Valiuta:

Garmin Vivofit 3 Black

 • Garmin Vivofit 3 Black

  Kodas: 010-01608-08
  Kaina 6999 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Į krepšelį 

  Stebėkite žingsnius, miegą, kasdienę veiklą ir atliktų darbų duomenis. 

  Gamintojas
  Garmin
  Garantija
  2 metai
 • Aktyvumo sekimo apyrankė su automatine veiklos aptikimo funkcija Garmin Move IQ™

  • Baterijos energijos užtenka 1 metams
  • Seka žingsnius, nukeliautą atstumą, aktyvias minutes sportuojant, miegą ir rodo laiką šviečiančiame ekrane
  • Automatinė veiklos aptikimo funkcija leis matyti, kada ir kiek laiko judėjote per visą dieną
  • Primena išlikti aktyviems garsiniais priminimais ir judėjimo juosta apyrankės ekrane
  • Automatiškai sinchronizuojasi su Garmin Connect™, kur galima stebėti savo progresą, išsaugoti, planuoti ir bendrinti savo veiklas

  Žinokite, kiek judate
  Move IQ technologija automatiškai nustatys, ar vaikščiojate, bėgiojate, važiuojate dviračiu, plaukiojate, ar sportuojate ant stacionarių treniruoklių. Nebereikia įjungti arba keisti sporto veiklos režimo, vívofit 3 automatiškai aptinka judesių pokyčius, tad padarę apšilimą galite iš karto pradėti treniruotę. O prisijungę prie mobiliosios programos Garmin Connect arba kompiuteriu galėsite pamatyti, kada ir kiek laiko per visą dieną judėjote.

  Rodo laiką ir primena, kada metas pajudėti
  Nors visi žinome, kad norint išlikti aktyviems reikia judėti visą dieną, tačiau tai ne visada pavyksta. vívofit 3 seka visus jūsų judesius, įskaitant ir tada, kai nieko neveikiate. Net jeigu ir užmiršite pajudėti, vívofit 3 to neužmirš ir po valandos tinginiavimo atsiras raudonos spalvos judėjimo juosta su garsiniu pranešimu, kuri primins pajudėti. Juosta pasipildys kas 15 minučių, jeigu nejudėsite, o pavaikščiojus kelias minutes pranyks.

  Nešiokite 24/7
  vívofit 3 jūsų žingsnius seka ištisą parą, nuolatos – baterijos nereikia keisti visus metus. Apyrankė yra atspari vandeniui, tad galite su ja maudytis baseine arba duše. O papildomai įsigyjamos keičiamos apyrankės leis prisitaikyti ją prie savo stiliaus.

  Dizainerių kolekcija
  Su aktyvumo sekimo apyranke vívofit 3 nebereikės aukoti stiliaus dėl funkcionalumo. Su dizainerių Gabrielles ir Alexandros sukurtomis keičiamomis apyrankėmis visada atrodysite puikiai. Skirtingų spalvų apyrankes galėsite pritaikyti prie skirtingų nuotaikų ar progų, o jeigu po treniruotės turite svarbų susitikimą, tiesiog pasiimkite keičiamą apyrankę ir per kelias sekundes turėsite naują įvaizdį.

  Jonathan Adler + Garmin
  Išreikškite savo stilių su kolekcijos „Jonathan Adler + Garmin“ keičiamomis savo vívofit serijos aktyvumo sekimo apyrankėmis.
  Jonathano Adlerio preciziškumas, meistriškumas ir atsidavimas darbui leido sukurti puikų vívofit serijos aktyvumo apyrankių stilių. Jonathano Adlerio darbas sukurtas taip, kad atsispindėtų jo ikoniškas darbo ir madingos bei aktyvios gyvensenos stilius.

  Asmeniniai dienos tikslai
  vívofit 3 stebi ir atpažįsta esamą jūsų aktyvumo lygį, tada nustato dienos tikslą. Kai pirmąją kartelę įveikiate, kitą dieną vívofit 3 nustato jau naują tikslą. Taip palaipsniui esate pratinami prie aktyvesnio gyvenimo būdo.

  Įžvalgos iš Garmin Connect
  vívofit 3 automatiškai sinchronizuojamas su Garmin Connect, tai yra vienintelė nemokama programa, kuri stengiasi jus pažinti ir teikia patarimus, kad taptumėte stipresni nei buvote vakar. Ji primena, kad atėjo metas pajudėti, jei tądien vaikščiojote per mažai, arba praneša, jei tikslą pasiekėte. Be to, gausite sveikatos patarimų iš ekspertų, kurie taps virtualiais jūsų treneriais.   

 • Jus taip pat gali dominti