Valiuta:

Enduro 2,Saph,CrbnGrayDLC Ti w/Blk UltraFit Band,EMEA

 • Enduro 2,Saph,CrbnGrayDLC Ti w/Blk UltraFit Band,EMEA

  Kodas: 010-02754-01
  Kaina 104999 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Gamintojas
  Garmin
 • NUBĖKITE IKI PASAULIO KRAŠTO
  Įsigykite saulės energija įkraunamą įrenginį, kuris užtikrins ypač ilgą baterijos veikimo GPS režimu trukmę, kad atlaikytų visas jūsų ultrailgų nuotolių lenktynes, o taupiai energiją naudojanti padėties nustatymo funkcija bei integruoti žemėlapiai padės rasti geriausią kelią.


  Saulės energija suteikia pačią geriausią baterijos veikimo trukmę ilgiausioms lenktynėms.
  Saulės energija įkraunama baterija suteikia galimybę naudotis įrenginiu iki 150 valandų GPS režimu1.
  Technologija „SatIQ™“ užtikrina maksimalią baterijos veikimo trukmę, išlaikant reikiamą padėties tikslumą.
  Žinokite kelią naudodami žemėlapius „TopoActive“ ir žemėlapių vadovą „NextFork™“.
  Ypač ryškus LED žibintuvėlis padeda gerai matyti aplinką.
  Pagal paviršiaus nuolydį koreguojami pajėgumo rodikliai padeda pasiekti aukštesnį treniravimosi lygį.


  SAULĖS BATERIJA
  Baterija gali veikti iki 34 dienų išmaniojo laikrodžio režimu – ir dar papildomai 12 dienų naudojant įkrovimą saulės energija2, – todėl galite nepertraukiamai stebėti savo sveikatą ir fizinį pasirengimą, o GPS režimu ir naudojant įkrovimą saulės energija1 pajėgumą per treniruotes ir lenktynes – iki 150 valandų.

  SUKURTA EKSTREMALIOMS SITUACIJOMS
  Tvirtos, modernios ir lengvos konstrukcijos įrenginys turi 1,4″ ekraną su saulės elementu bei 51 mm korpusą su safyro stikleliu. Dirželį „UltraFit“ patogu dėvėti bėgant ilgus atstumus, net sudėtingomis sąlygomis.

  JUTIKLINIS EKRANAS IR MYGTUKAI
  Tradiciniai mygtukiniai valdikliai, veikiantys bet kokioje aplinkoje, dera su naująja jautria jutiklinio ekrano sąsaja, kad galėtumėte greitai pasiekti parinktis ir funkcijas.


  Treniruokitės išmaniau. Pasiekite daugiau.

  BĖGIMO TAKAIS VO2 MAKSIMUMAS
  Bėgimo bekele VO2 maksimumą sistema apskaičiuoja atsižvelgdama į kintančias trasos bei reljefo sąlygas, galinčias paveikti pajėgumą bėgti.


  ULTRABĖGIMO VEIKLA
  Naudokite ultrabėgimo veiklos funkciją su poilsio laikmačiu ir registruokite laiką, kuri praleidžiate pagalbos stotelėse.


  NUOTYKIŲ LENKTYNIŲ PROGRAMĖLĖ
  Šis užsiėmimo profilis per lenktynes suteikia galimybę peržiūrėti pulsą, aukščio pokytį, segmentų trukmes ir kitus rodiklius. Veikiant šiam režimui registruojama GPS, tačiau, kad būtų laikomasi lenktynių taisyklių, buvimo vietos matyti negalima. Suvestinių ekrane net galite susitikrinti savo finišavimo laiką su lenktynių komitetu.


  FUNKCIJA „CLIMBPRO“
  Naudodami pakilimo planuoklį atsisiųstose trasose matykite realiojo laiko informaciją apie dabartinius ir būsimus pakilimus, tokią kaip gradientą, atstumą, aukščio padidėjimą bei nuokalnes ir lygumas.


