Valiuta:

Išmanusis laikrodis Garmin Forerunner 45S White

 • Išmanusis laikrodis Garmin Forerunner 45S White

  Kodas: 010-02156-10
  Kaina 14999 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  GPS sportinis laikrodis su daugybe bėgimui skirtų funkcijų.

  TURIME VIETOJE, GREITAS PRISTATYMAS!

  Gamintojas
  Garmin
  Širdies ritmo monitorius
  Yra
  Atsparumas vandeniui
  5 ATM
  SIM kortelės lizdas
  Nėra
  Spalva
  Balta
  GPS
  Yra
  Bekontaktis atsiskaitymas
  Nėra
  Garantija
  2 metai
 • Garmin Forerunner 45 - tai GPS laikrodis bėgimui su daugybe bėgimui skirtų funkcijų, kurių jums gali prireikti. Elegantiškas ir lengvas išmanusis laikrodis, kurį norisi dėvėti ir dieną, ir naktį.

  • Lengvai naudojamas laikrodis bėgimui matuoja širdies ritmą nuo riešo ir turi integruotą GPS imtuvą.
  • Palaiko Garmin Coach treniruočių planus, kurie leidžia turėti patyrusį ekspertą individualioms treniruotėms tiesiog ant savo riešo.
  • Saugumo ir stebėjimo funkcijos, kurių metu bus išsiųsta jūsų esamoji vieta tiems kontaktams, kuriuos pasirinksite nelaimės atveju
  • Sportiniai režimai: bėgimas, važiavimas dviračiu, bėgimas salėje, bėgimo takelis, elipsiniai treniruokliai, kardio, joga ir t.t.
  • Baterijos veikimo laikas: iki 7 dienų išmaniuoju režimu, iki 13 valandų GPS režimu.

  Šis lengvai naudojamas laikrodis yra sukurtas kasdieniams bėgimams, treniruotėms ir varžyboms. Laikrodyje integruotas GPS imtuvas stebi kur bėgate ir teikia tikslius duomenis, įskaitant atstumą, tempą ir intervalus. Valdymas mygtukais leidžia lengvai valdyti įrenginį prakaituotomis rankomis. Forerunner 45 stebi širdies ritmą tiek dieną, tiek naktį.

  Įjunkite aukštesnę pavarą su Garmin Coach

  Nesvarbu ar esate patyręs bėgikas ar tik pradedantysis, kiekvienam naudinga gauti šiek tiek patarimų. Štai kodėl Forerunner 45 yra suderinamas su Garmin Coach treniruočių planais. Šie planai yra gaunami iš patyrusių trenerių ekspertų ir yra pritaikomi jums ir jūsų tikslams. Kaip dalį savo mokymo plano, treneris netgi gali jums padėti prognozuoti bėgimo laiką.

  Palaikykite ryšį

  Saugos ir sekimo funkcijos leidžia lengvai pasidalinti savo buvimo vieta su pasirinktais kontaktais, jei jums prireiktų pagalbos. Tai galima padaryti rankiniu arba automatiniu būdu su integruota incidentų aptikimo funkcija. Be to ryšio funkcijos leis būti pasiekiamiems net ir bėgimo metu. Savo laikrodyje taip pat galėsite matyti ir išmaniuosius pranešimus. Susiejus prietaisą su išmaniuoju telefonu, Forerunner 45 automatiškai patalpins bėgimų duomenis į Garmin Connect internetinę fitneso bendruomenę. Taip pat laikrodžio pagalba galėsite valdyti muziką savo telefone, todėl galėsite lengvai perjungti dainas neišsimušdami iš bėgimo ritmo.

  Papildomos funkcijos

  Turėdami daugybę sportinių režimų laikrodyje, galėsite fiksuoti duomenis treniruotės kurią atliekate. Forerunner 45 stebės jūsų rezultatus ne tik bėgant, bet ir važiuojant dviračiu, atliekant kardio ar jogos pratimus ir pan.

  Kelias į sveikatingumą

  Forerunner 45 GPS laikrodis siūlo plačias veiklų ir sveikatingumo stebėjimo funkcijas. Dėvėkite visą parą, kad stebėtumėte žingsnius, atstumą, sudegintas kalorijas ir net miegą. Taip pat bus stebimas jūsų dienos streso lygis. Didėjant streso lygiui, naudokite atsipalaidavimo laikmatį kurio metu naudojant kvėpavimo technikas galėsite nuraminti savo kūną ir protą. Forerunner 45 turi ir naują Body Battery™ energijos stebėsenos funkciją kūno energijos optimizavimui, tam naudojami duomenys, kad būtų galima įvertinti jūsų energijos atsargas, todėl galite planuoti savo dieną, optimizuodami savo laiką veikloms ir poilsiui.

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 69999 su PVM
  Kaina 49900 su PVM
  Kaina 74999 su PVM
  Kaina 2904 su PVM
 • Alternatyvios prekės