Valiuta:

quatix 7, Base, EMEA/AUS/NZ/AFR

 • quatix 7, Base, EMEA/AUS/NZ/AFR

  Kodas: 010-02540-61
  Kaina 69900 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Gamintojas
  Garmin
 • Garmin quatix® 7 Laivybos išmanusis GPS laikrodis


  NUBRĖŽKITE KELIĄ Į SAVO ROJŲ ANT VANDENS IR NE TIK
  Jūsų įvairioms sporto šakoms skirtas išmanusis GPS laikrodis „quatix® 7“ turi visas funkcijas, reikalingas plaukiojant laivu ir išlipus ant kranto.


  • Neapsikraukite įkrovikliais – jums jų neprireiks. Įkrovus, akumuliatorius veiks iki 18 dienų.
  • Jei turite laivą, jums svarbi galimybė palaikyti ryšį. Tam padės „quatix 7“.
  • Valdykite palietimu arba bakstelėjimu. Galite naudotis tradiciniais mygtukais arba naująja jutiklinio ekrano sąsaja.
  • Kad ir kur keliautumėte, naudodamiesi priekrančių jūrlapiais ir vidaus vandenų žemėlapiais visada žinosite, kur esate.
  • Plaukiate baidare ar irklente, užsiimate kikboksu ar slidinėjate? „quatix 7“ turi integruotus užsiėmimų profilius, tiksiančius visoms veikloms.
  • Tekstiniai ir išmanieji pranešimai1 jus pasieks tiek atokiose vietovėse, tiek ir netoli namų.
  BATERIJOS VEIKIMO TRUKMĖ
  Vidinė įkraunamoji ličio baterija tiekia energiją iki 18 d. išmaniojo laikrodžio režimu, 57 val. GPS režimu ir iki 60 val. „UltraTrac™“ energijos taupymo režimu.

  PAJĖGUMAS NUO PAT BRĖŽINIO
  Tvirto, rafinuoto dizaino laikrodis turi didelį 1,3″ ekraną, kuris veikia visą laiką, ir nerūdijančiojo plieno korpusą. Laikrodžio atsparumo vandeniui klasė siekia 10 ATM, o tai reiškia iki 100 metrų.

  JUTIKLINIS EKRANAS IR MYGTUKAI
  Tradiciniai mygtukiniai valdikliai, veikiantys bet kokioje aplinkoje, dera su naująja jautria jutiklinio ekrano sąsaja, kad galėtumėte greitai pasiekti parinktis ir funkcijas.


  VISAPUSIO RYŠIO GALIMYBĖS
  quatix® 7 galima susieti su tam tikrais suderinamais „Garmin“ jūrlapių braižytuvais (kartploteriais), juo galima nuotoliniu būdu valdyti pagrindines daugiafunkcių vairinės ekranų (MFD) funkcijas ir ne tik


  AUTOPILOTO VALDYMAS
  Valdyti laivą galite net nebūdami prie šturvalo. Įsijunkite autopiloto programą, kad pakeistumėte kursą, įjungtumėte vairavimą pagal nustatytą modelį ir laikytumėtės GPS maršruto.


  „FUSION-LINK™“ GARSO SISTEMA
  Valdykite integruotą pramogų sistemą iš laikrodžio programėle „Fusion-Link™ Lite“.


  SRAUTINIS DUOMENŲ PERDAVIMAS
  Peržiūrėkite duomenis – įskaitant vandens gylio, variklio apsukų, vėjo, individualizuotus duomenis ir ne tik – tiesiai ant savo riešo, susieję savo „quatix® 7“ su suderinamais laivo įrenginiais.


  ĮSPĖJIMAI IR SIGNALAI
  Kad suteiktų daugiau informacijos apie aplinką, „quatix® 7“ įspėja jus apie potvynių bei atoslūgių pokyčius ir inkaro vilkimą.


  KELIO TAŠKŲ ŽYMĖJIMAS
  Norint pažymėti sugautą laimikį, nereikia grįžti prie šturvalo. Naudokitės laikrodžiu norėdami sudėlioti jūrlapių braižytuvo kelio taškus iš bet kurios vietos laive.


  „GARMIN SAILASSIST™“ FUNKCIJOS
  Pradėdami buriuoti žinokite ne tik starto laiką – matykite ir starto vietą. Sukurkite virtualią startavimo liniją ir pasiruoškite tobulam startui. O naudodamiesi halso keitimo pagalbos funkcija matykite, ar pasirinkote tinkamą kryptį.


  „BLUECHART® G3“ JŪRLAPIAI
  „quatix® 7“ palaiko aukščiausios klasės pakrančių jūrlapius su integruotais „Navionics®“ duomenimis.


  KELIŲ ŽEMYNŲ TOPOGRAFINIAI ŽEMĖLAPIAI
  Atsisiųskite „TopoActive“ žemėlapius iš viso pasaulio, kad nepaklystumėte tyrinėdami aplinką. Naudodami integruotą „Wi-Fi®“ sąsają įkelkite ir atnaujinkite žemėlapius bei programinę įrangą be kompiuterio.


  GOLFO AIKŠTYNŲ ŽEMĖLAPIAI
  Naudokitės spalvingais „CourseView“ žemėlapiais ir turėkite daugiau nei 42000 golfo aikštynų visame pasaulyje, naudokitės tikslo nustatymo liečiant ir „PlaysLike Distance“ funkcijomis.


