Valiuta:

quatix 7X, Solar, EMEA

 • quatix 7X, Solar, EMEA

  Kodas: 010-02541-61
  Kaina 119900 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Gamintojas
  Garmin
 • Garmin quatix® 7X Solar Laivybos išmanusis GPS laikrodis

  NUBRĖŽKITE KELIĄ Į SAVO ROJŲ ANT VANDENS IR NE TIK
  Turėdami įvairioms sporto šakoms skirtą išmanųjį GPS laikrodį „„quatix® 7X – Solar Edition““, kurį galima įkrauti saulės energija, galėsite naudotis visomis funkcijomis, reikalingomis plaukiojant laivu ir išlipus ant kranto.

  • Nuveikite daugiau. Kraukite rečiau. Saulės energija įkraunama baterija išmaniojo laikrodžio režimu2 veikia iki 37 d.
  • Gaukite energijos iš saulės, kad ilgesnį kelią galėtumėte įveikti be papildomų įkrovimų.
  • Jei turite laivą, jums svarbi galimybė palaikyti ryšį. Tam padės „quatix 7“.
  • Valdykite palietimu arba bakstelėjimu. Galite naudotis tradiciniais mygtukais arba naująja jutiklinio ekrano sąsaja.
  • Kad ir kur keliautumėte, naudodamiesi priekrančių jūrlapiais ir vidaus žemėlapiais visada žinosite, kur esate.
  • Tekstiniai ir išmanieji pranešimai1 jus pasieks tiek atokiose vietovėse, tiek ir netoli namų.  SAULĖS BATERIJA
  Iki 28 d. veikianti baterija išmaniojo laikrodžio režimu su papildomomis 9 d. su saulės energija2 – ir iki 89 val. GPS režimu su papildomomis 33 val. su saulės energija6.

  PAJĖGUMAS NUO PAT BRĖŽINIO
  Tvirto, elegantiško dizaino laikrodis turi didelį 1,4″ visada įjungtą ekraną su įbrėžimams atspariu „Power Sapphire™“ stikleliu ir korpusą su deimantą primenančia anglies danga. Jis naudoja saulės energiją baterijos veikimo trukmei pailginti.

  JUTIKLINIS EKRANAS IR MYGTUKAI
  Tradiciniai mygtukiniai valdikliai, veikiantys bet kokioje aplinkoje, dera su naująja jautria jutiklinio ekrano sąsaja, kad galėtumėte greitai pasiekti parinktis ir funkcijas.


  VISAPUSIO RYŠIO GALIMYBĖS
  „quatix® 7X – Solar Edition“ galima susieti su tam tikrais suderinamais „Garmin“ jūrlapių braižytuvais (kartploteriais), juo galima nuotoliniu būdu valdyti pagrindines daugiafunkcių vairinės ekranų (MFD) funkcijas ir ne tik


  AUTOPILOTO VALDYMAS
  Valdyti laivą galite net nebūdami prie šturvalo. Įsijunkite autopiloto programą, kad pakeistumėte kursą, įjungtumėte vairavimą pagal nustatytą modelį ir laikytumėtės GPS maršruto.


  „FUSION-LINK™“ GARSO SISTEMA
  Valdykite integruotą pramogų sistemą iš laikrodžio programėle „Fusion-Link™ Lite“.


  SRAUTINIS DUOMENŲ PERDAVIMAS
  Peržiūrėkite duomenis – įskaitant vandens gylio, variklio apsukų, vėjo, individualizuotus duomenis ir ne tik – tiesiai ant savo riešo, susieję savo „„quatix® 7X – Solar Edition““ su suderinamais laivo įrenginiais.


  ĮSPĖJIMAI IR SIGNALAI
  Kad suteiktų daugiau informacijos apie aplinką, „„quatix® 7X – Solar Edition““ įspėja jus apie potvynių bei atoslūgių pokyčius ir inkaro vilkimą.


  KELIO TAŠKŲ ŽYMĖJIMAS
  Norint pažymėti sugautą laimikį, nereikia grįžti prie šturvalo. Naudokitės laikrodžiu norėdami sudėlioti jūrlapių braižytuvo kelio taškus iš bet kurios vietos laive.


  „GARMIN SAILASSIST™“ FUNKCIJOS
  Pradėdami buriuoti žinokite ne tik starto laiką – matykite ir starto vietą. Sukurkite virtualią startavimo liniją ir pasiruoškite tobulam startui. O naudodamiesi halso keitimo pagalbos funkcija matykite, ar pasirinkote tinkamą kryptį.


  „BLUECHART® G3“ JŪRLAPIAI
  „„quatix® 7X – Solar Edition““ palaiko aukščiausios klasės pakrančių jūrlapius su integruotais „Navionics®“ duomenimis.


  KELIŲ ŽEMYNŲ TOPOGRAFINIAI ŽEMĖLAPIAI
  Atsisiųskite „TopoActive“ žemėlapius iš viso pasaulio, kad nepaklystumėte tyrinėdami aplinką. Naudodami integruotą „Wi-Fi®“ sąsają įkelkite ir atnaujinkite žemėlapius bei programinę įrangą be kompiuterio.


  GOLFO AIKŠTYNŲ ŽEMĖLAPIAI
  Naudokitės spalvingais „CourseView“ žemėlapiais ir turėkite daugiau nei 42000 golfo aikštynų visame pasaulyje, naudokitės tikslo nustatymo liečiant ir „PlaysLike Distance“ funkcijomis.


  „SKIVIEW™“ ŽEMĖLAPIAI
  Leiskitės nuo šlaitų su „SkiView“ žemėlapiais ir peržiūrėkite daugiau nei 2 000 trasų pavadinimų ir sudėtingumo įvertinimų slidinėjimo kurortų trasų pavadinimus ir sudėtingumo įvertinimus.


