmontuotas kelių šviesos diodų žibintuvėlis suteiks ryškų ir tolygų apšvietimą žalia arba balta spalva.


  NAKTINIO MATOMUMO SUDERINAMUMAS
  Tiesiog perjunkite dienos ir nakties rodinį, kad gautumėte ekraną, kurį galėtumėte matyti su naktinio matymo akiniais.


  PAslėptas režimas
  Slėpimo režimu laikrodis ir toliau veikia, bet nustoja saugoti ir dalytis jūsų GPS padėtimi bei išjungia belaidį ryšį ir ryšį.


  IŠJUNGIMO FUNKCIJA
  Jei saugumas pažeidžiamas, išjungimo funkcija ištrina visą įrenginio vartotojo atmintį.


  NUTRAUKIMO REŽIMAS
  Ši funkcija veikia apskaičiuojant didelio aukščio šuolių taškus pagal karines gaires ir padeda nueiti į tikslą po šokinėjimo.


  DVIGUBAS POZICIJOS FORMATAS
  Tiesiog sinchronizuokite savo buvimo vietą su kitais, viename ekrane peržiūrėdami universalųjį geografinį tinklelį ir karinių koordinačių atskaitos sistemą.


  PLANUOTI MARŠRUTAI
  Nustatykite ir išsaugokite nutolusias geografines vietoves, kad galėtumėte vėliau naudoti navigacijai.


  EKOSISTEMOS INTEGRACIJA
  Gaukite aplinkos duomenų rodmenis iš suderinamo oro matuoklio ir diapazonus iš suderinamo nuotolio ieškiklio, siunčiamo tiesiai į taikomosios balistikos sprendiklį.


  MEDŽIOKLĖS VEIKLA
  Stebėkite medžioklės eigą ir ties laikrodžiu pažymėkite tipinius medžioklės kelio taškus.


  TIESIOGINĖ NAVIGACIJA
  Eikite tiesiai į vietą arba maršruto tašką pasaulinėje aeronautikos duomenų bazėje! Taip pat pasirinkite funkciją „Arčiausiai“, kad suaktyvintumėte maršrutą į artimiausią oro uostą!

  ORŲ PRANEŠIMAI
  Pasiekite oro navigacijos informaciją, įskaitant NEXRAD radarą, METAR ir TAF, kad galėtumėte peržiūrėti vėjo, matomumo, barometrinio slėgio duomenis ir daugiau2.


  Treniruokis sunkiau ir protingiau, kad pasiektų visiškai naują lygį.

  ATSISIŲSTAMOS SPORTO PROGRAMOS
  Naudokite iš anksto įkeltus veiklos profilius, skirtus taku ir bėgimo takeliui, plaukimui, standartiniam bėgimui, važiavimui dviračiu, žygiams pėsčiomis, irklavimui, slidinėjimu, golfu, banglenčių sportu, laipiojimu patalpose ir kt.!


  AUKŠTO INTENSYVUMO INTERVALINĖ TRENIRUOTĖ
  Šis veiklos profilis seka didelio intensyvumo intervalines treniruotes (HIIT), įskaitant AMRAP, EMOM, Tabata ir pritaikytas treniruotes. Nustatykite ciklų skaičių, apkrovos / poilsio intervalus ir kitus parametrus!


  REKOMENDACIJOS DĖL KASDIENĖS TRENIRUOTĖS
  Gaukite kasdienio bėgimo ir bėgimo patarimų su treniruočių gairėmis, kurios atsižvelgia į jūsų kūno rengybos lygį ir yra pagrįstos jūsų dabartine treniruote ir treniruotės būsena!


  VIZUALINIS VARŽYBŲ PROGNOZAVIMAS
  Atsižvelgiant į jūsų bėgimo istoriją ir bendrą fizinį pasirengimą, ši funkcija leidžia įvertinti galimą tempą toje distancijoje, kurią norite nubėgti. Tendencijos duomenys rodo, kaip laikui bėgant paveikė jūsų treniruotes.


  KO TAUTIS
  Gaukite pagrindinės informacijos apie pasirinktas lankytinas vietas savo maršrute. Peržiūrėkite našumo metrikas, laiko pasiskirstymą ir atstumą / aukštį, taip pat pagrindinių būsimų kelio taškų santrauką.


  PACEPRO™ TECHNOLOGIJA
  Naujoji „PacePro“ funkcija padeda sekti savo tempą, naudodamiesi konkrečių lygių rekomendacijomis bėgimo metu.


  VEIKIMO MATAVIMAI
  Peržiūrėkite pažangias treniruotes, įskaitant bėgimo dinamiką, reguliuojamą karščio ir aukščio VO2 max, bėgimo taku VO2 max ir dar daugiau3.


  ATSPARUMAS REALIU LAIKU
  Naudokite šiuos duomenis savo apkrovai stebėti ir valdyti, kad išvengtumėte pervargimo lenktynių ar kelionės pradžioje.