  TECHNOLOGIJA „PACEPRO™“
  Pirmoji tokio pobūdžio funkcija „PacePro“ su nustatyto lygio nuorodomis padeda palaikyti tempą bėgant trasomis.


  PALAIPSNIUI KOREGUOJAMAS TEMPAS
  Supraskite, kaip reguliuoti savo tempą pagal kintantį reljefą, kad pasiektumėte užsibrėžtą tikslą.


  VAIZDINĖ LENKTYNIŲ PROGNOZĖS FUNKCIJA
  Atsižvelgiant į jūsų bėgimo istoriją ir bendrą fizinį pasirengimą, ši funkcija įvertina, koks galėtų būti jūsų tempas pasirinktam atstumui. Tendencijų duomenys rodo, kokį poveikį einant laikui jums daro treniruotės.


  AKLIMATIZACIJA PRIE KARŠČIO IR AUKŠČIO
  Pasiruoškite bet kokiai aplinkai. Susieję su suderinamu išmaniuoju telefonu, stebėkite, kaip jūsų kūnas laikosi skirtingose aplinkose, tam naudodamiesi aklimatizacijos prie karščio ir aukščio funkcija.


  EFEKTYVUMO METRIKA
  Peržiūrėkite išplėstinę treniruočių metriką, tokią kaip bėgimo dinamika, pagal šilumą ir aukštį pakoreguota VO2 maksimumo vertė, bėgimo bekele korekcijos, jėgų atgavimo patarimai ir ne tik.


  AUTOMATINIS POILSIO LAIKMATIS
  Kai bėgate ultrailgus nuotolius, jūsų laikrodis automatiškai seka poilsio stotelėse arba trasos punktuose praleistą laiką, tad jums nereikia sukti galvos dėl bėgimo veiklos pristabdymo.


  Daugiau būdų sustiprėti.

  INTEGRUOTOS SPORTO PROGRAMOS
  Naudokite iš anksto įkeltus bėgimo (įskaitant bėgimą takais ir takeliu), plaukimo, važiavimo dviračiu, žygių pėsčiomis, irklavimo, slidinėjimo, golfo, banglenčių sporto, laipiojimo patalpose ir kitus profilius.


  JĖGŲ ATGAVIMO LAIKAS
  Po kiekvienos treniruotės jėgų atgavimo laikas padeda sužinoti, kada būsite pasiruošę kitai sunkiai treniruotei. Laikrodis net atsižvelgia į treniruočių intensyvumą ir tokius veiksnius, kaip stresas, kasdienis aktyvumas ir miegas.


  KASDIENIŲ TRENIRUOČIŲ PASIŪLYMAI
  Treniravimosi gairių funkcija, atsižvelgianti konkrečiai į jus ir jūsų fizinio pasirengimo lygį, kasdien suteikia bėgimo ir važiavimo dviračiu rekomendacijų, pagrįstų jūsų dabartiniu treniravimosi krūviu bei treniravimosi būkle.


  SLIDINĖJIMAS NE TRASOMIS
  Turėkit reikiamą informaciją būdami ant sniego. Šis iš anksto įkeltas profilis padeda atskirti slidinėjimą nuo kopimo. Jis rodo pakilimui arba nusileidimui būdingą metriką.


  SLIDINĖJIMO KROSO DINAMIKA
  Susiejus su krūtinės dirželiu „HRM-Pro™ Plus“ (parduodamas atskirai), slidinėjimo galios metrika padeda išmatuoti realų slidinėjimo kroso treniruočių krūvį.


  BANGLENČIŲ SPORTUI SKIRTOS FUNKCIJOS
  Pasiruoškite gaudyti bangas. Šiame laikrodyje veikia funkcija „Surfline Sessions™“, kuri sukuria kiekvienos bangos, kuria skrodžiate priešais „Surfline®“ kamerą, vaizdo įrašą3. Turėdami „Surfline Sessions“ prenumeratą vėliau galėsite juos peržiūrėti ir pamatyti, kaip jums sekėsi.


