Valiuta:

Coros VERTIX Adventure Fire Dragon

 • Coros VERTIX Adventure Fire Dragon

  Kodas: WVTX-SVR
  Kaina 49999 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Į krepšelį 

  Baterijos veikimo laikas net iki 45 dienų!

   
   

   

   

  Gamintojas
  Coros
 • Išmanusis laikrodis - Coros VERTIX Adventure. Titaninis nerūdijantis rėmas garantuoja patvarumą ir ilgaamžiškumą. VERTIX kokybė leidžia pasiekiti aukščiausius tikslus neaukojant savo stiliaus.

  • Titano rėmelis su aukštos kokybės pluošto laikrodžio korpusu su safyro stiklu (danga, panaši į deimantą)
  • Neprilygstamas baterijos veikimo laikas - 45 dienos reguliariai naudojant, 60 valandų veikiant visu GPS režimu ir 150 valandų veikiant „UltraMax“ GPS režimu
  • 150 metrų atsparumas vandeniui
  • 24/7 kraujo deguonies stebėjimas, padedant aklimatizacijai aukštyje
  • Patobulinta skaitmeninė rankenėlė, kurią lengva valdyti net su storomis laipiojimo pirštinėmis ar po vandeniu

  Įbrėžimams atsparus ekranas
  Safyro stiklo ekranas su deimanto pavidalo danga suteikia VERTIX dar daugiau prabangos ir užtikrintumo.

  Ilgesnis baterijos veikimo laikas nei bet kuriuose kituose GPS laikrodžiuose rinkoje
  Akumuliatoriaus veikimo laikas yra pakankamai stiprus Himalajų ekspedicijai ar žygiui per John Muir taką - be jokio įkrovimo.

  Itin lengvas patvarumas
  „VERTIX“ korpusas sveria vos 54 gramus, todėl yra lengviausias laikrodis savo klasėje.

  VERTIX yra jūsų stebėtojas
  24/7 kraujo deguonies stebėjimas Naudojant aukščio režimą, VERTIX yra vienintelis laikrodis, kuris kasdien vertina aklimatizaciją ir pataria, kada saugu lipti aukščiau.

  Pramonės lyderis esant dideliems šalčiams
  Veikia iki -4 ° F / -20 ° C, kai akumuliatoriaus veikimas sumažėja mažiau nei 30%. VERTIX veikia 21 valandą GPS režimu esant ekstremaliems bandymams -22 ° F / -30 ° C temperatūroje.

  Lengvai naudojamas bet kokiomis sąlygomis
  Visiškai naujas skaitmeninis ekrano lietimas, skirtas valdyti vienu pirštu, net su storomis laipiojimo pirštinėmis ar po vandeniu.

  Sekite savo kelią
  Naudodami jutiklinį ekraną kartu su padidintu skaitmeniniu rinkikliu, galite perkelti savo navigacijos takelį aukštyn / žemyn, kairėn / dešinėn ir lengvai priartinti ar nutolinti. Tai visiškai atnaujinta tradicinio mygtuko naudojimo patirtis.

  BET KURIS SPORTAS - BET KURIOJE VIETOJE
  Naudodami „COROS Training“ režimą, galite kurti, dalintis ir netgi atsisiųsti profesionalių sportininkų ir trenerių treniruotes. Sukurkite savo treniruotę „COROS“ programoje, skirtą bėgimui, dviračių sportui, plaukimui ar jėgos treniruotėms praktiškai be jokių apribojimų. Pasirinkite iš daugiau nei 200 + įkeltų pratimų, kad sukurtumėte idealią jėgos treniruotę. Pasidalinkite savo treniruotėmis su draugais ir treniruočių partneriais naudodamiesi QR kodu, el. Paštu, socialine žiniasklaida ar net tiesiai į programą. Galiausiai stebėkite profesionalių sportininkų ir trenerių pasirinktas treniruotes atsisiųsdami iš coros.com ir į savo laikrodį. Naudodami naują treniruočių režimą, jūsų pastangos yra pasiekiamos.

  Apšvieskite nakties dangų
  Naktinis režimas - naujas visada įjungtas naktinės veiklos režimas. Nors rankinis pasirinkimas vis dar yra greitas apšvietimo apšvietimas, „Nakties režimas“ palieka įjungtą apšvietimą visai treniruotei. Pakankamai ryški šviesa, kad jūsų akys galėtų reguliuotis ir skaityti tamsoje, tačiau pakankamai blankios, kad išlaikytumėte puikų akumuliatoriaus veikimą viso bėgimo ar važiavimo metu net visą naktį. Nesijaudinkite, jis automatiškai išsijungia, kai baigiate treniruotę arba saulėtekio metu.

  Likite kelyje
  Standartinė trasa yra 400 m, tad kodėl GPS įrenginiai negali ją tinkamai sutvarkyti? Su nauju „COROS“ „Track Run Mode“ režimu, patentuotas algoritmas, naudojamas įsitikinti, ar jūsų bėgimo bėgimas ir treniruotės yra tiksliai matuojamos, nepaisant to, kurią juostą pasirinkote. Dingo atsitiktiniai zigzagai per lauką arba staigūs kampuoti posūkiai, pakeisti lygiais tiesiais keliais ir trasos vingiais - kaip ir tuo, kaip juo bėgate.

  Išsiskirkite minioje
  Išskirtinis žydro titano rėmelis yra „showstopper“, o permatomo pluošto dėklas sukuria laikrodį, kuris yra elegantiškas ant riešo ir galingas jūsų nuotykiams.

  Pagaminta su rūpesčiu
  Nors per stiprus, kad būtų galima apdoroti griežčiausius gamtos motinos elementus, permatomas pluošto rėmas surenkamas rankomis, kad būtų užtikrinta geriausia kokybė. 

   
   

   

   

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 85000 su PVM
  Kaina 69999 su PVM
  Kaina 2852 su PVM
  Kaina 2852 su PVM
 • Alternatyvios prekės