Valiuta:

Huffy Frozen Bubble Scooter

 • Huffy Frozen Bubble Scooter

  Kodas: 18019WP
  Kaina 8999 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Gamintojas
  HUFFY
 • Disney Frozen Bubble elektrinis paspirtukas
  Vaikams nuo 3 iki 5 metų 6V baterijos žaislinis pasivažinėjimas motoroleriu su burbulų mašina, kurioje dalyvauja Anna, Elsa ir Olaf.

  Nuostabus vaikų elektrinis paspirtukas ir burbulų mašina – šis unikalus Disney Frozen akumuliatorinis paspirtukas yra idealus žaislas 3–5 metų vaikams. Su motorizuotu 6 V elektriniu paspirtuku ir integruotu burbulų aparatu, kad būtų be galo smagu!

  Oficialus Disney Frozen paspirtukas
  idealiai tinka mažiems vaikams ir mažiems vaikams, paspirtukas važiuoja iki 2 mylių per valandą ir turi stabilią, saugią sukibimo platformą ankstyviems motociklininkams. Iki 40 minučių smagiai praleiskite laiką su pridedama integruota įkraunama baterija.

  Burbulų mašina!
  Jūsų laukia nuostabi pramoga su įmontuotu burbulų pūtimo aparatu, kuris jums važiuojant iššauna burbulų stulpelius iš paspirtuko galo. Tiesiog užpildykite rezervuarą mėgstamu burbulų mišiniu ir važiuokite.
  Idealiai tinka mažiems vaikams – plačioje ryškiaspalvėje kaladėje yra Frozen mėgstamiausios Anna, Elsa ir Olaf. Plati platforma leidžia saugiai stovėti ir valdyti ir lengvai valdoma vienu mygtuku. Burbulus galima įjungti arba išjungti patogiu valdymo mygtuku šone.
  Komplektuojama su baterija ir įkrovikliu. Reikalingas tam tikras elementarus surinkimas. Burbulų mišinys neįtrauktas. Visa Huffy garantija ir palaikymas.a