  KELIŲ PALYDOVŲ TINKLŲ PALAIKYMAS
  Naudodamiesi keliomis pasaulinėmis navigacijos palydovų sistemomis (GPS, GLONASS ir „Galileo“) tikslią buvimo vietą žinosite ir ten, kur vien GPS nepakanka.


  KELIŲ DAŽNIO JUOSTŲ PALAIKYMAS
  Pasiekite ir naudokitės daugybe dažnių, kuriais signalus siunčia navigacijos palydovai, kad gautumėte tikslesnius naudotojo padėties duomenis vietovėse, kur GNSS signalai atsispindi, yra silpni arba paprastai neprasiskverbia.


  ĮVAIRŪS JUTIKLIAI
  Kitą savo trasą įveikite su vadinamaisiais ABK jutikliais: aukštimačiu, oro sąlygas stebinčiu barometru ir 3 ašių elektroniniu kompasu.


  INTEGRUOTOS SPORTO PROGRAMOS
  Naudokite iš anksto įkeltus bėgimo (įskaitant bėgimą takais ir takeliu), plaukimo, važiavimo dviračiu, žygių pėsčiomis, irklavimo, slidinėjimo, golfo, banglenčių sporto, laipiojimo patalpose ir kitus profilius.


  BANGLENČIŲ SPORTUI SKIRTOS FUNKCIJOS
  Pasiruoškite gaudyti bangas. Šiame serijos „quatix“ laikrodyje veikia funkcija „Surfline Sessions™“, sukurianti kiekvienos bangos, kuria skrodžiate priešais „Surfline®“ kamerą3, vaizdo įrašą. Turėdami „Surfline Sessions“ prenumeratą vėliau galėsite jį peržiūrėti ir pamatyti, kaip jums sekėsi.


  EFEKTYVUMO METRIKA
  Matykite išplėstinę treniravimosi metriką, tokią kaip bėgimo dinamika, pagal šilumą ir aukštį pakoreguota VO2 maksimumo vertė, bėgimo bekele korekcijos, jėgų atgavimo patarimai ir ne tik.


  JĖGŲ ATGAVIMO LAIKAS
  Po kiekvienos treniruotės sužinokite jėgų atgavimo laiką, t. y. kada būsite pasiruošę dar vienai sunkiai treniruotei. Laikrodis net atsižvelgia į treniruočių intensyvumą ir tokius veiksnius kaip stresas, kasdienis aktyvumas ir miegas.


  PULSO MATAVIMAS ANT RIEŠO
  Laikrodis pastoviai stebi jūsų pulsą4 padėdamas įvertinti pastangas užsiimant įvairia veikla – net ir po vandeniu.


  MIEGO BALAS IR PAŽANGI MIEGO STEBĖSENA
  Gaukite išsamią lengvo, gilaus ir REM miego stadijų išklotinę. Visa tai peržiūrėkite specialiame valdiklyje, kuriame pateikiamas jūsų miego įvertis bei įžvalgos.


  SVEIKATOS STEBĖJIMO VEIKLA
  Naudodama duomenis iš įvairių laikrodyje esančių kūno būklės jutiklių, ši funkcija padeda vienu žvilgtelėjimu stebėti jūsų kasdienes biometrines ir savijautos tendencijas.


  IŠMANIEJI PRANEŠIMAI
  Gaukite el. laiškus, SMS žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su suderinamu įrenginiu.


  „GARMIN PAY™“ BEKONTAKČIAI MOKĖJIMAI
  Bekontaktis „Garmin Pay“ mokėjimo sprendimas padės išvengti laukimo prie kasos. Atsiskaitykite atitinkamų teikėjų sistemose.


  MUZIKOS PROGRAMOS
  Atsisiųskite dainų ir grojaraščių iš savo „Spotify“, „Deezer“ arba „Amazon Music“ paskyrų (gali reikėti prenumeratos). Naudokite belaides ausines (nepridedamos) ir klausykitės muzikos be telefono.


  SAUGUMO IR SEKIMO FUNKCIJOS
  Susiejus laikrodį ir telefoną, pranešimą su jūsų buvimo vieta galima tiesiogiai išsiųsti kontaktams: rankiniu būdu arba, užsiimant veikla lauke, automatiškai, pasinaudojant integruota incidentų aptikimo funkcija5.


  PARDUOTUVĖ „CONNECT IQ™“
  Atsisiųskite pasirinktinius ciferblatus, pridėkite duomenų laukų ir gaukite programų bei valdiklių iš „Connect IQ“ parduotuvės suderinamame išmaniajame telefone.


  1 Susiejus su suderinamu išmaniuoju telefonu.
  2 Jei dėvima visą parą, įskaitant 3 val. per parą lauke esant 50 000 liuksų apšviestumui.
  3 Susiejus su išmaniųjų įrenginių programomis „Garmin Connect™“ ir „Surfline“.
  4 Veiklos stebėjimo tikslumas.
  5 Apie saugumo ir stebėjimo funkcijoms keliamus reikalavimus ir taikomus apribojimus žr. Garmin.com/safety.
  6 Jei laikrodis visą laiką naudojamas aplinkoje, kurios apšvietimas yra 50 000 liuksų.
  „Wi-Fi“ yra registruotasis „Wi-Fi Alliance“ prekių ženklas. SPOTIFY ir „Spotify“ logotipas yra registruotieji „Spotify AB“ prekių ženklai. „Amazon Music“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba jos susijusių įmonių prekių ženklai.

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 69999 su PVM
  Kaina 74999 su PVM
  Kaina 49900 su PVM
  Kaina 54900 su PVM