Valiuta:

COROS POD 2 laikrodžio bėgimo metrikos priedas

 • COROS POD 2 laikrodžio bėgimo metrikos priedas

  Kodas: RUNPOD2
  Kaina 11900 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Gamintojas
  Coros
 • COROS POD 2

  Susipažinkite su visiškai nauju COROS POD 2. Lengvas, vandeniui atsparus aksesuaras, prisegamas prie batų arba juosmens, kad suporavus su COROS laikrodžiu būtų užtikrintas naujo lygio bėgimo duomenų tikslumas. POD 2 išsprendžia dažniausiai pasitaikančias GPS laikrodžio technologijos problemas bėgimo metu, įskaitant duomenų delsą, silpną signalą ir palydovo sutrikimus. Optimizuota jutiklių aparatinė įranga ir pažangūs programinės įrangos algoritmai teikia duomenis realiuoju laiku, todėl visada galite treniruotis ar lenktyniauti turėdami tiksliausią informaciją.


  JAUTRIESNIS NOMENTINIS TEMPAS
   
  Naudodami pažangų POD 2 akselerometrą, gausite duomenis tiesiai iš pėdos, kad sukurtumėte labiausiai reaguojantį tempą, rodomą jūsų laikrodyje. POD 2 pašalina iki 10 sekundžių delsą, kurią sukelia GPS laikrodžio riešo jutikliai. Su integruotu tempo perspėjimu, jūsų COROS laikrodis, suporuotas su POD 2, užtikrina, kad beveik realiuoju laiku išliksite užsibrėžto tempo ribose, užuot laukę, kol jūsų duomenys pasivys, net kai nėra GPS signalo.

  TIKSLIAU PADALŲ
   
  Naudodamas tikslų tempo aptikimą, POD 2 matuoja tikslų atstumą, kurį nubėgote, net būdamas patalpoje. Nubraižydamas jūsų pėdos judėjimą erdvėje XYZ plokštumoje, POD 2 automatiškai sukalibruojasi, kad apskaičiuotų jūsų žingsnį ir atstumą, kurį nubėgote ant bėgimo takelio ar patalpų trasos.

  MIESTUOSE NASEKDAVAU
   
  Bėgimas tuneliais ar kelios pirmosios Čikagos maratono mylios tarp dangoraižių ne tik sutrikdo laikrodžio tempo ir atstumo duomenis, bet ir sukuria netvarkingus GPS takelius. Čia POD 2 įsijungia. Iš įvairių vidinių jutiklių surinktų duomenų POD 2 gali automatiškai ištaisyti GPS sutrikimus, tokius kaip tempo šuolius ir kritimus.

  TIKSLIAU KALVOSE
   
  Ne visos bėgimo vietos yra visiškai lygios. „Effort Pace“ yra unikali COROS metrika, nurodanti, kaip sunkiai dirbate kalvotoje vietovėje. Momentiškai įvedant duomenis iš COROS POD 2, jūsų pastangų tempas tampa dar tikslesnis. Dėl POD 2 jūsų Effort Pace 5 kartus greičiau reaguoja nei standartinis GPS, todėl galite priimti sprendimus per sekundės dalį ir geriau išanalizuoti bendrą krūvį pasibaigus treniruotei.

  AKUMULIATORIUS, KURIŲ NEGALIMA NUGALĖTI
   
  POD 2 turi galingą bateriją, kuri gali nepertraukiamai veikti su jumis 28 valandas. Kartu su nešiojamu įkrovimo doku, kuris tiekia 5 pilnus įkrovimus, jums niekada nereikės jaudintis dėl išsikrovusio akumuliatoriaus.

  KAS DĖŽUTĖJE

  POD 2 yra su viskuo, ko jums reikia, įskaitant du batų segtukus, silikoninį juosmens segtuką, įkrovimo doką, USB-A į USB-C įkrovimo laidą ir kompaktišką nešiojimo dėklą.

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 2999 su PVM
  Coros APEX White apyrankė (42mm)
  Kodas: WAPXs-WB-WHT
  Kaina 2999 su PVM
  Coros APEX pakrovimo laidas
  Kodas: WAPX-CRB
  Kaina 1999 su PVM
  Kaina 2999 su PVM