Valiuta:

Garmin Forerunner 745 Neo Tropic

 • Garmin Forerunner 745 Neo Tropic

  Kodas: 010-02445-11
  Kaina 41999 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Stebėkite treniravimosi krūvio rodiklius ir dar daugiau! 

  Gamintojas
  Garmin
 • SIEKITE NAUJŲ ASMENINIŲ REKORDŲ su Garmin Forerunner 745 - šis bėgimo GPS laikrodis skirtas tokiems bėgikams ir triatlonininkams kaip jūs, kuriems reikia išsamios treniruočių statistikos, treniruočių įrenginyje ir išmaniojo laikrodžio funkcijų.

  • Plaukite, važiuokite dviračiu, bėkite, užsiimkite triatlonu. Visa tai darykite naudodamiesi iš anksto įkeltais veiklos profiliais.
  • Jums itin svarbi statistika? Šiam laikrodžiui – taip pat. Jis teikia lengvai pasiekiamus VO2 maksimumo, treniravimosi krūvio rodiklius ir ne tik juos.
  • Gaukite dienos treniruotės pasiūlymus, skirtus tik jums ir sugeneruotus pagal pastarąsias treniruotes.
  • Tinkama muzika – svarbus dalykas. Sinchronizuokite mėgstamą muziką tiesiai su laikrodžiu.
  • Naudodami „Garmin Pay™“ bekontakčių mokėjimų funkciją galite pirkti vos palietę riešu.
  • Turėkite pakankamai energijos bet kokioms varžyboms. Gaukite iki 6 valandų GPS režimu, su muzika. 

  TINKA BET KOKIAI APLINKAI
  „Forerunner 745“ galite naudoti visur, kur tik sportuojate. Šis laikrodis gali užfiksuoti iki 200 intensyvių bėgimų, važiavimų dviračiu ir ilgų plaukimų.

  PATVARUS IR PATOGUS
  „Forerunner 745“ yra patogus treniruotėms, lenktynėms ir kasdieniam gyvenimui. Tai mažiausias ir lengviausias mūsų išmanusis bėgimo ir triatlono laikrodis.

  KASDIENIŲ TRENIRUOČIŲ PASIŪLYMAI
  Treniravimosi gairių funkcija, atsižvelgianti konkrečiai į jus ir jūsų fizinio pasirengimo lygį, teikia kasdienes bėgimo ir važiavimo dviračiu rekomendacijas pagal esamą jūsų treniravimosi krūvį ir būseną.

  TRENIRAVIMOSI EFEKTAS
  Sužinokite, kaip treniruotės veikia ištvermės, greičio ir jėgos pokyčius, tam pasitelkę aerobinio ir anaerobinio treniravimosi efekto duomenis.

  JĖGŲ ATGAVIMO LAIKAS
  Po kiekvienos treniruotės sužinokite jėgų atgavimo laiką, t. y., kada būsite pasiruošę dar vienai sunkiai treniruotei. Laikrodis net atsižvelgia į treniruočių intensyvumą ir tokius veiksnius kaip stresas, kasdienis aktyvumas ir miegas.

  INTEGRUOTOS SPORTO PROGRAMOS
  Gaukite integruotus bėgimo, važiavimo dviračiu, triatlono, plaukimo baseine ir atvirame baseine, bėgimo treke ir kitos veiklos profilius. Jei dalyvaujate lenktynėse ir atliekate kelių sporto šakų nepertraukiamas treniruotes (angl. „brick workouts“), galite perjungti sporto šakas vienu paspaudimu.

  VO2 MAKSIMUMAS
  Treniruokitės išmaniau naudodamiesi VO2 maksimumu – rodikliu, pagal kurį galima prognozuoti rezultatus. Apskaičiuojant šią metriką atsižvelgiama net į rezultatų pokyčius, kuriuos gali lemti karštis ar aukštis.

  LENKTYNIŲ PROGNOZĖS
  Naudojant šį specializuotą įrankį atsižvelgiama į fizinio pasirengimo lygį ir treniruočių istoriją, siekiant padėti jums siekti lenktynių tikslų ir sužinoti treniruočių įtaką prognozuojamam finišo laikui.

  REZULTATŲ SIEKIMO BŪSENA
  Kai bėgiojate, „Forerunner 745“ analizuoja tempą, pulsą2 ir jo kintamumą, kad realiuoju laiku įvertintų jūsų esamą pajėgumą siekti rezultatų.

  TRENIRAVIMOSI KRŪVIS
  Šis statistinis rodiklis įvertina jūsų pastarųjų 7 dienų mankštą ir palygina juos su jūsų fizinio pasirengimo rodiklių optimaliu intervalu bei treniravimosi pastaruoju metu istorija.

  TRENIRAVIMOSI BŪKLĖ
  Ši metrika įvertina pastarųjų treniruočių istoriją ir efektyvumo rodiklius bei leidžia sužinoti, ar treniruojatės produktyviai, pasiekėte viršūnę arba persistengiate.

  VAŽIAVIMO DVIRAČIU GALIA
  Prisijunkite prie suderinamo „Garmin“ galios matuoklio (parduodamas atskirai), ir bandykite važiuoti efektyviau, pasitelkę važiavimo dviračių dinamiką, FTP ir pažangių treniruočių metodus.

  PULSO MATAVIMAS ANT RIEŠO
  Lengvai gaukite pulso duomenis2, įskaitant pažangius įspėjimus apie pulsą ir kitas funkcijas, kurios padės jums gauti maksimalios naudos iš treniruočių.

