Valiuta:

Access, Bike Speed Sensor 2 and Cadence Sensor 2

 • Access, Bike Speed Sensor 2 and Cadence Sensor 2

  Kodas: 010-12845-00
  Kaina 6999 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Gamintojas
  Garmin
 • Bike Speed Sensor 2 and Cadence Sensor 2 Bundle


  At a Glance

  Stebėkite savo greitį ir ritmą važiuodami naudodami šiuos lengvai montuojamus belaidžius jutiklius. Be magnetų ar kitų atvirų dalių, šiuos jutiklius lengva montuoti, prižiūrėti ir perkelti iš vieno dviračio į kitą.

  Greičio jutiklis 2 pritvirtinamas prie bet kurio rato stebulės ir savaime sukalibruojasi su jūsų Edge® dviračių kompiuteriu arba suderinamu Garmin įrenginiu, kad visada būtų tikslus greitis ir atstumas – net ir be galvos bloko.

  Kadencijos jutiklis 2 tvirtinamas prie bet kokio dydžio švaistiklio ir matuoja pedalo judesius per minutę, kad galėtumėte išnaudoti visas treniruočių galimybes.

  Siųskite tiesioginius greičio, atstumo ir ritmo duomenis į suderinamas treniruočių programas arba ekranus naudodami ANT+® ryšį ir BLUETOOTH® Low Energy technologiją.


  Turėdami abu šiuos jutiklius ant dviračio, galite dirbti, kad pagerintumėte savo asmeninį rekordą arba pamatytumėte, kur esate prieš profesionalus.

  „Bluetooth“ žodinis ženklas ir logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth SIG, Inc.“, ir bet koks „Garmin“ naudoja tokius ženklus pagal licenciją.

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 1999 su PVM
  Kaina 2999 su PVM
  Kaina 2999 su PVM
  Coros VERTIX Black apyrankė
  Kodas: WVTX-WB-BLK
  Kaina 2999 su PVM