Valiuta:

Garmin Vivoactive 3 Music Granite Blue

 • Garmin Vivoactive 3 Music Granite Blue

  Kodas: 010-01985-33
  Kaina 29999 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Į krepšelį 

  Įkelk į laikrodį iki 500 dainų ir klausykis muzikos belaidėmis ausinėmis. 

  Gamintojas
  Garmin
  Garantija
  2 metai
 • Garmin Vivoactive 3 music - nuo sporto iki muzikos klausymo, vívoactive 3 Music išmanusis laikrodis sukurtas aktyviam gyvenimui. Į įrenginį lengvai galima įsikelti savo mėgstamą muziką, todėl sportuodami galėsite klausytis savo mėgstamiausius kūrinius. Integruotas GPS imtuvas fiksuos nukeliautą atstumą, judėjimo tempą, būvimo vietą ir dar daugiau, Jūsų nuotykiams gamtoje. Be to, vivoactive 3 Music turi integruotą riešinį pulsometrą.

  Išmanusis GPS laikrodis su muzikos grotuvu

  • Galimybė įsikelti į laikrodį iki 500 dainų ir klausytis muziką belaidėmis ausinėmis;
  • Garmin Pay™ bekontakčio atsiskaitymo funkcija, todėl už pirkinius galėsite atsiskaityti turėdami tik laikrodį;
  • Susikurkite savo laikrodį sau, pritaikant tūkstančius nemokamų laikrodžių ciferblatų, papildomų programėlių ir informacinių laukelių iš Connect IQ™ programėlių parduotuvės;
  • Daugiau nei 15 iš anksto įkeltų sportinių režimų: joga, bėgimas, plaukimas baseine;
  • Stebėkite savo sportinę būklę su VO2 maksimumu, matykite amžių pagal fizinę būklę ir dienos patiriamo streso lygius;
  • Baterijos veikimo laikas: iki 7 dienų išmaniuoju režimu; iki 5 valandų klausant muziką, kartu naudojant GPS

  Muzika jūsų laikrodyje
  Iki 500 dainų talpinanti vívoactive 3 Music saugykla suteiks jūsų dienai ir treniruotėms ritmą. Naudokite Garmin Express™ programą muzikos įkėlimui į laikrodį, naudojant kompiuterį. Dabar galėsite palikti telefoną namuose, klausytis muziką belaidėmis ausinėmis nenaudojant telefono ir jaustis visiškai laisvi!

  Atsiskaitykite taip kaip Jums patogu
  Vívoactive 3 Music palaiko Garmin Pay bekontakčio mokėjimo funkciją; naudojantis banko kompanijų paslaugomis, kurios turi Garmin Pay funkciją, galėsite telefoną ar piniginę palikti namie, nes turėsite galimybę už pirkinius atsiskaityti tiesiog prisiliesdami su laikrodžiu. Galėsite atsiskaityti bet kurioje vietoje kur yra priimamos bekontaktės mokėjimo kortelės. Todėl net jei ir palikote savo piniginę namie ar užbaigus treniruotę nusprendėte save apdovanoti - užteks tiesiog laikrodžio prisilietimo.

  Pritaikykite laikrodį savo poreikiams
  Vívoactive 3 Music galima susieti su Connect IQ store, kur galėsite atsisiųsti ciferblato viršelius, duomenų laukelius ar programėles ir taip laikrodį prisitaikyti savo poreikiams. Stebėkite kada atvažiuos jūsų Uber taksi ar naudokite AccuWeather MinuteCast programėlę, kad žinotumėte kada pradės lyti ir priimtumėte tinkamą sprendimą kada pradėti ar užbaigti treniruotę.

  Atraskite naujas sporto šakas
  vívoactive 3 Music turi daugiau nei 15 iš anksto įkeltų sportinių režimų, todėl kiekvienas galės rasti sau patinkančią sportinę veiklą, ar tai būtų golfas, dviračių sportas, jogos treniruotės ar net plaukimas irklentėmis. O kai būsite lauke, vívoactive 3 laikrodis su integruotu GPS imtuvu užfiksuos kiekvieną Jūsų sportinę veiklą, net jei ir neturėsite su savimi telefono. Todėl visai nesvarbu ar užsiiminėjate kalnų slidinėjimu, plaukiajote ar užsiimate kita veikla, nes šis laikrodis taps puikiu aktyvaus gyvenimo palydovu.

  Prisitaikantis prie Jūsų
  Išlikite aktyvūs ir sportuokite bet kokiomis oro sąlygomis. Su juo galėsite ne tik maudytis bei praustis duše, tačiau detaliai ir aiškiai matyti pateikiamą informaciją - net ir saulės šviesoje, dėka Garmin Chroma™ ekrano.

  Atsisiųskite ir susikurkite individualias treniruotes
  Susikurkite motyvuojančias, įtraukiančias ir energingas treniruotes. Ar tai būtų individualios treniruotės bėgimui, dviračių sportui, kardio veiklai ar jėgos treniruotėms - jas visas galėsite turėti savo laikrodyje. Sportinės veiklos metu išmanusis laikrodis fiksuos Jūsų atliekamas treniruotes, pakartojimus, serijas ir poilsio laiką.

  Aktyvios gyvensenos ir patiriamo streso stebėjimas
  Su integruotu Elevate™ riešiniu pulsometru, vívoactive 3 Music stebės svarbiausius aktyvios gyvensenos ir streso rodiklius ir pateiks informaciją, kaip Jūsų kūnas reaguoja į įvairias patiriamas aplinkybes. vívoactive 3 Music taip pat sugeba nustatyti Jūsų VO2 maksimumą ir amžių pagal fizinę būklę - 2 rodiklius, kurie laikui bėgant, gali nusakyti Jūsų sportinės būklės kitimą. Laikrodis taip pat fiksuos Jūsų širdies ritmo kintamumo informaciją (HRV), kuri yra panaudojama siekiant nustatyti patiriamo streso lygius, stebėdami šią informaciją galėsite lengviau nustatyti padidėjusio streso priežastis ir lengviau nusiraminti.

  Palaikantis ryšį
  Gyvenimas niekados nestoja, todėl su išmaniuoju vívoactive 3 Music laikrodžiu galėsite palaikyti ryšį, net kai pramogausite ar sportuosite. Susiejus su palaikomu išmaniuoju telefonu, galėsite perskaityti gautas žinutes, stebėti socialinių tinklų naujienas, perskaityti naujus el. laiškus tiesiog nuo savo riešo. Taip pat galėsite surasti pasimetusį telefoną, valdyti telefono muzikos grotuvą ir transliuoti savo sportinę veiklą realiu laiku su LiveTrack. Visa išsaugota informacija bus automatišai sinchronizuojama su Garmin Connect bendruomene.

  Dalinkites ir varžykitės
  Duomenų sinchronizavimas su Garmin Connect sistema yra daugiau nei tik duomenų kaupimas. Garmin Connect yra gyva bendruomenė, kur galite susisieti su kitais vartotojais, dalyvauti savaitiniuose iššūkiuose, motyvuoti ir skatinti draugus ir dalintis savo pasiekimais socialiniuose tinkluose. Garmin Connect sistema yra nemokama bei prie jos galima prisijungti su kompiuteriu arba su Garmin Connect™ Mobile programėle.   

 • Jus taip pat gali dominti