Valiuta:

Forerunner 255 Music, WiFi, GPS, EU/PAC, Whitestone

 • Forerunner 255 Music, WiFi, GPS, EU/PAC, Whitestone

  Kodas: 010-02641-31
  Kaina 39999 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Gamintojas
  Garmin
 • PRITAIKYKITE SAVO TRENIRUOTES

  Bėkite su daina. Gaukite treniruotes ir jėgų atgavimo įžvalgas, praversiančias kylant į aukštesnį bėgimo lygį. Be to, turėkite ir muziką, motyvuosiančią iki pat finišo.  Gaukite miego, širdies dažnio kintamumo būsenos ir kasdienės treniruotės apžvalgą su ryto ataskaita.
  Įkrovinėkite mažiau, treniruokitės daugiau – baterija veiks iki 14 d. išmaniojo laikrodžio režimu ir iki 30 val. GPS režimu.
  Išplėskite savo ribas naudodami integruotą triatlono funkciją ir daugiau nei 30 kitų užsiėmimų profilių.
  Susiplanuokite strategiją su kasdien siūlomomis treniruotėmis, išsamia trasos informacija ir ne tik lenktynių valdiklyje.
  Norėdami pasiekti tikslus, naudokite visą pažangiųjų metrikų ir mokymo priemonių rinkinį.
  Mokėkite už kavą po treniruotės naudodami „Garmin Pay™“ bekontakčio mokėjimo funkciją1. ir pakeliui klausykitės muzikos.


  PASIRENGĘS ILGAM
  Gaukite išsamią savo kasdienės sveikatos ir nakties miego informaciją naudodamiesi iki 14 d. veikiančiu akumuliatoriumi išmaniojo laikrodžio režimu ir iki 30 val. GPS režimu.

  (BEVEIK) LENGVAS KAIP PLUNKSNA
  Su elegantiško dizaino ir 49 g svorio laikrodžiu beveik pamiršite, kad dėvite „Forerunner® 255 Music“, net kai miegate.

  PRAKAITUI ATSPARIOS MEDŽIAGOS
  Šis laikrodis, paruoštas nešioti judant, turi lengvai naudojamus mygtukus, silikoninį dirželį ir tvirtą „Corning® Gorilla® Glass 3“ stiklelį.


  Neapsunkina riešo, nors turi daugybę funkcijų.

  RYTINĖ ATASKAITA
  Vos pabudę gaukite miego apžvalgą su širdies dažnio kintamumo būsena bei orų prognoze. Net galite tinkinti savo ataskaitą taip, kaip norite ją matyti.


  ŠIRDIES DAŽNIO KINTAMUMO BŪSENA
  Gaukite daugiau žinių apie savo bendrą sveikatą, jėgų atgavimą ir treniruočių efektyvumą per širdies dažnio kintamumą, kai miegate, apskaičiuotą remiantis mūsų „Firstbeat Analytics™“ komandos sukurta technologija.


  INTEGRUOTOS SPORTO PROGRAMOS
  Naudokite daugiau nei 30 integruotų užsiėmimų, įskaitant triatlono ir plaukimo atvirame vandenyje profilius, – tai naujiena serijoje „Forerunner 255“. Jei ruošiatės lenktynėms arba derinate skirtingas treniruotes, galite perjungti sporto šakas vienu mygtuko spustelėjimu.


  LENKTYNIŲ VALDIKLIS
  Pasiruoškite kitoms lenktynėms gaudami treniruočių patarimų, jums pritaikytas kasdienes treniruotes ir finišo prognozes, pagrįstas trasos informacija, oru ir pajėgumu.


  KASDIENĖS SIŪLOMOS TRENIRUOTĖS
  Peržiūrėkite visos savaitės siūlomas treniruotes, pritaikomas po kiekvieno bėgimo, kad atitiktų jūsų pajėgumą ir jėgų atgavimą bei artėjančias lenktynes, savo išmaniojo telefono „Garmin Connect™“ programėlės kalendoriuje.


  „GARMIN COACH“
  Į nemokamus prisitaikančius treniravimosi planus įtrauktos 5K, 10K ir pusmaratonio programos su patyrusių trenerių gairėmis, pritaikomomis pagal jūsų tikslus.


  BĖGIMO GALIA
  Naudojant „Running Dynamics Pod“, arba monitorių „HRM-Pro™“, nuolat matuojama jūsų bėgant į kelią atiduodama energija, tad galite reguliuoti savo pastangas.


  JĖGŲ ATGAVIMO LAIKAS
  Žinokite, kiek laiko truks jėgų atgavimas iki kitos daug pastangų reikalaujančios treniruotės, atsižvelgiant į naujausius duomenis, bendrą stresą, miegą ir kasdienę veiklą ne treniruočių metu.


