Valiuta:

COROS PACE 2 Premium GPS Sport Watch Molly Seidel Edition

 • COROS PACE 2 Premium GPS Sport Watch Molly Seidel Edition

  Kodas: WPACE2-MS
  Kaina 27900 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Gamintojas
  Coros
 •  

  COROS PACE 2
   
  Molly Seidel leidimas
   
  FULL SEND yra asmeninė COROS sportininkės ir olimpinės maratono bronzos medalininkės Molly Seidel mantra. Tai įkūnija jos bebaimę dvasią ir byloja apie jos atsidavimą bei įsipareigojimą siekti savo tikslų, kad ir su kokiomis kliūtimis ji susidurtų. Tai mus įkvėpė sukurti riboto leidimo paketą, kad galėtumėte atsinešti Molly mantrą, kad ir kur eitumėte siekdami kito asmeninio rekordo.
   
  Derinkite savo stilių
  Dėžutėje yra dvi laikrodžio apyrankės – klasikinė silikoninė apyrankė yra minkšta ir stilinga, o lengvą nailoninę apyrankę puošia įkvepianti Molly mantra.
   
  Treniruokis be trukdžių
  Kad būtų lengviau susikaupti, taip pat pridedama išskirtinė galvos juosta su Molly parašu ir FULL SEND mantra. Šis besiūlis galvos lankelis sukurtas taip, kad veiktų ir neprakaituotų akyse.
   
  Molly įkvėptos spalvos
  Cemento ir kalkių žalios spalvos paimtos iš Molly mėgstamų lenktynių ir asmeninių spalvų, o rėmelio dizainas yra unikalus šiam leidimui.
   
  Ribota gamyba
  Visame pasaulyje buvo pagaminta tik 3000 Molly Edition pakuočių. Įsigykite savo, kol užteks atsargų, kad gautumėte šią unikalią ir įkvepiančią galimybę išsiskirti iš minios.
 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 54900 su PVM
  Kaina 2852 su PVM
  Kaina 69999 su PVM
  Kaina 49900 su PVM