Valiuta:

Instinct 2, dezl Edition, WW

 • Instinct 2, dezl Edition, WW

  Kodas: 010-02626-70
  Kaina 34999 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Gamintojas
  Garmin
 • VAIRUODAMI SUNKVEŽIMIUS GYVENKITE SVEIKIAU

  Profesionaliems sunkvežimių vairuotojams sukurtas tvirtas išmanusis laikrodis stebi sveikatos duomenis, suteikia galimybę per pertraukėles naudotis treniruočių mokymo programa ir skatina sveiką gyvenseną kelyje.

  • Šis laikrodis yra tvirtas, sukurtas įveikti iššūkius, su kuriais susiduria tolimųjų reisų vairuotojai kelyje.
  • Gaukite laiku pateikiamus pranešimus dėl pertraukų ir greitai atsiskaitykite naudodami „Garmin Pay™“ bekontakčio mokėjimo sprendimą.
  • Supraskite savo kūną geriau, stebėdami sveikatą visą parą ir per pertraukėles naudodamiesi treniruočių mokymo programomis.
  • Susiekite su programėle „dēzl™“, kad per pertraukėles galėtumėte naudotis treniruočių mokymo programomis, atitinkančiomis standartinę pertraukų trukmę.
  • Naudokite laikrodį ilgai ir užtikrintai su iki 28 d. veikiančia baterija, nustačius išmaniojo laikrodžio režimą.


  SUKURTA VAIRUOTOJAMS
  Šis tvirtas laikrodis yra atsparus vandeniui (iki 100 metrų gylyje) ir temperatūrai bei smūgiams. Be to, su įbrėžimams atspariu stikliniu ekranu, ypač ilgai veikiančia baterija ir prakaitui atspariu patogiu silikoniniu dirželiu, šis įrenginys sukurtas naudoti ilgai.


  SVEIKATOS STEBĖJIMAS
  Kai laiką leidžiate ne kabinoje, jūsų išmanusis laikrodis „Instinct® 2 dēzl™ Edition“ seka žingsnius, sudegintas kalorijas, intensyvios veiklos minutes ir dar daugiau2.


  TRENIRUOTĖS SUNKVEŽIMIŲ VAIRUOTOJAMS
  Pasinaudokite standartinę pertraukų trukmę atitinkančių treniruočių teikiamais privalumais ir gyvenkite sveikiau. Taip pat peržiūrėkite išsamias treniruočių mokymo programas savo suderinamame išmaniajame telefone, susietame su programėle „dēzl“.


  PAPRASTAS PERTRAUKŲ PLANAVIMAS
  Sekite savo dienos eigą naudodamiesi paprastais pertraukų planavimo laikmačiais. Jūsų laikrodis gali padėti sekti laiką praleistą vairuojant, ilsintis ir sustojus, kad to daryti nereikėtų jums.


  VEIKIA SU SUNKVEŽIMIŲ PALYDOVINĖS NAVIGACIJOS ĮRENGINIAIS „DĒZL“
  Susiekite savo laikrodį su serijos „dēzl“ sunkvežimių palydovinės navigacijos įrenginiais, kad galėtumėte sinchronizuoti savo pertraukų planavimo laikmačius ir peržiūrėti sveikatos duomenis bei pasiūlymus geresnei savijautai dideliame navigacijos įrenginio ekrane ir laikrodyje ant savo riešo.


  Stebėkite kiekvieną nuotykį.

  KELIŲ PALYDOVŲ TINKLŲ PALAIKYMAS
  Išvykę į žygį, važinėdami dviračiais kalnuose, bėgiodami bekele arba slidinėdami turėsite prieigą prie įvairių globalios palydovinės navigacijos sistemų (GPS, GLONASS ir „Galileo“) ir galėsite rasti kelią didesnių iššūkių keliančioje aplinkoje, nei naudodami tik GPS.


  ĮVAIRŪS JUTIKLIAI
  Kitą savo trasą įveikite su vadinamaisiais ABK jutikliais: aukštimačiu, oro sąlygas stebinčiu barometru ir 3 ašių elektroniniu kompasu.


  „TRACBACK®“ MARŠRUTO PARINKIMAS
  Naudodokitės šia funkcija keliaudami atgal. Taip atsikratysite bet kokių spėlionių ir tuo pačiu maršrutu sėkmingai grįšite į pradinį tašką.


  Palaikykite ryšį.

  IŠMANIEJI PRANEŠIMAI
  Gaukite el. laiškus, pranešimus ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su suderinamu išmaniuoju telefonu.


  PARDUOTUVĖ „CONNECT IQ™“
  Atsisiųskite pasirinktinių ciferblatų, pridėkite duomenų laukų ir įsigykite programų bei valdiklių iš parduotuvės „Connect IQ“ savo suderinamu išmaniuoju telefonu.


  SAUGUMO IR SEKIMO FUNKCIJOS
  Susiejus laikrodį ir telefoną, jūsų buvimo vietą galima tiesiogiai išsiųsti kontaktams: rankiniu būdu arba – užsiimant veikla lauke – automatiškai, pasinaudojant integruotu Incidentų aptikimas2.