  FUNKCIJA „PACEPRO™“
  Pagalba planuojant jūsų varžybų dienos strategiją – ši funkcija pateikia GPS duomenimis pagrįstas greičio rekomendacijas pagal pasirinktą trasą arba atstumą, kad galėtumėte paskirstyti savo jėgas pagal pakeliui laukiančius iššūkius.


  TRENIRAVIMOSI BŪKLĖ
  Naudodami naujus rodiklius, pavyzdžiui, širdies dažnio kintamumo būseną, naujausią treniravimosi istoriją ir pajėgumą, galėsite lengvai suprasti bendras jėgas ir ar treniruojatės produktyviai, tobulėjate ar esate įsitempę.


  TRUMPALAIKIS KRŪVIS
  Peržiūrėkite savo treniruočių istoriją ir palyginkite paskiausių treniruočių intensyvumą su optimaliu diapazonu, kad pagerintumėte savo fizinį pasirengimą.


  TRENIRAVIMOSI EFEKTAS
  Sužinokite, kaip treniruotės veikia ištvermės, greičio ir jėgos pokyčius, tam naudodami aerobinio ir anaerobinio treniruočių poveikio duomenis.


  REZULTATŲ SIEKIMO BŪSENA
  Bėgdami gausite tempo, širdies dažnio ir jo kintamumo analizę, kad realiuoju laiku įvertintumėte savo esamą pajėgumą siekti rezultatų.


  BĖGIMO DINAMIKA
  Naudojant bėgimo dinamikos jutiklį „Running Dynamics Pod“, arba monitorių „HRM-Pro“ laikrodis „Forerunner 255 Music“ matuos svarbius bėgimo rodiklius, tokius kaip žingsnių dažnis, žingsnio ilgis, kontakto su žeme trukmė, pusiausvyra ir dar daugiau, kurie programėlėje „Garmin Connect“ lyginami su kitais.


  TRASOS
  Kurkite arba raskite jau sukurtas trasas programėlėje „Garmin Connect“, kad visada turėtumėte kur bėgti. Arba planuokite bėgimą kitose platformose, pvz., „Strava“ ir „Komoot“, tada automatiškai sinchronizuokite su „Forerunner“.


  VAIZDINĖ LENKTYNIŲ PROGNOZĖS FUNKCIJA
  Remiantis bėgimo istorija ir bendru fizinio pasirengimo lygiu, gausite įvertinimą, koks galėtų būti jūsų tempas dalyvaujant 5K, 10K bėgime ar net maratone. Be to, tendencijų duomenys parodys jūsų treniruočių poveikį laikui bėgant.


  TRENIRUOČIŲ MAIŠYMAS
  Užsiimkite skirtingų tipų treniruotėmis. Nemokamos didelio intensyvumo intervalinės (HIIT), jėgos, kardio, jogos ir pilateso treniruotės yra iš anksto įkeltos į laikrodį, o daugiau galėsite atsisiųsti iš programėlės „Garmin Connect“.


  Išsamios sveikatos įžvalgos.

  PULSO MATAVIMAS ANT RIEŠO
  Laikrodis nuolat matuoja jūsų pulsą2 mūsų naujausios pulso jutikliu ir įspėja, jei jis per aukštas arba per žemas ilsintis. Jis taip pat padeda nustatyti jūsų krūvio intensyvumą veiklos metu, net plaukiojant.


  „BODY BATTERY™“ ENERGIJOS STEBĖJIMAS
  Stebėkite savo kūno energijos lygį ir raskite tinkamiausią aktyvumo ir poilsio laiką2.


  MIEGO BALAS IR PAŽANGI MIEGO STEBĖSENA
  Sužinokite miego kokybės balą ir gaukite įžvalgų, kaip galite patobulėti. Galėsite sekti skirtingas miego fazes, taip pat širdies dažnį, įtampą, pulso oksimetriją3 ir kvėpavimą.


  PULSOKSIMETRO JUTIKLIS
  Šis riešinis pulsoksimetro jutiklis3 stebi kraujo prisotinimo deguonimi lygį, kad galėtų pateikti išplėstinius miego stebėjimo ir aklimatizacijos dideliame aukštyje duomenis.


  MOTERŲ SVEIKATOS STEBĖJIMAS
  Programėle „Garmin Connect“, stebėkite menstruacijų ciklą arba nėštumo eigą. Registruokite simptomus, gaukite patarimų dėl mankštos, mitybos ir dar daugiau. Programėle „Women’s Health Tracking“, duomenis galėsite matyti ir registruoti tiesiog ant riešo.


