Valiuta:

Forerunner 955, Non-Solar, EMEA, Black

 • Forerunner 955, Non-Solar, EMEA, Black

  Kodas: 010-02638-30
  Kaina 54999 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Gamintojas
  Garmin
 • PIRMAUKITE

  Siekiate nugalėtojų pakylos? Užsidėkite šį laikrodį ant savo riešo. Treniruokitės geriausiai, pasiekite geriausių rezultatų ir siekite aukštumų kitose varžybose.


  Baterija veikia iki 15 d. išmaniojo laikrodžio režimu, todėl suteikia galimybę susidaryti išsamų vaizdą apie savo sveikatą – nuo miego iki treniruočių.
  Per statistiką ir žemėlapius slinkite naudodamiesi nauju ir jautriu jutikliniu ekranu.
  Drąsiai bėkite bet kokiu maršrutu, naudodamiesi integruotais spalviniais žemėlapiais ir kelių dažnio juostų GPS.
  Naudodamiesi pasiruošimo treniruotis funkcija žinokite, kada esate pasirengę produktyviai treniruotei.
  Suplanuokite savo strategiją su kasdien siūlomomis treniruotėmis, išsamia maršruto informacija ir dar daugiau lenktynių valdiklyje.
  Naudodamiesi patobulinta treniravimosi būklės funkcija žinokite, ar treniruojatės per mažai, ar per daug.


  ILGIAU VEIKIANTI BATERIJA
  Baterija gali veikti iki 15 d. išmaniojo laikrodžio režimu. GPS režimu baterija veikia iki 42 val. „UltraTrac™“ režimu – net iki 80 val.

  JUTIKLINIS EKRANAS IR MYGTUKAI
  Spustelėkite arba braukite per žemėlapius ir statistiką naudodami tradicinius mygtukinius valdiklius arba naują, jautrų jutiklinį ekraną.

  PRITAIKYTA ATSIDAVUSIEMS SPORTININKAMS
  Vos 52 gramus sveriantis išmanusis laikrodis „Forerunner 955“ leis jaustis lengvai ir prisitaikyti prie kūno poreikių.


  Sukurta medaliams.

  PASIRUOŠIMAS TRENIRUOTĖMS
  Nuo pat pabudimo gaukite pasirengimo balą, pagrįstą miego kokybe, jėgų atgavimu, treniravimosi krūviu ir ne tik, kad galėtumėte nuspręsti, ar diena tinkama sunkiai sportuoti, ar ilsėtis.


  RYTINĖ ATASKAITA
  Vos pabudę gaukite miego apžvalgą su širdies dažnio kintamumo būsena bei orų prognoze. Net galite tinkinti savo ataskaitą taip, kaip norite ją matyti.


  ŠDK BŪSENA
  Geriau supraskite savo bendrą sveikatą, treniravimąsi ir jėgų atgavimą naudodami širdies dažnio kintamumą, apskaičiuotą jums miegant, pagal mūsų „Firstbeat Analytics™“ komandos sukurtą technologiją.


  LENKTYNIŲ VALDIKLIS
  Pasiruoškite kitoms varžyboms naudodamiesi treniruočių patarimais, individualizuotomis kasdienėmis treniruotėmis ir pabaigos laiko prognozėmis, pagrįstomis trasos informacija, orais bei jūsų pajėgumu.


  KASDIENĖS SIŪLOMOS TRENIRUOTĖS
  Peržiūrėkite visos savaitės siūlomas treniruotes, kurios prisitaiko po kiekvieno bėgimo, kad atitiktų jūsų pajėgumą ir jėgų atgavimą bei artėjančias lenktynes savo išmaniojo telefono programos „Garmin Connect™“ kalendoriuje.


  „GARMIN COACH“
  Į nemokamus prisitaikančius treniravimosi planus įtrauktos 5K, 10K ir pusmaratonio programos, su patyrusių trenerių patarimais, pritaikytais pagal jus ir jūsų uždavinius.