  KALNŲ DVIRAČIŲ DINAMIKA
  Stebėkite išsamią kiekvieno važiavimo informaciją naudodamiesi kalnų dviračių metrika bei specialiais sudėtingumo („Grit™“) bei tolygumo („Flow™“) matavimais, kuriais įvertinamas trasos sunkumas. Sužinokite, koks yra jūsų leidimosi sklandumas, ir analizuokite rezultatus, kad kitąkart juos pagerintumėte.


  Raskite savo finišo liniją.

  YPAČ RYŠKUS ŽIBINTUVĖLIS
  Prasto apšvietimo sąlygomis kelią rasti padedantis integruotasis ypač ryškus kelių šviesos diodų žibintuvėlis (dukart ryškesnis už įvairioms sporto šakoms pritaikytą GPS laikrodį „fēnix® 7X“) greitai suteikia ryškų, stabilaus spindulio, raudonos arba baltos spalvos apšvietimą.


  TECHNOLOGIJA „SATIQ™“
  Automatinės parinkties režimas naudoja technologiją „SatIQ“, kad dinamiškai nustatytų GPS režimą, reikalingą baterijos veikimo trukmei pailginti nepakenkiant padėties tikslumui.


  KELIŲ PALYDOVŲ SISTEMŲ PALAIKYMAS
  Pasiekite kelias pasaulines palydovines navigacijos sistemas (GPS, GLONASS, „Galileo“). Gaukite prieigą prie kelių dažnių, kuriais siunčia navigacijos palydovai, kad gautumėte tikslesnius padėties duomenis vietovėse, kuriose palydovinių sistemų signalai atsispindi, yra silpni arba paprastai neprasiskverbia.


  ŽEMĖLAPIŲ VADOVAS „NEXTFORK™“
  Matykite atstumą iki kitos sankryžos bei artėjančio trasos ruožo pavadinimą.


  KAS LAUKIA PRIEKYJE
  Vienu žvilgtelėjimu sužinokite, kokios lankytinos vietos yra netoliese. Matykite pajėgumo metriką, atkarpos laiką ir atstumą arba aukštį, taip pat – bei priekyje esančių pagrindinių trasos punktų suvestinę.


  ABK JUTIKLIAI
  Kitą savo trasą įveikite su vadinamaisiais ABK jutikliais: aukštimačiu, oro sąlygas stebinčiu barometru ir 3 ašių elektroniniu kompasu.


  „SKIVIEW™“ ŽEMĖLAPIAI
  Leiskitės nuo šlaitų su „SkiView“ žemėlapiais ir peržiūrėkite daugiau nei 2 000 trasų pavadinimų ir sudėtingumo įvertinimų slidinėjimo kurortų trasų pavadinimus ir sudėtingumo įvertinimus.


  KELIŲ ŽEMYNŲ TOPOGRAFINIAI ŽEMĖLAPIAI
  Iš anksto įkelti „TopoActive“ Europos žemėlapiai ir papildomi žemėlapiai iš viso pasaulio padeda nepasiklysti tyrinėjant aplinką. Naudodami integruotą „Wi-Fi®“ ryšį įkelkite ir atnaujinkite žemėlapius bei programinę įrangą be kompiuterio.


  Stebėkite savo kūną. Palaikykite savo ištvermę.

  PULSO MATAVIMAS ANT RIEŠO
  Optinė pulso monitoriaus technologija4 matuoja veiklos intensyvumą ir širdies dažnio kintamumą, kad nustatytų streso lygį. Ji veikia ir po vandeniu, nenaudojant pulso dirželio.


  PULSOKSIMETRO JUTIKLIS
  Aklimatizacijai prie aukščio ar miegui stebėti pulso oksimetrijos5 jutiklis naudoja šviesos pluoštus, krentančius ant jūsų riešo, ir įvertina, kaip gerai jūsų organizmas įsisavina deguonį.


  FUNKCIJA „HEALTH SNAPSHOT™“
  Registruokite 2 minučių trukmės veiklą, kad žinotumėte svarbiausius statistinius duomenis, tokius kaip pulsas, pulso kintamumas, pulso oksimetrija, kvėpavimo dažnis ir streso lygis. Tada, naudodamiesi programėle „Garmin Connect™“ savo suderinamame išmaniajame telefone, generuokite šių statistinių duomenų ataskaitą ir bendrinkite.