  INTENSYVUMO MINUTĖS
  Intensyvumo minučių funkcija parodo, kuriuo dienos metu ir kokią veiklą atlikdami buvote aktyvūs.


  STRESO STEBĖJIMAS
  Sužinokite, ar jūsų diena buvo rami, harmoninga ar įtempta. ar įtempta. Kai laikrodis pastebės, kad patiriate stresą, priminimai atsipalaiduoti paragins atlikti trumpą kvėpavimo pratimą.


  FUNKCIJA „HEALTH SNAPSHOT™“
  Registruokite 2 minučių trukmės veiklą, kad pamatytumėte svarbiausius statistinius duomenis, įskaitant širdies dažnį2, širdies dažnio kintamumą, pulsinę oksimetriją3, kvėpavimą ir stresą. Tada sugeneruokite šių statistinių duomenų ataskaitą pasinaudodami programėle „Garmin Connect“ savo suderinamame išmaniajame telefone ir bendrinkite.


  Likite prisijungę kiekviename žingsnyje.

  KELIŲ PALYDOVŲ SISTEMŲ PALAIKYMAS
  Pasiekite įvairias pasaulio palydovines navigacijos sistemas ir gaukite prieigą prie įvairių palydovų dažnių, kad padidintumėte tikslumą vietovėse, kuriose navigacijos palydovų signalai atsispindi, yra silpni arba neprasiskverbia. Tai suteiks geresnį atstumo ir greičio tikslumą net sudėtingoje aplinkoje.


  MUZIKA ANT RIEŠO
  Atsisiųskite iki 500 dainų ir grojaraščių iš savo „Spotify“, „Deezer“ ar „Amazon Music“ paskyrų (gali reikėti prenumeratos).


  „GARMIN PAY“ BEKONTAKČIAI MOKĖJIMAI
  Greitai atsiskaitykite prie kasos naudodami „Garmin Pay“ bekontakčio mokėjimo funkciją1 atitinkamų teikėjų sistemose.


  IŠMANIEJI PRANEŠIMAI
  Gaukite el. laiškus, tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su suderinamame „Apple®“ arba „Android™“ išmaniajame telefone. Jei turite „Android“ telefoną, galėsite į SMS žinutes ir atsakyti.


  SAUGUMO IR STEBĖJIMO FUNKCIJOS
  Jei jaučiatės nesaugiai arba jei jūsų laikrodis aptinka incidentą, pagalbos ir incidentų aptikimo funkcijos4 jūsų buvimo vietą išsiunčia skubios pagalbos kontaktams. Incidentų aptikimas pagal nutylėjimą veikia tik tam tikruose užsiėmimų profiliuose.


  FUNKCIJA „LIVETRACK“
  Naudodamiesi funkcija „LiveTrack“, leiskite draugams ir šeimos nariams stebėti, kur esate realiuoju laiku4, ir net peržiūrėti visą suplanuotą maršrutą. Būkite ramūs, nes artimieji tiksliai žinos, kur bėgate.


  PROGRAMA „GARMIN CONNECT“
  Peržiūrėkite sveikatos ir fizinio pasirengimo informaciją, susisiekite ir konkuruokite su draugais, užsiregistruokite iššūkiams ir pelnykite ženklelius. Viskas vienoje nemokamoje programėlėje, kurios nereikia prenumeruoti.


  PARDUOTUVĖ „CONNECT IQ™ STORE“
  Atsisiųskite pasirinktinius ciferblatus, pridėkite duomenų laukų ir gaukite programų bei valdiklių iš programėlės „Connect IQ Store“, atsisiųstos į suderinamą išmanųjį telefoną.

  1 Peržiūrėkite informaciją apie šiuo metu palaikomas valstybes, mokėjimo tinklus ir korteles išduodančius bankus.
  2 Veiklos stebėjimo tikslumas.
  3 Tai nėra medicinos įrenginys, jis nėra skirtas jokiai medicininei būklei diagnozuoti ar stebėti; žr. Garmin.com/ataccuracy. Pulso oks. vertė rodoma ne visose šalyse.
  4 Susiejus su suderinamu išmaniuoju telefonu. Apie saugumo ir stebėjimo funkcijai keliamus reikalavimus ir taikomus apribojimus žr. Garmin.com/safety.
  SPOTIFY ir „Spotify“ logotipas yra registruotieji „Spotify AB“ prekių ženklai. „Amazon Music“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba su ja susijusių įmonių prekių ženklai. „Apple®“ yra „Apple Inc.“ prekių ženklas, registruotas JAV ir kitose šalyse. „Android“ yra „Google LLC“ prekių ženklas.

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 2852 su PVM
  Kaina 69999 su PVM
  Kaina 49900 su PVM
  Kaina 74999 su PVM