  BĖGIMO GALIA
  Nuolat ant riešo matykite, kiek galios perduodate į kelią bėgdami, naudodami papildomą įrenginį „Running Dynamics Pod“ ar „HRM-Pro™“.


  REALIOJO LAIKO IŠTVERMĖS DUOMENYS
  Naudokite šiuos duomenis ir sekite bei valdykite savo pastangas – tai padės nepersitempti bėgimo ar važiavimo dviračiu pradžioje.


  BĖGIMO DINAMIKA
  Jei naudojate papildomą „Running Dynamics Pod“ ar „HRM-Pro™“, laikrodis „Forerunner 955“ matuoja labai svarbius bėgimo rodiklius, pvz., žingsnių dažnį, žingsnio ilgį, kontakto su žeme trukmę, pusiausvyrą ir ne tik.


  TRENIRAVIMOSI BŪKLĖ
  Naudojant naujus rodiklius, pvz., širdies dažnio kintamumo būseną, naujausią pratimų istoriją ir našumą, galėsite lengvai suprasti savo bendras pastangas ir ar treniruojatės produktyviai, tobulėjate ar esate įsitempę.


  DIDELIS KRŪVIS
  Palyginkite naujausių treniruočių intensyvumą su optimaliu diapazonu, kad pagerintumėte savo fizinę būklę ir matytumėte savo treniruočių istoriją.


  TRENIRAVIMOSI EFEKTAS
  Sužinokite, kaip treniruotės veikia ištvermės, greičio ir jėgos pokyčius, pasitelkę aerobinio ir anaerobinio treniravimosi efekto duomenis.


  FUNKCIJA „PACEPRO™“
  Funkcija „PacePro“ padeda išlaikyti norimą tempą teikdama pagal nuolydį pritaikytas rekomendacijas jums bėgant trasa.


  JĖGŲ ATGAVIMO LAIKAS
  Žinokite, kiek laiko reikia ilsėtis iki kitos daug pastangų reikalaujančios treniruotės, atsižvelgiant į naujausius duomenis, bendrą stresą, miegą ir kasdienę veiklą ne treniruočių metu.


  VO2 MAKSIMUMAS
  Treniruokitės išmaniau su VO2 maksimumo rodikliu, pagal kurį galima prognozuoti rezultatus. Apskaičiuojant šią metriką atsižvelgiama net į rezultatų pokyčius, kuriuos gali nulemti karštis ar aukštis.


  REZULTATŲ SIEKIMO BŪSENA
  Kai bėgiojate, šis įrenginys analizuoja tempą, širdies dažnį ir širdies dažnio kintamumą, kad realiuoju laiku įvertintų jūsų esamą pajėgumą siekti rezultatų.


  SINCHRONIZUOKITE TRENIRUOČIŲ PLANUS
  Gaukite savo treniruočių lauke ir patalpoje planus iš programos „Garmin Connect™“ arba sklandžiai sinchronizuokite su „Forerunner“ duomenis iš kitų platformų, įskaitant „TrainingPeaks®“ ir „TrainerRoad“.


  INTEGRUOTOS SPORTO PROGRAMOS
  Paįvairinkite treniruotes dviračių sporto, triatlono, plaukimo baseine ir atvirame vandenyje, bėgimo stadione ir kitų veiklų profiliais. O jei ruošiatės lenktynėms ar derinate skirtingas treniruotes, galite perjungti sporto šakas vienu mygtuko paspaudimu.


  VAIZDINĖ LENKTYNIŲ PROGNOZĖS FUNKCIJA
  Remiantis bėgimo istorija ir bendru fizinio pasirengimo lygiu, gausite įvertinimą, koks galėtų būti jūsų tempas dalyvaujant 5K, 10K ar net maratone. Be to, tendencijų duomenys parodys jūsų treniruočių poveikį laikui bėgant.


  Įveikite atstumą. Žinokite atstumą.

