Valiuta:

Garmin Tactix Delta Solar

 • Garmin Tactix Delta Solar

  Kodas: 010-02357-11
  Kaina 109999 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Į krepšelį 

  Išmanusis saulės energija įkraunamas GPS laikrodis.

  Gamintojas
  Garmin
  Spalva
  Juoda
  Garantija
  2 metai
 • Su Garmin Tactix Delta Solar patvarumo užteks visoms misijoms! Išmanusis saulės energija įkraunamas GPS laikrodis pasižymi specialiomis taktinėmis savybėmis ir siūlo žemėlapių, muzikos, pažangių treniruočių funkcijas bei dar daugiau.

  • Išmanųjį laikrodį pakraukite saulės energija, kad šis jus lydėtų kiekviename kelionės žingsnyje.
  • Tvirtai sukonstruotas, patvarus, atitinkantis karinius standartus (MIL-STD-810).
  • Laikrodyje integruotos taktinės funkcijos, tokios kaip matomumo tamsoje suderinamumas, todėl veikti galėsite nepastebėti net ir visiškoje tamsoje.
  • Orientuokitės po pasaulį naudodamiesi daugiadažnės GNSS palaikymu ir lauko jutikliais.
  • Ne tik patvaru, bet ir išmanu. Atlikite mokėjimus, klausykitės muzikos ir gaukite pranešimus ant savo riešo!
  • Tegul jūsų veiklos neriboja baterijos veikimo trukmė. Įjungus išmaniojo laikrodžio režimą, baterija veiks iki 24 dienų 

  KOKYBĖ PAGAL DIZAINĄ
  Išbandytas pagal JAV karinius standartus (MIL-STD-810), šis tvirto, tačiau įmantraus dizaino laikrodis pasižymi dideliu 1,4 colio (3,5 cm) įstrižainės ekranu, kuris yra 36 % didesnis už tuos, kuriuos turi ankstesni „Tactix“ modeliai.

  AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS MEDŽIAGOS
  Šis išmanusis laikrodis pasižymi tvirtu, įmantriu dizainu, juodu DLC padengtu plieno lizdu laikrodžio stiklui ir įbrėžimams atspariu safyriniu stiklu, kuriame įdiegta saulės energiją naudojanti technologija. 

  MATOMUMAS TAMSOJE
  Ekrane, kurį galima skaityti naktinio matymo akiniais, lengvai perjunkite dienos ir nakties režimus.

  SLAPTUMO REŽIMAS
  Nestabdydamas laikrodžio veikimo, slaptumo režimas nustoja saugoti ir bendrinti jūsų GPS padėtį bei išjungia belaidį ryšį ir komunikaciją.

  GREITAS IŠJUNGIMAS
  Jei kyla problemų dėl saugumo, išjungiklis išvalys iš įrenginio visą naudotojo atmintį.

  ŠUOLININKO (JUMPMASTER) REŽIMAS
  Ši funkcija skirta aukštuminiams iššokimo taškams pagal karines gaires apskaičiuoti. Naudodami šią funkciją, pašokę atsidursite tikslioje vietoje.

  DVIEJŲ PADĖČIŲ FORMATAS
  Lengvai sinchronizuokite savo buvimo vietą su kitais, tame pačiame ekrane matydami ir universalųjį skersi̇nį ̀Merkatoriaus tinklą (UTM), ir karinio koordinatinio tinklo nuorodų sistemą (MGRS).

  NUMATOMI KELIO TAŠKAI
  Nustatykite ir išsaugokite tolimas geografines vietas, kad vėliau jas būtų galima panaudoti navigacijai. 

  KELIŲ PALYDOVŲ TINKLŲ PALAIKYMAS
  Naudodamiesi keliomis globaliomis navigacijos palydovų sistemomis (GPS, GLONASS ir „Galileo“) tikslius padėties duomenis turėsite ir tada, kai vien GPS nepakaktų.

  AUKŠTIMATIS, BAROMETRAS IR KOMPASAS
  Kitą savo trasą įveikite su vadinamąja ABC jutikliu trijule: aukštimačiu, oro sąlygas stebinčiu barometru ir triašiu elektroniniu kompasu.

  EKSPEDICIJOS REŽIMAS
  Maršrutus rinkitės plačiau ir toliau. Įjungus ekspedicijos režimą baterijos energija naudojama itin taupiai – GPS veiks ne vieną savaitę.

  EUROPOS „TOPOACTIVE“ IR SLIDINĖJIMO ŽEMĖLAPIAI
  Leiskitės į nuotykius naudodamiesi Europos „TopoActive“ žemėlapiais. Peržiūrėkite 2000 slidinėjimo kurortų iš viso pasaulio trasų pavadinimus ir sunkumo įvertinimus.

  FUNKCIJA „CLIMBPRO“
  Naudokite kopimo planuoklį „“ atsisiųstoms trasoms, kad pamatytumėte realiojo laiko informaciją apie dabartinius ir būsimus kopimus, įskaitant nuolydį, atstumą ir aukščio padidėjimą.

