Valiuta:

Acc, HRM-Pro Plus

 • Acc, HRM-Pro Plus

  Kodas: 010-13118-00
  Kaina 12999 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Gamintojas
  Garmin
 • UŽFIKSUOKITE KIEKVIENĄ ŠIRDIES SUSITRAUKIMĄ

  Nesvarbu, treniruojatės patalpose ar lauke, krūtininis širdies dažnio monitorius „HRM-Pro Plus“ pateiks tikslius duomenis, kurių reikia norint išplėsti ribas ir įgyvendinti tikslus.


  „HRM-Pro™ Plus“ realiuoju laiku perduoda širdies dažnio duomenis į suderinamus įrenginius, įrangą ir programėles.
  Durelės, atidaromos be įrankių leis lengvai pakeisti bateriją, veikiančią iki 1 metų.
  Prijunkite prie suderinamo „Garmin“ išmaniojo laikrodžio ir gaukite bėgimo patalpose tempo bei atstumo duomenis.
  Tai ne tik širdies dažnio monitorius. Bėgimo dinamika taip pat padės pagerinti techniką (reikalingas suderinamas „Garmin“ išmanusis laikrodis).
  Nedėvite laikrodžio? „HRM-Pro Plus“ fiksuoja žingsnius, sudegintas kalorijas, intensyvumo minutes ie ne tik.


  Iš treniruočių gaukite daugiau.
  RYŠIO GALIMYBĖS
  Naudodamas ANT+® ir „BLUETOOTH® Low Energy“ technologijas, šis dvigubo duomenų perdavimo monitorius teikia tikslius širdies dažnio ir pajėgumo duomenis realiuoju laiku į „Garmin“ išmaniuosius laikrodžius ir dviračių kompiuterius, suderinamą treniruočių įrangą, „Tacx® Training“ ir kitas programėles.

  BĖGIMO DINAMIKA
  „HRM-Pro Plus“ fiksuoja bėgimo dinamiką, pavyzdžiui, vertikalųjį svyravimą, kontakto su žeme trukmę, žingsnių ilgį, vertikalų santykį ir ne tik, kad padėtų gerinti bėgimo techniką ir suteiktų galimybę matyti bėgimo galią suderinamame „Garmin“ laikrodyje.

  TRENIRAVIMASIS PATALPOSE
  Jei bėgate patalpose arba bėgtakiu, šis širdies dažnio monitorius perduoda tempo bei atstumo informaciją į suderinamą „Garmin“ išmanųjį laikrodį per „BLUETOOTH Low Energy“ sąsają, kad galėtumėte gauti reikiamus duomenis, nesvarbu, kur treniruojatės.

  SAUGO IR PERSIUNČIA DUOMENIS
  Net kai esate toli nuo laikrodžio (pavyzdžiui, plaukiodami arba užsiimdami kitokia veikla), „HRM-Pro Plus“ išsaugo duomenis, o užsiėmimą baigus išsiunčia juos į suderinamą „Garmin“ išmanųjį laikrodį.

  AKTYVUMO STEBĖJIMAS
  Per treniruotes ar lenktynes širdies dažnio monitorius išsaugo sudegintas kalorijas, intensyvumo minutes ir visos paros širdies dažnį. Jis taip pat atnaujina visų „Garmin“ įrenginių duomenis per programėlę Garmin Connect™ programėlę ir technologiją „TrueUp™“.


  Pagamintas komfortui ir patogumui.
  PATOGU DĖVĖTI
  Mažas, lengvas širdies dažnio stebėjimo modulis yra ne platesnis nei minkšto, patogaus dirželio plotis. Judėkite laisvai ir visa jėga, nes „HRM-Pro Plus“ jums netrukdys.

  BATERIJOS VEIKIMO LAIKAS
  Nesijaudinkite dėl išsikrovimo. Naujomis baterijos durelėmis be įrankių patogu naudotis, o baterijos veikimo trukmė siekia iki 1 metų.

  „Bluetooth“ žodinis prekių ženklas ir logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth SIG, Inc.“, ir „Garmin“ šiuos ženklus naudoja pagal licenciją.

 • Jus taip pat gali dominti

  Coros VERTIX Black apyrankė
  Kodas: WVTX-WB-BLK
  Kaina 2999 su PVM
  Coros APEX White apyrankė (42mm)
  Kodas: WAPXs-WB-WHT
  Kaina 2999 su PVM
  Kaina 2999 su PVM
  Coros APEX pakrovimo laidas
  Kodas: WAPX-CRB
  Kaina 1999 su PVM