  ATSIGAVIMO LAIKAS
  Treniruotės pabaigoje atsigavimo laikas parodo, kada būsite pasiruošę kitai sunkiai treniruotei. Jame netgi atsižvelgiama į treniruočių intensyvumą ir tokius veiksnius kaip stresas, kasdienė veikla ir miegas.


  KALNŲ DVIRAČIO DINAMIKOS DUOMENYS
  Sekite informaciją apie kiekvieną važiavimą naudodami kalnų dviračių matavimus, taip pat specializuotus Grit Fl ir Flow™ matavimus! Jie padės išvengti trasos sudėtingumo ir to, kaip sklandžiai nusileisite, o tai suteiks jums rezultatą, kurį galėsite įveikti kitą kartą.


  CLIMBPRO FUNKCIJA
  Atsisiųstuose kursuose naudokite ClimbPro Ascent Scheduler, kad realiuoju laiku matytumėte informaciją apie esamus ir būsimus pakilimus, įskaitant nuolydžio, atstumo ir aukščio padidėjimą, taip pat informaciją apie nusileidimus ir lygų reljefą.


  BANGELNĖS FUNKCIJOS
  Pasiruoškite pagauti bangą. Šis „Tactix“ laikrodis su „Surfline Sessions“ prisiima kiekvienos Surfline® fotoaparato užfiksuotos bangos vaizdo įrašą4. Tada galėsite žiūrėti šį vaizdo įrašą ir įvertinti savo našumą užsiprenumeravę „Surfline Sessions“.


  Slidinėjimas lauke
  Gaukite informacijos žiemos veiklos metu. Šis iš anksto įkeltas profilis padeda atskirti slidinėjimą nuo laipiojimo. Tai rodo matavimus, būdingus kilimui arba tūpimui.


  DISTANCE OF DISTANCIJOS SLIDĖJIMO DISTANCE
  Suporuotas su HRM-Pro™ širdies ritmo monitoriumi (parduodamas atskirai), slidinėjimo galios matavimas padeda išmatuoti tikrąją lygumų slidinėjimo treniruočių apkrovą.


  Savybės bet kokiems nuotykiams.

  Kelių juostų GNSS Palaikymas
  Prieiga prie įvairių pasaulinių palydovinės navigacijos sistemų (GPS, GLONASS, Galileo). Pasiekite kelis dažnius, perduodamus navigacinės palydovinės navigacijos sistemos, kad pagerintumėte padėties tikslumą, kai GNSS signalai atsispindi, silpni arba apskritai jų nėra.


  ABC JUTIKLIAI
  Eikite į kitą maršrutą naudodami ABC jutiklius, įskaitant aukščiamačio aukščio duomenis, oro barometrą ir 3 ašių elektroninį kompasą!


  GOLFO AIKŠKŲ ŽEMĖLAPIAI
  Pasiekite spalvotus CourseView žemėlapius ir peržiūrėkite daugiau nei 42 000 golfo aikštynų visame pasaulyje, taip pat taikymą pagal mygtukus ir PlaysLike Distance.


  SKIVIEW MENO KORTELĖS
  Leiskitės nuo kalno naudodami iš anksto įkeltus „SkiView“ žemėlapius ir peržiūrėkite daugiau nei 2 000 slidinėjimo kurortų visame pasaulyje nusileidimo pavadinimus ir sunkumų įvertinimus.


  KELIŲ ŽEMYNŲ TOPOGRAFINIAI ŽEMĖLAPIAI
  Tactix® 7 - Pro Ballistics serija siūlo iš anksto įkeltus TopioActive žemėlapius iš jūsų regiono ir suteikia nemokamą prieigą, kad galėtumėte atsisiųsti papildomų žemėlapių iš viso pasaulio ir tęsti kelionę. Lengvai atsisiųskite ir atnaujinkite žemėlapius ir programinę įrangą be kompiuterio su integruotu Wi-Fi® ryšiu.


  VIEŠAI TEIKIAMOS ŽEMĖS SIENOS
  Papildoma galimybė topografiniuose žemėlapiuose rodyti šalies sausumos sienas padeda tiksliau žinoti, kur turėtumėte būti.


  AKUMULIATORIŲ MAITINIMO VALDYMAS
  Pažiūrėkite, kaip skirtingi nustatymai ir jutikliai veikia jūsų laikrodžio baterijos veikimo laiką, kad greitai atliktumėte pakeitimus, kurie prailgintų tą laiką!


  Pažink savo kūną stebėdamas savo fizinę savijautą!

  PULSOMETRAS ANT RIEŠO
  Optinio impulso technologija matuoja veiklos intensyvumą ir jo pokyčius, kad apskaičiuotų jūsų streso lygį. Jis taip pat seka duomenis po vandeniu be širdies ritmo monitoriaus dirželio.


