Valiuta:

Išmanusis laikrodis Garmin Forerunner 245 Music Aqua

 • Išmanusis laikrodis Garmin Forerunner 245 Music Aqua

  Kodas: 010-02120-32
  Kaina 29999 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Sportinis laikrodis turintis Pulse Ox jutiklį, kuris apskaičiuoja deguonies kiekį kraujyje.

  Gamintojas
  Garmin
  Širdies ritmo monitorius
  Yra
  Atsparumas vandeniui
  5 ATM
  SIM kortelės lizdas
  Nėra
  Spalva
  Melsva
  GPS
  Yra
  Bekontaktis atsiskaitymas
  Nėra
  Garantija
  2 metai
 • Garmin Forerunner 245 Music - išmanusis GPS laikrodis bėgimui su pažangiomis treniruočių funkcijomis. Šis GPS laikrodis turi talpyklą jūsų mėgstamoms dainoms, kad galėtumėte klausytis muzikos sporto metu.

  • Sinchronizuokite su muzikos transliavimo paslaugomis, pvz., „Spotify®“, kad galėtumėte lengvai talpinti ir klausyti mėgstamas dainas iš savo laikrodžio.
  • Jūsų treniruočių būsenos vertinimas, kad žinotumėte ar treniruotė buvo efektyvi, siūlomos papildomos našumo stebėjimo funkcijos
  • Palaiko Garmin Coach treniruočių planus, kurie leidžia turėti patyrusį ekspertą individualioms treniruotėms ant savo riešo arba susikurti savo treniruotes Garmin Connect™ internetinėje bendruomenėje
  • Teikia pažangią bėgimo dinamiką (naudojant kartu su bėgimo dinamikos jutikliu arba širdies ritmo diržais), įskaitant kontakto su žeme laiko balansą, žingsnio ilgį, vertikalųjį svyravimą ir dar daugiau
  • Saugos ir stebėjimo funkcijos (susiejus su išmaniuoju telefonu), pvz.:, integruota incidentų aptikimo funkcija, leidžia lengvai bendrinti jūsų buvimo vietą su kontaktais nelaimės atveju
  • Baterijos veikimo laikas: iki 7 dienų išmaniuoju režimu; iki 6 valandų GPS režimu ir klausant muzikos.

  Pažangūs našumo duomenys

  Forerunner 245 siūlo personalizuotą treniruočių ir atsistatymo stebėjimą, kad priimtumėte protingus sprendimus treniruotėms ir tinkamai pasiruoštumėte varžyboms. Įrenginys saugo VO2 max informaciją ir supranta, kaip šiluma ir aukštis veikia jūsų našumą. Kuo aukštesnis jūsų VO2 max, tuo didesnė tikimybė gerai pasirodyti varžybose, o tai yra būtent tai, ką rodo našumo būklės metrika. Treniruočių būsena įvertina jūsų naujausias treniruotes ir našumo rodiklius, todėl galite sužinoti ar treniruojatės efektyviai ar gal visgi persistengiate. Stebėkite, kaip jūsų treniruotės įtakoja ištvermės, greičio ir galios vystymąsi su aerobiniu ir anaerobiniu treniruotės poveikiu. Atsistatymo laiko funkcija padės maksimaliai išnaudoti savo galimybes, nurodant kada būsite pasiruošę sekančiam sunkiam iššūkiui. Jūs netgi galite peržiūrėti savo bendrą treniruočių apkrovą, kuri matuoja jūsų esamos savaitės treniruočių krūvį kartu su ilgalaikiu treniruočių krūviu - taip pat įtraukiant ir jūsų sportinės būklės lygį - pateikiant ar jūsų patiriamas treniruočių krūvis yra optimalioje zonoje.

  Daugiau treniravimosi galimybių

  Nesvarbu ar esate patyręs bėgikas ar tik pradedantysis, kiekvienam naudinga gauti šiek tiek patarimų. Štai kodėl Forerunner 245 yra suderinamas su Garmin Coach treniruočių planais. Šie planai yra sudaromi patyrusių trenerių ekspertų ir yra pritaikomi jums ir jūsų tikslams. Kaip dalį savo mokymo plano, treneris netgi gali jums padėti prognozuoti bėgimo laiką. Taip pat galėsite treniruotes susikurti patys, pagal savo poreikius. Forerunner 245 turi šiuos sportinius režimus: bėgimas, dviračiai, plaukimas baseine, irklavimas patalpoje, elipsiniai treniruokliai ir dar daugiau.

  Palaikykite ryšį

  Saugos ir sekimo funkcijos leidžia lengvai pasidalinti savo buvimo vieta su pasirinktais kontaktais, jei jums prireiktų pagalbos, tai galima padaryti rankiniu arba automatiniu būdu su integruota incidentų aptikimo funkcija. Be to ryšio funkcijos leis būti pasiekiamiems bet kuriuo metu kad ir ką veiktumėte. Gaukite išmaniuosius pranešimus į laikrodį ant savo riešo, tokius kaip tekstiniai pranešimai, skambučiai ar elektroniniai laiškai. 

  Sveikatingumo ir pažangus miego stebėjimas

  Forerunner 245 laikrodis turi įrankius kurie padės stebėti jūsų bendrą gerovę ir miegą. Šios priemonės suteikia labai svarbią informaciją, kurią galite panaudoti efektyvesnėms treniruotėms palaikyti. Forerunner 245 - tai pirmasis bėgimo laikrodis turintis Pulse Ox jutiklį. Šis jutiklis nuo riešo apskaičiuoja jūsų deguonies kiekį kraujyje, o tai padės įvertinti kaip organizmas įsisavina deguonį, ypatingai miego metu. Norint jums padėti įvertinti savo miegą Forerunner 245 stebi jūsų pabudimus, negilų ir gilų miegą bei REM miego fazes. Įrenginys taip pat stebi visos dienos streso lygius. Jeigu jūsų streso lygis pradeda didėti, naudokite kvėpavimo technikų atsipalaidavimui funkciją, kuri padės nuraminti mintis ir kūną. Norėdami optimizuoti savo kūno energiją, Body Battery™ funkcijos pagalba stebėkite duomenis apie kūno energijos rezervą kiekvienu momentu, kad galėtumėte suplanuoti savo dieną optimizuodami treniruočių ir polsio laikus.

  Stebėkite savo ciklus

  Funkcija skirta moteriškos lyties atstovėms. Geriau supraskite savo kūną naudodami Garmin Connect mėnesinio ciklo stebėjimo funkciją. Naudokite šią funkciją, kad sektumėte ciklų detales, įrašytumėte fizinius ir emocinius simptomus ar pildytumėte asmenines pastabas apie įprastų, neįprastų ar menopauzių pereinamųjų ciklų tipus. Gaukite pamokymus apie treniruotes ir mitybą kiekvienoje ciklo fazėje.

 • Jus taip pat gali dominti

 • Alternatyvios prekės