Valiuta:

PETKIT Išmanusis gyvūno namelis P810 COZY

 • PETKIT Išmanusis gyvūno namelis P810 COZY

  Kodas: P810
  Kaina 20690 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Į krepšelį 

  Rūpinkitės savo augintiniu per atstumą!

  Gamintojas
  PETKIT
 • Per šilta? Per šalta? Su PETKIT Smart Pet House COZY  visada tinkama temperatūra, nes tai išmanus guolis valdomas telefonu!

  Išmanus temperatūros valdymas
  Cosy Pet guolio kambario temperatūros ir drėgmės jutikliai stebi guolio būseną bei suteikia galimybę automatiškai reguliuoti jo temperatūrą. Atšalus kambario temperatūrai, guolis sušyla, o temperatūrai atšilus – atvėsta. Tai užtikrina, kad šis guolis Jūsų augintiniui visada bus maloni poilsio vieta. Guolis Cozy prijungiamas WiFi ryšiu, o infrared sensoriaus pagalba perduoda visą informaciją į jūsų telefoną. Vos vienu ekrano palietimu, jūs turite galimybę nustatyti pageidaujamą temperatūrą ir taip užtikrinti jaukumą augintinio namelyje. Jame integruotas ne tik šildytuvas, bet ir kondicionierius, kurie pasirūpins jūsų augintiniu tiek vasarą, tiek žiemą.

  Stilingas dizainas
  Guolio dizainas yra įkvėptas jausmo, patiriamo augintinius laikant rankose. Jis ne tik atrodo stilingai, tačiau ir sukuria saugumo jausmą Jūsų augintiniui.

  Įrengtas jutiklis
  Paslėptas infraraudonųjų spindulių jutiklis tiksliai seka kada Jūsų augintinis yra guolyje, o kada jo nėra. Jis fiksuoja guolio naudojimą, programėlėje išsaugoma visa augintinio buvimo namelyje istorija, kuri padės suprasi jūsų gynūno elgesį ar net nuotaiką, turėsite galimybę sekti jo miego ir poilsio istoriją.

  Valdomas PetKit programėle
  Cosy guolio temperatūra gali būti reguliuojama naudojantis Petkit programėle. Guolis Cozy prijungiamas WiFi ryšiu, o infrared sensoriaus pagalba perduoda visą informaciją į jūsų telefoną. Vos vienu ekrano palietimu, jūs turite galimybę nustatyti pageidaujamą temperatūrą ir taip užtikrinti jaukumą augintinio namelyje. Jame integruotas ne tik šildytuvas, bet ir kondicionierius, kurie pasirūpins jūsų augintiniu tiek vasarą, tiek žiemą.

  Geram miegui - geriausios medžiagos
  Guolis pagamintas iš kokybiško plastiko ir aliuminio, o jo minkštoji dalis – kokybiško lino pagrindu, kuris garantuos patogų augintinio buvimą savo namelyje. Guolis tobulai tinka tik mažiems, tiek vidutinio dydžio augintiniams ir yra itin stilinga namų interjero detalė

  Gaminio savybės
  Ilgis: 423 mm
  Plotis: 430 mm
  Aukštis: 390 mm
  Spalva: Balta
  Medžiaga: Plastikas, aliuminis, linas
  Svoris: 5,1 kg.  

 • Jus taip pat gali dominti

  PETKIT kelioninė gertuvė
  Kodas: Eversweet Travel Green
  Kaina 1900 su PVM
  Kaina 2900 su PVM
  Kaina 1290 su PVM