Fizinio aktyvumo apyrankės (Fitness Trackers)

 • Išmanioji fizinio aktyvumo stebėjimo apyrankė Sponge Move HR (juoda)
  Kodas: 7807299683784
  Širdies ritmo monitorius
  Yra

  Su širdies ritmo matavimo funkcija

  Kaina 2490 su PVM
  3630 Sutaupykite 1140
  Xiaomi Mi Smart Band 5
  Kodas: BHR4218PO

  Visos reikalingiausios funkcijos vienoje apyrankėje!

  Kaina 4090 su PVM
  Xiaomi Mi Smart Band 4C
  Kodas: BHR4033PO

  Vertinantiems minimalizmą - viskas ko reikia, vienoje apyrankėje!

  Kaina 2390 su PVM
  Xiaomi Mi Band 4 išmanioji apyrankė
  Kodas: MGW4060PO

  Naujos kartos išmanioji apyrankė pritaikyta ne tik kasdienei veiklai, bet ir sportuojant.

  Kaina 2454 su PVM
  Išmanioji apyrankė ZGPAX SC18 Raudona
  Kodas: SC18-red

  Sportui ir aktyviam laisvalaikiui!

  Kaina 2390 su PVM
  Fitbit Charge 3 Special Edition išmanioji apyrankė (violetinė)
  Kodas: FB410RGLV-EU

  Širdies ritmo monitorius, atsparus vandeniui iki 50m gylio, iki 7 dienų laikanti baterija!

  Kaina 16990 su PVM
  Fitbit Inspire HR išmanioji apyrankė (balta)
  Kodas: FB413BKWT

  Bluetooth, širdies ritmo monitorius, žingsniamatis, atsparus vandeniui iki 50m gylio

  Kaina 9890 su PVM
  Fitbit Versa Lite išmanioji apyrankė (mėlyna)
  Kodas: FB415BUBU

  Bluetooth, širdies ritmo monitorius, žingsniamatis, atsparus vandeniui iki 50m gylio

  Kaina 15990 su PVM
  Fitbit Versa Lite išmanioji apyrankė (rožinė)
  Kodas: FB415PMPM

  Bluetooth, širdies ritmo monitorius, žingsniamatis, atsparus vandeniui iki 50m gylio

  Kaina 15990 su PVM
 • Kas šiais laikais nežino apie išmaniąsias apyrankes ir jų naudą? Jei tokios dar neturite, paskubėkite išsirinkti mūsų el. parduotuvėje ir naudokitės visais jos teikiamais privalumais. O jų sąrašas tikrai solidus!

  Rinkdamiesi išmaniąją apyrankę turėsite itin plačias galimybes, nes šių apyrankių funkcijų sąrašas įspūdingas. Kone kiekviena rodys laiką, skaičiuos Jūsų žingsnius, parodys nueitą atstumą, kiek kalorijų sudeginote ir t. t. Be šių pagrindinių funkcijų, išmanioji apyrankė gali turėti integruotą širdies ritmo matuoklį, ji gali sekti Jūsų miego kokybę ir pasirūpinti, kad nepamirštumėte fizinio aktyvumo, gali matuoti Jūsų kraujo spaudimą, deguonies kiekį kraujyje, negana to, galite priimti žinutes, gaunamas į savo išmanųjį, ir daug kitų funkcijų.

  Išmaniosios apyrankės skiriasi ne tik savo funkcijomis, dizainu, spalvomis, bet ir medžiagomis, iš kurių pagaminti, atsparumu. Būtent pastarasis labai svarbus, tad rekomenduojame prioritetą teikti išmaniosioms apyrankėms, kurios atsparios vandeniui, dulkėms, prakaitui. Šios apyrankės užtikrina efektyvias treniruotes bet kada, bet kokiomis oro sąlygomis.

  Rinkdamiesi išmaniąją apyrankę įvertinkite ir tokius parametrus kaip veikimo laikas, budėjimo laikas. Išmaniųjų apyrankių pasirinkimas mūsų el. parduotuvėje labai platus, o jų funkcijų skaičius gali svyruoti nuo kelių iki kelių dešimčių. Įvertinkite savo poreikius ir pasirinksite tinkamai.

  Rinkitės Sponge, World GN, Daga, Misfit, MOOV, Acme, DT NO.1, Xiaomi, Mio, Toti, Garmin, Jawbone, iHealth, Medisana, MyKronoz išmaniąsias apyrankes. Gamintojai išmaniųjų technologijų, sportui ir sveikatingumui skirtų prekių rinkoje žinomi, vertinami, pelnę pripažinimą ir turintys platų lojalių klientų ratą. Mes gamintojus, kurių produkciją įtraukiame į asortimentą, renkamės labai atsakingai, tad džiaugiamės Jums siūlydami tik geriausiųjų išmaniąsias apyrankes.

  Išmaniosios apyrankės internetu – SmartOnly.eu. el. parduotuvėje net išrankiausias klientas išsirinks jo poreikius geriausiai atitinkančią apyrankę. Iš plataus asortimento išsirinkite Jums patikusią išmaniąją apyrankę, apmokėkite už ją ir netrukus pirkinį pristatysime nurodytu adresu. Daugelį prekių pristatome per vieną darbo dieną. Jums nereikės niekur eiti, važiuoti atsiimti prekės – ją gausite tiesiai į namus, darbovietę ar kitu nurodytu adresu ir iškart galėsite naudotis išmaniosios apyrankės teikiamais privalumais.