  BĖGIMO DINAMIKA
  „Forerunner 745“, naudojamas su suderinamu priedu 3, matuoja svarbiausius bėgimo rodiklius, pvz., žingsnių dažnį, žingsnio ilgį, kontakto su žeme trukmę, pusiausvyrą ir ne tik.

  KELIOS PALYDOVINĖS NAVIGACIJOS SISTEMOS
  Naudodamiesi keliomis globaliomis navigacijos palydovų sistemomis (GPS, GLONASS ir „Galileo“) gausite tikslesnį sekimą esant sudėtingesnėms aplinkybėms, kai vien GPS nepakanka.

  „GARMIN COACH“
  Ši nemokamų, pritaikomų treniruočių planų funkcija teikia trenerių ekspertų patarimus, pritaikytus pagal jus ir jūsų tikslus. Treniruotės sinchronizuojamos tiesiai su laikrodžiu.

  KURKITE DAUGIAU TRASŲ
  Kurkite trasas programoje „Garmin Connect™“4, kad visada turėtumėte vietų, kuriomis galima pabėgioti. Arba planuokite bėgimą kitose platformose, pvz., „Strava“ ir „Komoot“, o tada automatiškai sinchronizuokite su „Forerunner“.

  „TRENDLINE™“ POPULIARŪS MARŠRUTAI
  Naudodamasis duomenimis (milijardais kilometrų maršrutų), kuriuos įkėlė bėgikai ir dviratininkai, „Garmin Connect“ gali rasti geriausią maršrutą pasirinkdamas populiariausius kelius (ir takus). 

  PULSOKSIMETRO JUTIKLIS
  Jutiklis ant riešo5 fiksuoja kraujo prisotinimo deguonimi lygį, kad būtų aiškiau, kaip miegate ar prisitaikote prie aukščio.

  „BODY BATTERY™“ ENERGIJOS STEBĖJIMAS
  Stebėkite savo kūno energijos lygį ir raskite tinkamiausią aktyvumo bei poilsio laiką.

  MENSTRUACIJŲ STEBĖJIMAS
  Menstruacijų ciklo informacijos stebėjimas gali padėti pritaikyti treniruotes, kad galėtumėte kuo labiau tobulėti ir suplanuoti būsimas lenktynes atsižvelgiant menstruacijų ciklo laiką.

  MUZIKA ANT RIEŠO
  Sinchronizuokite grojaraščius iš pasirinktų srautinio muzikos klausymo paslaugų6 – tiesiai su laikrodžiu. Į „Forerunner 745“ galima išsaugoti iki 500 muzikos kūrinių.

  „GARMIN PAY™“ BEKONTAKČIAI MOKĖJIMAI
  Lengvai sumokėkite prie kasos ir tam tikrose viešojo transporto sistemose naudodami „Garmin Pay“ bekontakčio mokėjimo sprendimą1 prisijungusių tiekėjų sistemose.

  IŠMANIEJI PRANEŠIMAI
  Gaukite el. laiškus, tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su suderinamu išmaniuoju telefonu.

  SAUGUMO IR STEBĖJIMO FUNKCIJOS
  Jei jaučiatės nesaugiai arba jei jūsų laikrodis aptinka incidentą, pagalbos ir incidentų aptikimo funkcijos7 jūsų buvimo vietą siunčia skubios pagalbos kontaktams.

  PARDUOTUVĖ „CONNECT IQ™ STORE“
  Atsisiųskite pasirinktinius ciferblatus, pridėkite duomenų laukų ir gaukite programų bei valdiklių iš „Connect IQ“ parduotuvės8.

  SINCHRONIZUOKITE SU „GARMIN CONNECT“
  Įkelkite veiklos duomenis į programą „Garmin Connect“ ir bendraukite su didele internetine bendruomene, kurios nariai gali palaikyti ryšį ir lenktyniauti – ir net dalytis savo pergalėmis socialiniuose tinkluose.

  BATERIJOS VEIKIMO LAIKAS
  Išmaniojo laikrodžio režimu baterija veikia iki 1 savaitės, o GPS režimu ir leidžiant muziką – 6 valandas. Naudokite „UltraTrac™“ režimą, jei dalyvaujate ilgose lenktynėse. 

  BENDRA INFORMACIJA
  STIKLO MEDŽIAGA: Corning® Gorilla® Glass DX
  GRIOVELIO MEDŽIAGA: Pluoštu sutvirtintas polimeras
  SUDERINAMA SU „QUICKFIT™“ LAIKRODŽIO DIRŽELIU: Taip (22 mm)
  DIRŽELIO MEDŽIAGA: Silikonas
  FIZINIS DYDIS: 43,8 x 43,8 x 13,3 mm
  SPALVINIS EKRANAS: Taip
  RODYMO DYDIS: 30,4 mm (1.2") skersmuo
  EKRANO SKIRIAMOJI GEBA: 240 x 240 piks.
  EKRANO TIPAS: Matomas saulės šviesoje, pusiau skaidrus, pikselinės atminties (MIP)
  SVORIS: 47 g
  BATERIJOS VEIKIMO LAIKAS: Išmaniojo laikrodžio režimas: iki 7 dienų; GPS režimas klausantis muzikos: iki 6 valandų; GPS režimas be muzikos: iki 16 valandų; „UltraTrac™“ režimas: iki 21 valandos
  PRALAIDUMO VANDENIUI SKALĖ: 5 ATM
  ATMINTIS / ISTORIJA: 200 val. stebėjimo duomenų
    

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 2852 su PVM
  Kaina 49900 su PVM
  Kaina 74999 su PVM