  „BODY BATTERY™“ ENERGIJOS STEBĖJIMAS
  Optimizuokite organizmo energijos atsargas, tam naudodamiesi pulso kitimo, streso, miego ir kitais duomenimis, kad galėtumėte įvertinti, kada esate pasiruošę būti aktyvūs, o kada reikėtų pailsėti.


  MIEGO BALAS IR PAŽANGI MIEGO STEBĖSENA
  Gaukite išsamią lengvo, gilaus ir REM miego stadijų išklotinę. Visa tai peržiūrėkite specialiame valdiklyje, kuriame pateikiamas jūsų miego įvertis bei įžvalgos.


  KVĖPAVIMO STEBĖJIMAS
  Pamatykite, kaip jūsų kvėpavimas kinta dieną, miegant, darant kvėpavimo pratimus ir užsiimant joga.


  HIDRATACIJOS STEBĖJIMAS
  Registruokite kasdienį skysčių suvartojimą ir sekite, ar skysčių išgeriate užtektinai. Įjungę automatinį tikslą pamatysite, kiek išprakaitavote dėl atitinkamos veiklos. Atsižvelgus į šiuos duomenis, tikslas bus atitinkamai pakoreguotas.


  Likite ultraprisijungę.

  IŠMANIEJI PRANEŠIMAI
  Gaukite el. laiškus, tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su suderinamu įrenginiu.


  MUZIKOS PROGRAMOS
  Atsisiųskite dainų ir grojaraščių iš savo „Spotify“, „Deezer“ arba „Amazon Music“ paskyrų (gali reikėti prenumeratos). Naudokite belaides ausines (nepridedamos) ir klausykitės muzikos be telefono.


  „GARMIN PAY™“ BEKONTAKČIAI MOKĖJIMAI
  Bekontaktis „Garmin Pay“ mokėjimo sprendimas padės išvengti laukimo prie kasos. Atsiskaitykite atitinkamų teikėjų sistemose.


  SAUGUMO IR STEBĖJIMO FUNKCIJOS
  Susiejus laikrodį ir telefoną, pranešimą su jūsų buvimo vieta galima išsiųsti kontaktams rankiniu būdu arba, užsiimant veikla lauke, automatiškai, pasinaudojant integruota incidentų aptikimo funkcija6.


  PARDUOTUVĖ „CONNECT IQ™ STORE“
  Atsisiųskite pasirinktinių ciferblatų, pridėkite duomenų laukų ir įsigykite programų bei valdiklių iš parduotuvės „Connect IQ Store“ savo suderinamame išmaniajame telefone.

  1 Jei laikrodis visą laiką naudojamas aplinkoje, kurios apšvietimas yra 50 000 liuksų.
  2 Jei nešiojama visą parą, įskaitant 3 valandas per parą lauke esant 50 000 liuksų apšviestumui
  3 Susiejus su išmaniųjų įrenginių programomis „Garmin Connect“ ir „Surfline“
  4 Veiklos stebėjimo ir fizinio pasirengimo rodiklių tikslumas.
  5 Tai nėra medicinos įrenginys, jis nėra skirtas jokiai medicininei būklei diagnozuoti ar stebėti; žr. Garmin.com/ataccuracy. Pulso oks. vertė rodoma ne visose šalyse.
  6 Susiejus su suderinamu išmaniuoju telefonu. Apie saugumo ir stebėjimo funkcijai keliamus reikalavimus ir taikomus apribojimus žr. Garmin.com/safety.
  „Wi-Fi“ yra registruotasis „Wi-Fi Alliance“ prekių ženklas. SPOTIFY ir „Spotify“ logotipas yra registruotieji „Spotify AB“ prekių ženklai. „Amazon Music“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba su ja susijusių įmonių prekių ženklai.

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 74999 su PVM
  Kaina 49900 su PVM
  Kaina 69999 su PVM