Valiuta:

Garmin Swim 2 Whitestone

 • Garmin Swim 2 Whitestone

  Kodas: 010-02247-11
  Kaina 24999 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Plaukimui baseine ir atviruose vandenyse.

  Garantija
  2 metai
  Spalva
  Balta
  Atsparumas vandeniui
  5 ATM
  Širdies ritmo monitorius
  Yra
  GPS
  Yra
  Gamintojas
  Garmin
 • Plaukite visur, treniruokitės bet kur su Garmin Swim 2, GPS išmaniuoju laikrodžiu plaukimui. Naudokitės laikrodžiu tiek baseine tiek atviruose vandenyse, kad sektumėte širdies ritmą po vandeniu riešinio pulsometro pagalba. Būkite tikri, jog treniruojates pagal planą sekdami nuplauktą atstumą, tempą, grybšnius kiekį, grybšnių tipą, ir grybšnių ilgį. 

  GPS išmanusis laikrodis plaukimui baseine ir atviruose vandenyse

  • Matuoja širdies ritmą nuo riešo treniruočių vandenyje metu;
  • Plaukimo baseine režimas: seka atstumą, tempą, grybšnius, grybšnių tipą ir SWOLF (plaukimo efektyvumą);
  • Plaukimo atviruose vandenyse režimas: naudojamas integruotas GPS jutiklis plaukimui ežeruose, upėse, jūroje. Sekamas atstumas, tempas, grybšniai, SWOLF (plaukimo efektyvumas), grybšnių ilgis, grybšnių dažnis per minutę;
  • Siūlomos pažangios funkcijos, leidžiančios neatsilikti nuo tempo ir daugiau;
  • Treniruočių analizė, treniruočių kūrimas, saugojimas ir galimybė dalintis rezultatais Garmin Connect™ programėlėje telefone;
  • Baterijos veikimo laikas: iki 7 dienų išmaniuoju režimu, 13 valandų GPS režimu; 72 valandos plaukimo baseine režimu; 

  Riešinis pulsometras po vandeniu
  Garmin Swim 2 su Elevate™ širdies ritmo technologija seka jūsų širdies ritmą nuo riešo 24/7, įskaitant treniruotes po vandeniu. Stebėkite savo širdies ritmą realiu laiku plaukimo metu, patikrinkite savo vidutinį ir maksimalų širdies ritmą poilsio metu, o po plaukimo treniruotės išanalizuokite savo širdies ritmą „Garmin Connect“ programėlėje.

  Baseine ir atviruose vandenyse
  Naudojant integruotą GPS imtuvą, treniruokitės ežere, upėje ar jūroje sekdami nuplauktą atstumą, tempą grybšnių kiekį, grybšnių ilgį ir plaukimo efektyvumą (SWOLF). Jeigu daugiausiai plaukiate baseine, pasinaudokite visomis funkcijomis skirtomis plaukimui baseine, įskaitant automatinę poilsio funkciją, kuri aptinka poilsio ir plaukimo intervalus automatiškai, nereikalingas nei vienas mygtuko paspaudimas. 

  Pažangios funkcijos plaukimui
  Pažangioms treniruotėms reikalingos ir pažangios funkcijos. Kritinis plaukimo greitis yra artimas jūsų anaerobinio slenksčio greičiui, tad galėsite juo remtis treniruočių metu ir sekti progresą. Įjungus tempo įspėjimus bus lengviau išlaikyti pasirinktą plaukimo tempą ir pasiekti savo tikslus. O kai norėsite pailsėti Garmin Swim 2 suteiks galimybę sekti poilsį dviejų tipų laikmačiais. 

  Sukurtas vandeniui
  Garmin Swim 2 sukurtas taip kad plaukiant jūsų nestabdytų, jis yra plonas ir mažai sveria. Visuomet aktyvus, spalvotas Garmin Chroma Display™ suteiks galimybę lengvai įskaityti ekrano turinį ir šviečiant tiesioginiams saulės spinduliams. Naudodamiesi patikima penkių mygtukų sąsaja, galėsite lengvai pradėti treniruotes, peržiūrėti įvairius duomenis, registruoti treniruotes ar pakeisti nustatymus, nesijaudindami, kad vanduo trukdys laikrodžio valdymui. 

  Palaikykite ryšį
  Susieję su palaikomu išmaniuoju telefonu galėsite gauti išmaniuosius pranešimus tiesiai į laikrodį ir automatiškai ar rankiniu būdu talpinti treniruotes Garmin Connect programėlėje. Programėlės pagalba taip pat galėsite matyti detalias metrikas ir sekti tobulėjimą. Taip pat galėsite dalintis treniruočių duomenimis su savo treneriais, draugais ar šeimos nariais. 

  24/7
  Neskaitant plaukimo galimybių, išmanusis laikrodis Garmin Swim 2 siūlo sveikatingumo stebėjimo funkcijas ir treniruočių stebėjimą, todėl jis puikiai tinka dėvėti visą dieną. Tokios savybės kaip visos dienos streso stebėjimas ir pažangus miego stebėjimas padeda plaukikams valdyti bendrą savo savijautą. Stebėdami šiuos duomenis, galėsite maksimaliai išnaudoti savo treniruotes. Nustatykite aktyvumo tikslus, stebėkite žingsnius, stebėkite kūno energijos likutį, atlikite kvėpavimo technikas vadovaujantis nurodymais laikrodyje ir naudokite laikrodį treniruotėms, įskaitant važiavimą dviračiu ir bėgimą. 

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 64999 su PVM
  Kaina 49900 su PVM
  Kaina 74999 su PVM
  Kaina 12900 su PVM