  PULSE OX JUTIKLIAI
  Aklimatizuojant ūgį arba stebint miegą, Pulse Ox6 jutiklis naudoja šviesos spindulius iš jūsų riešo, kad pamatuotų, kaip gerai jūsų kūnas sugeria deguonį.


  MIEGO MATAVIMAI IR IŠPLĖSTINIS MIEGO STEBĖJIMAS
  Gaukite išsamią savo miego sekliojo, gilaus ir REM miego fazių apžvalgą. Pamatykite visa tai viename specialiame valdiklyje, kuriame yra miego matavimo rezultatai ir įžvalgos.


  BODY BATTERY™ ENERGIJOS MONITORINGAS
  Optimizuokite savo kūno energijos atsargas naudodami širdies ritmo kintamumą, stresą, miegą ir kitus duomenis, kad pamatytumėte pasirengimą veiklai arba stebėtumėte poilsio poreikį.


  KVĖPAVIMO SEKIMAS
  Sekite, kaip kvėpuojate dieną, miego metu, kvėpavimo pratimų ir jogos užsiėmimų metu!


  HEALTH SNAPSHOT™
  Įrašykite 2 minučių treniruotę, kad įrašytumėte pagrindinę statistiką, įskaitant širdies susitraukimų dažnį3, širdies ritmo kintamumą, Pulse Ox6, kvėpavimą ir streso lygį. Tada, naudodami Garmin Connect programėlę savo suderinamame išmaniajame telefone, sukurkite bendrinamą ataskaitą, į kurią įtraukta ši statistika.


  VANDENS BALANSO SEKIMAS
  Užsirašykite savo kasdienį skysčių kiekį, kad galėtumėte stebėti vandens balansą. Kai įgalinsite automatinį taikymą, po veiklos matysite apskaičiuotą prakaito netekimą, o jūsų tikslas bus pakoreguotas automatiškai.


  Užsiėmimų metu nepraraskite ryšio su pasauliu!

  PROTINGI TEIGINIAI
  Gaukite el. laiškus, tekstinius pranešimus ir įspėjimus tiesiai laikrodyje, kai suderinamas įrenginys yra suporuotas su laikrodžiu!


  MUZIKOS PROGRAMOS
  Išsaugokite iki 2000 dainų arba pasiekite srautinio perdavimo programas iš suderinamų įrenginių, įskaitant „Spotify“, „Deezer“ ir „Amazon Music“, ir klausykitės naudodami „Bluetooth®“ ausines.


  GARMIN PAY ™ KONTAKTAI MOKĖJIMAI
  Atlikite mokėjimus naudodami „Garmin Pay“ bekontakčio mokėjimo sprendimą, kurį siūlo atitinkamas tokios parinkties palaikymas!


  SAUGOS IR STEBĖJIMO FUNKCIJOS
  Kai jūsų laikrodis ir telefonas yra suporuoti vykdant veiklą lauke, jūsų buvimo vieta gali būti siunčiama jūsų kontaktams rankiniu būdu arba automatiškai naudojant integruotą nelaimingų atsitikimų aptikimo funkciją7.


  PRISIJUNGTI PRIE IQ™ PARDUOTUVĖS
  Atsisiųskite pasirinktinius laikrodžio ciferblatus, pridėkite duomenų laukų ir gaukite programas bei paslaugų iš „Connect IQ Store“ savo suderinamame išmaniajame telefone.


  Darant prielaidą, kad išmanusis laikrodis nešiojamas visą dieną, 3 valandas per dieną lauke 50 000 liuksų apšvietimo sąlygomis.
  Susiekite su suderinamu išmaniuoju telefonu.
  Veiklos stebėjimo tikslumas.
  Suporuotas su Garmin Connect™ išmaniąja programėle ir Surfline išmaniąja programėle.
  Leidžiama nuolat naudoti visą laikotarpį 50 000 liuksų apšvietimo sąlygomis.
  Tai nėra medicinos prietaisas ir nėra skirtas kokiai nors konkrečiai sveikatos būklei diagnozuoti ar stebėti; sk. Garmin.com/ataccuracy. „Pulse Ox“ funkcija galima ne visose šalyse.
  Susiekite su suderinamu išmaniuoju telefonu! Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. Saugos ir sekimo funkcijų reikalavimai ir apribojimai. Garmin.com/safety.
  „Wi-Fi“ yra registruotasis „Wi-Fi Alliance“ prekės ženklas. SPOTIFY ir Spotify logotipas yra registruotieji Spotify AB prekių ženklai. Amazon Music ir visi susiję logotipai yra Amazon.com, Inc. prekių ženklai. arba jos prekių ženklai. Bluetooth® žodinis ženklas ir logotipai priklauso Bluetooth SIG, Inc. yra registruotieji Garmin prekių ženklai ir visais atvejais Garmin juos naudoja pagal licenciją

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 2904 su PVM
  Kaina 74999 su PVM
  Kaina 54900 su PVM
  Kaina 64999 su PVM