  KELIŲ DAŽNIO JUOSTŲ PALAIKYMAS
  Pasiekite įvairias pasaulines palydovines navigacijos sistemas ir gaukite prieigą prie įvairių palydovų dažnių, kad padidintumėte vietos nustatymo tikslumą vietovėse, kuriose palydovų signalai atsispindi silpnai ar neprasiskverbia. Tai suteiks geresnį atstumo ir greičio tikslumą net sudėtingoje aplinkoje.


  SPALVOTI ŽEMĖLAPIAI
  Kai bėgiojate miesto gatvėmis arba tankiai apaugusiais miško takais, į „Forerunner 955“ integruoti spalvoti žemėlapiai padės neišklysti iš kelio.


  NUOSEKLI NAVIGACIJA
  Bėkite pasirinkta trasa padedami išsamių nuorodų, kurios iš anksto praneša apie artėjantį posūkį.


  ŽIEDINIŲ MARŠRUTŲ KŪRIMAS
  Populiarių maršrutų funkcija „Trendline™“ padeda rasti geriausius vietinius takus. Tiesiog įveskite norimą atstumą ir „Forerunner 955“ pasiūlys trasų, kurios sugrąžins jus į pradinį tašką.


  KAS LAUKIA PRIEKYJE
  Vienu žvilgtelėjimu matykite trasoje esančias lankytinas vietas. Be to, peržiūrėkite efektyvumo metriką, sektorių laikų ir atstumo ar aukščio duomenis bei priekyje esančių pagrindinių trasos punktų suvestinę.


  FUNKCIJA „CLIMBPRO“
  Naudokite pakilimo planuoklį „ClimbPro“ atsisiųstoms trasoms, kad matytumėte realiojo laiko informaciją apie dabartinius ir būsimus pakilimus, tokią kaip nuolydis, atstumas ir aukščio pokytis.


  SAUGUMO IR STEBĖJIMO FUNKCIJOS
  Jei jaučiatės nesaugiai arba jei jūsų laikrodis aptinka incidentą, pagalbos ir incidentų aptikimo funkcijos1 jūsų buvimo vietą siunčia skubios pagalbos kontaktams. Incidentų aptikimas pagal nutylėjimą įjungtas tik tam tikruose užsiėmimų profiliuose


  TRASOS
  Kurkite arba raskite jau sukurtas trasas programoje „Garmin Connect“, kad visada turėtumėte kur bėgti. Taip pat planuokite bėgimą kitose platformose, pvz., „Strava“ ir „Komoot“, o tada automatiškai sinchronizuokite su išmaniuoju laikrodžiu „Forerunner“.


  Palaikykite ryšį su savo kūnu.

  PULSO MATAVIMAS ANT RIEŠO
  Laikrodis nuolat matuoja jūsų pulsą2 su mūsų naujausios kartos pulso jutikliu ir įspėja, jei jis per aukštas arba per žemas jums ilsintis. Jis taip pat padeda nustatyti jūsų krūvio intensyvumą veiklos metu – net plaukiojant.


  „BODY BATTERY™“ ENERGIJOS STEBĖJIMAS
  Stebėkite savo kūno energijos lygį ir raskite tinkamiausią aktyvumo bei poilsio laiką2.


  MIEGO BALAS IR PAŽANGI MIEGO STEBĖSENA
  Sužinokite miego kokybės balą ir gaukite įžvalgų, kaip galite patobulėti. Galėsite sekti skirtingas miego fazes, taip pat pulsą, stresą, pulsoksimetriją3 ir kvėpavimą.


  PULSOKSIMETRO JUTIKLIS
  Šis pulso oksimetrijos jutiklis3 ant riešo stebi kraujo prisotinimo deguonimi lygį, kad galėtų pateikti išplėstinius miego stebėjimo ir aklimatizacijos dideliame aukštyje duomenis.


