Valiuta:

vivosmart 5, EMEA, Black, L

 • vivosmart 5, EMEA, Black, L

  Kodas: 010-02645-14
  Kaina 14999 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Gamintojas
  Garmin
 • PASIRŪPINKITE SAVO SVEIKATA – VISKAS JŪSŲ RANKOSE

  Kai reikia patogaus įrenginio, kuris lydėtų kiekvieną jūsų žingsnį, į pagalbą ateina „vívosmart® 5“ – patogus ir lengvai naudojamas fizinio pasirengimo stebėjimo įrenginys1, padedantis stebėti sveikatos būklę ir likti aktyviems nuo ryto iki vakaro.


  • Taip, jis stebi jūsų žingsnius, pulsą2 ir energijos lygį. Ir taip, dabar jis paprastesnis.
  • Šviesus ekranas ir iki 7 dienų veikianti baterija? Neabejokite – šis stebėjimo įrenginys neatsilieka nuo jūsų.
  • Ėjimas, bėgimas, joga, dviračių sportas... Naudokitės iš anksto įkeltomis sporto programomis ir liekite prakaitą taip, kaip patinka jums.
  • Eikite pamiegoti, o atsibudę sužinokite, kaip įvertinta jūsų miego kokybė.
  • Likite prisijungę. Peržiūrėkite susieto išmaniojo telefono žinutes, skambučius ir pranešimus.
  • Prisijunkite prie savo išmaniojo telefono GPS ir stebėkite, kaip jums sekasi eiti, bėgti ir važinėti lauke.


  PAPRASTAS DIZAINAS – LENGVA NAUDOTI
  Ieškote rūpesčių nekeliančio stebėjimo įrenginio, kurio rodomus duomenis lengviau įžiūrėti? Kaip tik tokį įrenginį norime pasiūlyti – jis turi ryškų ir 66 % didesnį nei „vívosmart 4“ ekraną, kuriame geriau matysite tekstą, su jutikliniu valdymu ir mygtukine sąsaja.

  SUKURTA GYVENIMUI IR STILIUI
  Keičiamos apyrankės pasižymi patogiu dizainu, todėl jas lengva ir patogu keisti bei derinti prie jūsų unikalaus stiliaus.

  NEPAILSDAMAS VEIKIA KELIAS DIENAS
  Nepertraukiamai stebėkite sveikatos būklę iki 7 dienų išmaniojo laikrodžio režimu.


  Stebėkite savo sveikatą ir savijautą.

  PULSO MATAVIMAS ANT RIEŠO
  Šis stebėjimo įrenginys nuolat stebi jūsų pulsą2 ir gali įspėti, jei jums ilsintis jis lieka per aukštas ar per žemas. Jis taip pat padeda nustatyti jums tenkančio krūvio intensyvumą užsiimant tam tikromis veiklomis.


  „BODY BATTERY™“ ENERGIJOS STEBĖJIMAS
  Stebėkite savo kūno energijos lygius visą parą ir raskite tinkamiausią aktyvumo bei poilsio laiką.


  PULSOKSIMETRO JUTIKLIS
  Pasitelkę pulsoksimetro jutiklį galite iš anksto nustatyti deguonies prisotinimo kraujyje patikrinimą bet kuriuo dienos metu ar bet kuriai nakties atkarpai; sužinosite, kaip jūsų organizmas įsisavina deguonį.


  MIEGO BALAS IR PAŽANGI MIEGO STEBĖSENA
  Gaukite savo miego kokybės įvertį ir sužinokite, kaip jį pagerinti programoje programos „Garmin Connect™“. Galėsite sekti skirtingas miego fazes, taip pat širdies dažnį2, įtampą, pulso oksimetriją3 ir kvėpavimą.


  STRESO STEBĖJIMAS
  Sužinokite, ar jūsų diena buvo rami, harmoninga ar įtempta. Kai jausite įtampą, priminimai atsipalaiduoti paragins atlikti trumpą kvėpavimo pratimą.


  SĄMONINGAS KVĖPAVIMAS
  Kai norite atsipalaiduoti arba susikaupti, galite atlikti kvėpavimo pratimus, o laikrodis stebės jūsų įtampos lygį ir kvėpavimą, kad padėtų geriau suprasti, kaip kvėpuojate.