  „SKIVIEW™“ ŽEMĖLAPIAI
  Leiskitės nuo šlaitų su „SkiView“ žemėlapiais ir peržiūrėkite daugiau nei 2 000 trasų pavadinimų ir sudėtingumo įvertinimų slidinėjimo kurortų trasų pavadinimus ir sudėtingumo įvertinimus.


  KELIŲ PALYDOVŲ TINKLŲ PALAIKYMAS
  Naudodamiesi keliomis pasaulinėmis navigacijos palydovų sistemomis (GPS, GLONASS ir „Galileo“) tikslią buvimo vietą žinosite ir ten, kur vien GPS nepakanka.


  ĮVAIRŪS JUTIKLIAI
  Kitą savo trasą įveikite su vadinamaisiais ABK jutikliais: aukštimačiu, oro sąlygas stebinčiu barometru ir 3 ašių elektroniniu kompasu.


  INTEGRUOTOS SPORTO PROGRAMOS
  Naudokite iš anksto įkeltus bėgimo (įskaitant bėgimą takais ir takeliu), plaukimo, važiavimo dviračiu, žygių pėsčiomis, irklavimo, slidinėjimo, golfo, banglenčių sporto, laipiojimo patalpose ir kitus profilius.


  BANGLENČIŲ SPORTUI SKIRTOS FUNKCIJOS
  Pasiruoškite gaudyti bangas. Šiame serijos „quatix“ laikrodyje veikia funkcija „Surfline Sessions™“, sukurianti kiekvienos bangos, kuria skrodžiate priešais „Surfline®“ kamerą2, vaizdo įrašą. Turėdami „Surfline Sessions“ prenumeratą vėliau galėsite jį peržiūrėti ir pamatyti, kaip jums sekėsi.


  EFEKTYVUMO METRIKA
  Matykite išplėstinę treniravimosi metriką, tokią kaip bėgimo dinamika, pagal šilumą ir aukštį pakoreguota VO2 maksimumo vertė, bėgimo bekele korekcijos, jėgų atgavimo patarimai ir ne tik.


  JĖGŲ ATGAVIMO LAIKAS
  Po kiekvienos treniruotės sužinokite jėgų atgavimo laiką, t. y. kada būsite pasiruošę dar vienai sunkiai treniruotei. Laikrodis net atsižvelgia į treniruočių intensyvumą ir tokius veiksnius kaip stresas, kasdienis aktyvumas ir miegas.


  PULSO MATAVIMAS ANT RIEŠO
  Laikrodis pastoviai stebi jūsų pulsą3 padėdamas įvertinti pastangas užsiimant įvairia veikla – net ir po vandeniu.


  MIEGO BALAS IR PAŽANGI MIEGO STEBĖSENA
  Gaukite išsamią lengvo, gilaus ir REM miego stadijų išklotinę. Visa tai peržiūrėkite specialiame valdiklyje, kuriame pateikiamas jūsų miego įvertis bei įžvalgos.


  SVEIKATOS STEBĖJIMO VEIKLA
  Naudodama duomenis iš įvairių laikrodyje esančių kūno būklės jutiklių, ši funkcija padeda vienu žvilgtelėjimu stebėti jūsų kasdienes biometrines ir savijautos tendencijas.


  IŠMANIEJI PRANEŠIMAI
  Gaukite el. laiškus, SMS žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su suderinamu įrenginiu.


  „GARMIN PAY™“ BEKONTAKČIAI MOKĖJIMAI
  Bekontaktis „Garmin Pay“ mokėjimo sprendimas padės išvengti laukimo prie kasos. Atsiskaitykite atitinkamų teikėjų sistemose.


  MUZIKOS PROGRAMOS
  Atsisiųskite dainų ir grojaraščių iš savo „Spotify“, „Deezer“ arba „Amazon Music“ paskyrų (gali reikėti prenumeratos). Naudokite belaides ausines (nepridedamos) ir klausykitės muzikos be telefono.


  SAUGUMO IR SEKIMO FUNKCIJOS
  Susiejus laikrodį ir telefoną, pranešimą su jūsų buvimo vieta galima tiesiogiai išsiųsti kontaktams: rankiniu būdu arba, užsiimant veikla lauke, automatiškai, pasinaudojant integruota incidentų aptikimo funkcija4.


  PARDUOTUVĖ „CONNECT IQ™“
  Atsisiųskite pasirinktinius ciferblatus, pridėkite duomenų laukų ir gaukite programų bei valdiklių iš „Connect IQ“ parduotuvės suderinamame išmaniajame telefone.


  1 Susiejus su suderinamu išmaniuoju telefonu.
  2 Susiejus su išmaniųjų įrenginių programomis „Garmin Connect™“ ir „Surfline“.
  3 Veiklos stebėjimo tikslumas.
  4 Apie saugumo ir stebėjimo funkcijoms keliamus reikalavimus ir taikomus apribojimus žr. Garmin.com/safety.
  „Wi-Fi“ yra registruotasis „Wi-Fi Alliance“ prekių ženklas. SPOTIFY ir „Spotify“ logotipas yra registruotieji „Spotify AB“ prekių ženklai. „Amazon Music“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba jos susijusių įmonių prekių ženklai. • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 49900 su PVM
  Kaina 12900 su PVM
  Kaina 2904 su PVM
  Kaina 69999 su PVM