Valiuta:

Garmin Instinct Solar Orchid

 • Garmin Instinct Solar Orchid

  Kodas: 010-02293-02
  Kaina 34999 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Išmanusis laikrodis su GPS ir saulės baterija.  

  Garantija
  2 metai
  Spalva
  Violetinė
  Gamintojas
  Garmin
 • Garmin Instinct – išmanusis laikrodis su GPS, sukurtas siekiant laužyti nusistovėjusius įpročius, įveikti stichijas ir stebinti patvarumu. Dabar jo baterijos veikimo laikas – daug ilgesnis, nes įkrovimui naudojama saulės energija.

  • Įsitikinkite, kaip ilgai gali veikti saulės energija įkraunama baterija.
  • Karinis standartinis tvirtumas leidžia žaisti be jokių ribų.
  • GPS, GLONASS ir „Galileo“. 3 geriausi draugai gamtoje.
  • Treniruokitės išmaniau, naudodamiesi ant riešo įtaisytomis sporto programomis.
  • Gaukite pranešimus iš telefono tiesiai ant savo riešo.
  • Darykite daugiau. Kraukite mažiau. Įjungus išmaniojo laikrodžio režimą, baterija gali veikti iki 54 dienų. 

  SUKURTAS TAIP, KAD BŪTŲ PATVARUS
  Pluoštu sutvirtintas polimero korpusas, chemiškai sustiprintas, įbrėžimams atsparus „Corning® Gorilla®“ stiklas ir saulės energija maitinama baterija įrenginiui suteikia neregėto patvarumo.

  SUKURTAS, KAD MESTŲ IŠŠŪKĮ
  Ryškios spalvos, didelio kontrasto ekranai ir tikslingai pritaikytas dizainas – į šį netradicinį išmanųjį laikrodį nukrypsta kiekvieno žvilgsnis. 

  SAULĖS BATERIJA
  Priklausomai nuo saulės energijos intensyvumo, „Instinct“ baterija veikia neįtikėtinai ilgai. Tyrinėkite šį pasaulį nepaisydami laiko ribų!

  KARINIS STANDARTAS 810
  „Instinct“ pagamintas pagal karinį JAV standartą 810, todėl yra atsparus karščiui, smūgiams ir vandeniui (apskaičiuota iki 100 metrų).

  ENERGIJOS VALDYMO PROGRAMA
  Sužinokite, kaip įvairūs nustatymai ir jutikliai veikia jūsų laikrodžio baterijos lygį, kad prireikus galėtumėte prailginti jos veikimo trukmę. 

  SPORTO ŠAKŲ PROGRAMOS
  Naudokite iš anksto įkeltus veiklos profilius užsiimdami banglenčių sportu, plaukdami, bėgdami, važiuodami dviračiu, eidami, irkluodami, išbandydami jėgos sportą ir kt.

  ŠIRDIES RITMO MONITORIUS ANT RIEŠO
  Gaukite širdies ritmo duomenis1 ir būkite įspėti, jei ramybės būsenoje širdies dažnis taps per aukštas ar per žemas. Stebėkite savo širdies plakimą net ir būdami po vandeniu.

  PULSO OKS. JUTIKLIS
  Aklimatizacijai prie aukščio ar miego stebėjimui pulso oks.2 jutiklis naudoja šviesos pluoštus, krentančius ant jūsų riešo, ir įvertina, kaip gerai jūsų organizmas įsisavina deguonį.

  STRESO STEBĖJIMAS
  Širdies dažnio kintamumas apskaičiuoja jūsų streso lygio balą. Matykite, ar jūsų diena praėjo ramiai, ar pavyko atrasti balansą, ar, priešingai, patyrėte daug streso.

  „BODY BATTERY™“ ENERGIJOS MONITORIUS
  Optimizuokite savo organizmo energijos atsargas, įvertindami duomenis apie širdies dažnio kitimą, stresą ir miegą. Įvertinkite, kada esate pasiruošę būti aktyvūs, o kada reikėtų pailsėti.

  KELIŲ GNSS PALAIKYMAS
  Naudodamiesi keliomis globaliomis navigacijos palydovų sistemomis (GPS, GLONASS ir „Galileo“), nepaklyskite net ir ten, kur nepakanka GPS.

  ABK JUTIKLIAI
  Kitą savo trasą įveikite su ABK jutikliais: aukščio duomenis rodančiu aukštimačiu, oro sąlygas stebinčiu barometru ir triašiu elektroniniu kompasu.

  „TRACBACK®“ MARŠRUTO PARINKIMAS
  Naudodokitės šia funkcija keliaudami atgal. Taip atsikratysite bet kokių spėlionių ir tuo pačiu maršrutu sėkmingai grįšite į pradinį tašką. 

  IŠMANIEJI PRANEŠIMAI
  Gaukite el. laiškus, tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su suderinamu įrenginiu.

  SUSIEKITE PALYDOVINIAM RYŠIUI
  Susiekite „Instinct“ su „inReach“® įrenginiu (parduodamas atskirai; reikalinga aktyvi palydovinio tinklo prenumerata), kad galėtumėte ant riešo peržiūrėti ir siųsti žinutes, gauti įspėjimus apie orus ir suaktyvinti SOS signalą visą parą dirbančiai skubaus reagavimo komandai „GEOS“.

  KALENDORIAUS RODINYS
  Patogiai matykite dienos planus naudodami tam skirtą kalendoriaus ekraną. 

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 54900 su PVM
  Kaina 2904 su PVM
  Kaina 12900 su PVM