  MOTERŲ SVEIKATOS STEBĖJIMAS
  Programa „Garmin Connect“ stebėkite menstruacijų ciklą arba nėštumą. Registruokite simptomus, gaukite patarimų dėl mankštos ir mitybos bei naudokitės kitomis funkcijomis. Peržiūrėkite ir įrašykite išsamią informaciją tiesiog ant riešo.


  FUNKCIJA „HEALTH SNAPSHOT™“
  Užfiksuokite 2 min. trukmės užsiėmimą, kad pamatytumėte pagrindinius statistinius duomenis, įskaitant širdies dažnį2, jo kintamumą, pulso oksimetriją3, kvėpavimą ir stresą. Tada generuokite šių statistinių duomenų ataskaitą programoje „Garmin Connect™“ savo suderinamu išmaniuoju telefonu ir ją bendrinkite.


  Gerindami rekordus palaikykite ryšį.

  MUZIKA ANT RIEŠO
  Atsisiųskite iki 500 dainų ir grojaraščių iš savo „Spotify®“, „Deezer“ arba „Amazon Music“ paskyrų (gali reikėti prenumeratos).


  „GARMIN PAY™“ BEKONTAKČIAI MOKĖJIMAI
  Greitai atsiskaitykite prie kasos naudodami „Garmin Pay“ bekontakčius mokėjimus4 atitinkamų teikėjų sistemose.


  IŠMANIEJI PRANEŠIMAI
  Gaukite el. laiškus, tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su „Apple®“ arba „Android™“ išmaniuoju telefonu. Jei turite „Android“ telefoną, galėsite į SMS žinutes ir atsakyti.


  IŠMANUSIS TRENIRUOKLIŲ VALDYMAS
  Kontroliuokite savo „Tacx®“ išmanųjį treniruoklį naudodami ANT+® technologiją: trasų imitavimas, automatiniai pasipriešinimo pokyčiai ir treniruočių raginimai, kai naudojate į laikrodį įkeltas trasas arba treniruotes.


  PROGRAMĄ „GARMIN CONNECT“
  Matykite savo sveikatos ir fizinio pasirengimo informaciją, susisiekite ir konkuruokite su draugais, užsiregistruokite iššūkiams ir pelnykite ženklelius. Viskas vienoje nemokamoje programoje, kurios nereikia prenumeruoti.


  PARDUOTUVĖ „CONNECT IQ™ STORE“
  Į išmanųjį telefoną atsisiuntę programėlę „Connect IQ Store“, susietajame laikrodyje pridėkite ciferblatų, duomenų laukų ir programėlių.

  1 Susiejus su suderinamu išmaniuoju telefonu. Norėdami sužinoti saugumo ir stebėjimo funkcijoms keliamus reikalavimus bei taikomus apribojimus, žr. Garmin.com/safety.
  2 Veiklos stebėjimo tikslumas.
  3 Tai nėra medicinos įrenginys, jis nėra skirtas jokiai medicininei būklei diagnozuoti ar stebėti; žr. Garmin.com/ataccuracy. Pulso oks. vertė rodoma ne visose šalyse.
  4 Peržiūrėkite informaciją apie šiuo metu palaikomas šalis, mokėjimo tinklus ir korteles išduodančius bankus skiltyje Garmin.com/GarminPay/banks.
  „TrainingPeaks®“ yra registruotasis „Peaksware LLC“ prekės ženklas. SPOTIFY ir „Spotify“ logotipas yra registruotieji „Spotify AB“ prekių ženklai. „Amazon Music“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba su ja susijusių įmonių prekių ženklai. „Apple®“ yra „Apple Inc.“ prekių ženklas, registruotas JAV ir kitose šalyse. „Android“ yra „Google LLC“ prekių ženklas.
  VADOVAI
  PROGRAMINĖ ĮRANGA
  PAGALBOS CENTRAS

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 64999 su PVM
  Kaina 74999 su PVM
  Kaina 2852 su PVM
  Kaina 49900 su PVM