  HIDRATACIJOS STEBĖJIMAS
  Registruokite per parą suvartojamų skysčių kiekį, kad nepamirštumėte pasirūpinti pakankama hidratacija. Be to, galite nustatyti asmeninį hidratacijos tikslą, kuris koreguojamas įvertinus, kiek išprakaitavote užsiimdami įvairia veikla.


  KVĖPAVIMO STEBĖJIMAS
  Pamatykite, kaip jūsų kvėpavimas kinta dieną, miegant bei atliekant kvėpavimo ir jogos pratimus.


  MOTERŲ SVEIKATOS STEBĖJIMAS
  Programa „Garmin Connect“ stebėkite menstruacijų ciklą arba nėštumą. Registruokite simptomus, gaukite patarimų dėl mankštos ir mitybos bei naudokitės kitomis funkcijomis. Peržiūrėkite ir įrašykite išsamią informaciją tiesiog ant riešo.


  FIZINIO PASIRENGIMO AMŽIUS
  Pagal jūsų chronologinį amžių, jūsų savaitės aktyvaus sportavimo, pulso lygį ramybės metu ir KMI arba kūno riebalų procentinį kiekį4 ši funkcija apskaičiuoja, ar jūsų kūnas už jus yra jaunesnis, ar vyresnis. Gausite patarimų, kaip sumažinti savo fizinio pasirengimo amžių.


  Pradėkite gyventi aktyviau.

  FIZINIO PASIRENGIMO STEBĖJIMAS
  Sportuojant ar tiesiog judant, „vívosmart® 5“ skaičiuoja žingsnius, intensyvumo minutes, sudegintas kalorijas ir ne tik2. Visi reikalinga statistika ant jūsų riešo.


  INTEGRUOTOS SPORTO PROGRAMOS
  Praturtinkite treniruočių programą įvairiais veiklos profiliais: ėjimo, bėgimo, jogos, pilateso, kardio, sąmoningo kvėpavimo, jėgos treniruočių ir ne tik.


  PRISIJUNGIMAS PRIE GPS IMTUVO
  Prisijunkite prie savo suderinamo išmaniojo telefono GPS ir tiksliai stebėkite pasivaikščiojimo ir bėgiojimo užsiėmimus lauke.


  Skirkite dėmesio tam, kas svarbiausia.

  IŠMANIEJI PRANEŠIMAI
  Gaukite el. laiškus, tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su išmaniuoju telefonu. Jei turite „Android™“ išmanųjį telefoną, galėsite ir atsakyti į SMS žinutes.


  SAUGUMO IR SEKIMO FUNKCIJOS
  Prisijungus prie išmaniojo telefono, incidentų aptikimo funkcija (užsiimant pasirinkta veikla lauke) ir funkcija „Assistance“5 siunčia žinutes ir buvimo vietos informaciją pagalbos kontaktams.


  SINCHRONIZAVIMAS SU „GARMIN CONNECT“
  Peržiūrėkite sveikatos ir fizinio pasirengimo informaciją vienoje vietoje. „Garmin Connect“ programėlės naudotojai – tai klestinti internetinė bendruomenė, kurioje sportuojantys žmonės gali užmegzti ryšį, varžytis ir dalytis duomenimis.


  Pagamintas dėvėti kasdien. Pagamintas jums.

  ATSPARUMO VANDENIUI KLASĖ
  Šio fizinio pasirengimo stebėjimo įrenginio atsparumo vandeniui klasė siekia 5 ATM, todėl jį galima naudoti plaukiojant arba maudantis duše.

  1 Reikia pradinės sąrankos naudojant programą „Garmin Connect™“ arba „Garmin Express™“ programinę įrangą.
  2 Veiklos stebėjimo tikslumas.
  3 Tai nėra medicinos įrenginys, jis nėra skirtas jokiai medicininei būklei diagnozuoti ar stebėti; žr. Garmin.com/ataccuracy. Pulso oks. vertė rodoma ne visose šalyse.
  4 Norint panaudoti kūno riebalų procentinio kiekio duomenis fizinio pasirengimo amžiaus funkcijai, reikalingos išmaniosios svarstyklės „Index™“ arba „Index S2“ (parduodamos atskirai).
  5 Norėdami sužinoti saugumo ir stebėjimo funkcijoms keliamus reikalavimus bei taikomus apribojimus, žr. Garmin.com/safety.

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 2852 su PVM
  Kaina 69999 su PVM
  Kaina 12900 su PVM
  Kaina 74999 su PVM