  Treniruokitės taip, kaip tinka jums.

  INTEGRUOTOS SPORTO PROGRAMOS
  Užsiimkite mėgstama veikla ir naudokite iš anksto įkeltus bėgimo, važiavimo dviračiu, plaukimo, jėgos treniruočių, laipiojimo patalpoje, virtualaus bėgimo, golfo, jogos, pilateso ir kitų užsiėmimų profilius.


  HIIT TRENIRUOTĖS
  Šis užsiėmimo profilis seka jūsų didelio intensyvumo intervalines treniruotes (HIIT), įskaitant AMRAP, EMOM, „Tabata“ ir pritaikomas treniruotes. Nustatykite kartų skaičių, darbo ir poilsio intervalus bei daug kitų parametrų.


  VO2 MAKSIMUMAS
  Treniruokitės išmaniau naudodamiesi VO2 maksimumo rodikliu, pagal kurį galima prognozuoti rezultatus. Atsižvelgiama net į rezultatų pokyčius, kuriuos gali sukelti šiluma ar aukštis.


  KASDIENIŲ TRENIRUOČIŲ PASIŪLYMAI
  Treniruočių nuorodų funkcija, atsižvelgianti konkrečiai į jus ir jūsų fizinio pasirengimo lygį, teikia kasdienes rekomendacijas pagal esamą treniravimosi krūvį ir būklę.


  JĖGŲ ATGAVIMO LAIKAS
  Po kiekvienos treniruotės sužinokite jėgų atgavimo laiką – kada būsite pasiruošę kitai sunkiai treniruotei. Laikrodis net atsižvelgia į treniravimosi intensyvumą ir tokius veiksnius kaip stresas, kasdienis aktyvumas bei miegas.


  KALNŲ DVIRAČIŲ DINAMIKA
  Stebėkite išsamią kiekvieno važiavimo informaciją naudodamiesi kalnų dviračių metrika bei specialiais sudėtingumo („Grit™“) bei tolygumo („Flow™“) matavimais, kuriais įvertinamas trasos sunkumas. Sužinokite, koks yra jūsų leidimosi sklandumas, ir analizuokite rezultatus, kad kitąkart juos pagerintumėte.


  Pažinkite savo kūną.

  PULSO MATAVIMAS ANT RIEŠO
  Gaukite apytikslius pulso3 duomenis kartu su įspėjimais, jei ramybės būsenoje jūsų pulsas per aukštas ar per žemas. Žinokite, kaip plaka jūsų širdis užsiėmimų metu.


  STRESO STEBĖJIMAS
  Pagal širdies dažnio kintamumą apskaičiuojamas jūsų streso lygio balas. Matykite, ar jūsų diena praėjo ramiai, ar pavyko atrasti balansą, ar, priešingai, patyrėte daug streso.


  MIEGO BALAS IR PAŽANGI MIEGO STEBĖSENA
  Gaukite išsamią lengvo, gilaus ir REM miego stadijų išklotinę. Visa tai peržiūrėkite specialiame valdiklyje, kuriame pateikiamas jūsų miego įvertis bei įžvalgos.


  „BODY BATTERY™“ ENERGIJOS STEBĖJIMAS
  Optimizuokite organizmo energijos atsargas, tam naudodamiesi pulso kitimo, streso, miego ir kitais duomenimis, kad galėtumėte įvertinti, kada esate pasiruošę būti aktyvūs, o kada reikėtų pailsėti.


  PULSO OKSIMETRIJOS JUTIKLIS
  Aklimatizacijai aukštyje ar miegui stebėti pulso oksimetrijos jutiklis4 naudoja šviesos spindulius ties jūsų riešu, kad galėtų apskaičiuoti, kaip jūsų organizmas įsisavina deguonį.


  FIZINIO PASIRENGIMO AMŽIUS
  Pagal jūsų chronologinį amžių, intensyvią savaitės veiklą, pulsą ramybės metu ir KMI ši funkcija apskaičiuoja, ar jūsų kūnas už jus jaunesnis ar vyresnis. Gaukite patarimų, kaip savo fizinio pasirengimo amžių sumažinti.


  INTENSYVUMO MINUTĖS
  Stebėkite, kiek intensyvios veiklos minučių sukaupiate bei kada ir kokią veiklą atlikdami jas gaunate. Taip pat jas galite matyti duomenų lauke, atlikdami skaičiuojamos trukmės užsiėmimą.


  MOTERŲ SVEIKATOS STEBĖJIMAS
  Naudodami programą „Garmin Connect“ stebėkite menstruacijų ciklą arba nėštumą. Registruokite simptomus, gaukite patarimų dėl mankštos ir mitybos bei naudokitės kitomis funkcijomis.

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 69999 su PVM
  Kaina 74999 su PVM
  Kaina 64999 su PVM
  Kaina 12900 su PVM