Valiuta:

Antkaklis Garmin BarkLimiter Deluxe

 • Antkaklis Garmin BarkLimiter Deluxe

  Kodas: 010-01070-11
  Kaina 19999 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Į krepšelį 

  Turi integruotą dresavimo technologiją Tri-Tronics®.

  Gamintojas
  Garmin
 • Automatinis antkaklis su apsauga nuo lojimo Garmin BarkLimiter Deluxe yra pirmasis pasaulyje visiškai intuityvus lojimo korekcijos antkaklis, kuris turi integruotą dresavimo technologiją Tri-Tronics®. Jis identifikuoja lojimą naudodamas akcelerometrą, kuris suteikia galimybę atskirti lojimą nuo kitų gyvūnų ir kitų aplinkos skleidžiamų garsų. Antkaklis yra lengvas ir kompaktiškas su integruotais nerūdijančio plieno kontaktais (tinka visiems šunų dydžiams ir bet kokiam kailio tankumui), turi integruotą įkraunama ličio jonų bateriją, kuri pilnai įkrauta veikia iki 3 mėnesių. Antkaklį galima naudoti iš karto uždėjus ant šuns, jam nereikalingi papildomi nustatymai. Norint labiau pritaikyti antkaklį savo šuniui galite rinktis 3/4“ poliuretanu dengtus papildomus diržus arba 3/4“ austinius „Lupine“ diržus.

  Garmin BarkLimiter Deluxe lojimą detektuoja per vibraciją iš šuns gerklės. Tai leidžia pašalinti klaidingą signalą, kurį sukelia šuns kasymasis, kitų paviršių lietimas bei kitas triukšmas ar garsai, tokie kaip kitų šunų lojimas, todėl jūsų augintinis negaus klaidingų signalų. Antkaklis atžapįsta skirtingus lojimus ir koreguoja įkyrų lojimą, tačiau kai šuo yra sužeistas arba loja saugodamas namus nuo įsibrovėlių ir nori tai pranešti, prietaisas nesuaktyvinamas.

  Garmin BarkLimiter Deluxe reagavimo lygis automatiškai nustatomas iš karto, bet režimą galite perjungti ir į rankinį. Automatinio režimo metu iš pradžių reagavimo lygis nustatomas nuo žemiausio ir palaipsniui prisitaiko prie kito lygio, kai tik šuo nustoja loti. Tai suteikia greitą reagavimą su apsauga nuo įkyraus lojimo. Įtaisytas „Bark Odometer“ matuoklis padeda nustatyti rankinio korekcijos lygio efektyvumą skaičiuojant lojimo skaičių, kai esate išvykęs.

  Privalumai:
  Veikia iš karto uždėjus;
  Matuoja lojimų skaičių;
  Tinka bet kokio tankumo kailį turintiems šunims;
  Pakraunama baterija (veikia net iki 3 mėnesių);
  Sumažintos reagavimo klaidos. 

 • Jus taip pat gali dominti