Valiuta:

Razor Wild Ones Jr Scooter Shark Blue

 • Razor Wild Ones Jr Scooter Shark Blue

  Kodas: 13073643
  Kaina 4799 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Gamintojas
  RAZOR
 • Razor Wild Ones Jr Scooter

  PADĖDA UŽSITURTI BALANSĄ IR ĮGŪDŽIAI, KAD VAIKAMS REIKIA IŠMOKYTI VAIRUOTI DVIRAČIU MOTOROLERIU
  Su žemu paspirtuku, puikiai tinkančiu mažiesiems besimokantiems, jaunesniojo paspirtuko Wild Ones paspirtukas prilaiko vaikus ir jų kojas arčiau žemės, todėl jie gali išmokti išlaikyti pusiausvyrą ir ugdyti įgūdžius bei pasitikėjimą, kurių reikia norint išmokti važiuoti dviračiais.

  NUOSTABUS DIZAINAS JŪSŲ (LAUKINIUI!)!
  Su dantytu rykliu, drąsiu dinozauru ir fantastišku vienaragiu, kurių kiekvienas turi 3D akį ir spalvingą denio dizainą, kiekvienam naujam motociklininkui tinka laukinis.

  PASTATYTAS IŠLIKTI
  „Wild Ones“ jaunesniųjų paspirtukai turi plienu sustiprintą vairą ir didelius, ypač plačius, lėtai riedančius ratus, užtikrinančius sklandų ir tvirtą važiavimą kiekvieną kartą.

  KOKYBĖ BE KOMPORČIŲ
  Jaunesnysis paspirtukas Razor Wild Ones siūlo kokybę, saugumą, aptarnavimą ir stilių, kurio tikitės iš šio pirmaujančio jaunimo gyvenimo būdo pramoginių produktų gamintojo. Nors yra daug produktų, rinkitės Razor – prekės ženklą, kurį Amerika žino ir kuriuo pasitiki. Nepriimkite jokių imitacijų.

  • Išmokite išlaikyti pusiausvyrą ir įgyti įgūdžių, reikalingų norint važiuoti dviračiu paspirtuku su plačiu, žemu deniu, kuris priartins vaikus prie žemės!
  • Du ypač platūs, lėtai riedantys ratai, skirti naudoti viduje arba lauke, pašalina trečiojo rato poreikį, todėl sumažėja dvejonių pereinant nuo triračio prie dviračio paspirtuko.
  • Itin platus, žemas denis su simbolių įkvėpta rankenos juostos grafika moko vaikus tinkamai pastatyti kojas ir leidžia smagiai važiuoti kaip dideliems vaikams.
  • Galima rinktis iš trijų nuostabių personažų dizaino – ryklio, dinozauro ir vienaragio – kiekvienas su smagia 3D akimi ir spalvinga kaladėle.