  GOLFO AIKŠTYNAI
  Gaukite prieigą prie spalvinių „CourseView“ žemėlapių ir daugiau nei 41000 golfo aikštynų visame pasaulyje, naudokitės taikymosi ir „PlaysLike Distance“ funkcijomis.

  NUOSEKLŪS NAVIGACIJOS NURODYMAI
  Laikykitės maršruto ar trasos naudodamiesi nuosekliais nurodymais, kuriais iš anksto pranešama apie artėjantį posūkį.

  ŽIEDINIŲ MARŠRUTŲ KŪRIMAS
  Įveskite atstumą, kurį norite nukeliauti, ir gaukite siūlomus maršrutus, kuriais grįšite į pradinį tašką. „™“ populiarių maršrutų nustatymas padeda rasti geriausius vietinius kelius.

  SAULĖS BATERIJA
  Baterija patalpose gali veikti iki 21 dienos, o kai ji įkraunama saulės energija nustačius išmaniojo laikrodžio režimą – iki 24 dienų1. GPS režimu baterija patalpose veiks 15 valandų, o įkraunama saulės energija – 16 valandų2.

  ENERGIJOS VALDYMO PROGRAMA
  Sužinokite, kaip įvairios nuostatos ir jutikliai veikia laikrodžio bateriją ir, jei reikia, jos veikimo laiką pailginkite. 

  SPORTO ŠAKŲ PROGRAMOS
  Naudokite iš anksto paruoštus veiklos profilius, skirtus bėgimui kalnų takais, plaukimui, bėgiojimui, važinėjimui dviračiu, žygiams pėsčiomis, irklavimui, slidinėjimui, golfui, banglenčių sportui, laipiojimui patalpose ir ne tik.

  MTB DINAMIKA
  Stebėkite išsamią kiekvieno važiavimo informaciją naudodamiesi kalnų dviračių metrika bei specialiais sudėtingumo bei tolygumo matavimais, kuriais įvertinamas trasos sunkumas. Sužinokite, koks yra jūsų leidimosi sklandumas, ir analizuokite rezultatus, kad kitąkart juos pagerintumėte.

  BANGLENČIŲ SPORTUI SKIRTOS FUNKCIJOS
  Pasiruoškite gaudyti bangas. „„tactix®® Delta – Solar Edition““ veikia su „“, sukuriančia kiekvienos bangos, kurią skrodžiate prieš „Surfline®“ kamerą, vaizdo įrašą.

  SLIDINĖJIMAS NE TRASOMIS
  Mėgaudamiesi sniegu visada turėkite svarbią informaciją. Iš anksto įkeltas profilis atskiria slidinėjimą nuo kopimo ir automatiškai rodo kilimui arba nusileidimui reikalingus rodiklius.

  ANIMUOTOS TRENIRUOTĖS
  Šio laikrodžio ekrane galima žiūrėti lengvai sekamas animacines kardiotreniruotes, jėgos, jogos ir pilateso pratimus. Pasirinkite iš įkeltų animacinių treniruočių arba atsisiųskite daugiau iš mūsų internetinės bendruomenės „“.

  REZULTATŲ METRIKA
  Peržiūrėkite išplėstinę treniruočių metriką, apimančią bėgimo dinamiką, jėgų atgavimo patarimus ir kita1. Sužinokite net pagal šilumą ir aukštį koreguojamą VO2 maksimumo įvertį.

  TECHNOLOGIJA „PACEPRO™“
  Pirmoji tokio pobūdžio funkcija „“ su nustatyto lygio nuorodomis padeda palaikyti tempą bėgant trasomis.

  AKLIMATIZACIJA
  Šis valdiklis parodo jūsų dabartinį aukštį, aklimatizuotą aukštį, pulsoksimetro2 rodmenis, širdies susitraukimų dažnį1 ir kvėpavimo dažnį, kad galėtumėte matyti, kaip atlaikote dabartinį aukštį.

  PULSO MONITORIUS ANT RIEŠO
  Gaukite pulso duomenis1 kartu su įspėjimais, jei ramybės būsenoje jūsų pulsas taps per aukštas ar per žemas. Įvertinkite, kaip plaka jūsų širdis visos aktyvios veiklos metu, net po vandeniu.

  PULSOKSIMETRO JUTIKLIS
  Aklimatizacijai naujame aukštyje ar miego stebėjimui pulsoksimetro2 jutiklis naudoja šviesos pluoštus, krentančius ant jūsų riešo. Taip jis įvertina, kaip jūsų organizmas įsisavina deguonį.

  KVĖPAVIMO STEBĖJIMAS
  Pamatykite, kaip jūsų kvėpavimas kinta dienos metu, miegant, darant kvėpavimo pratimus ir užsiimant joga.

  ENERGIJOS MONITORIUS „BODY BATTERY™“
  Optimizuokite organizmo energijos atsargas, naudodamiesi pulso kitimo, streso, miego ir kitais duomenimis, kad galėtumėte įvertinti, kada esate pasiruošę būti aktyvūs, o kada reikėtų pailsėti. 

  IŠMANIEJI PRANEŠIMAI
  Gaukite el. laiškus, tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su suderinamu įrenginiu

  MUZIKOS PROGRAMOS
  Išsaugokite iki 2000 dainų arba pasiekite transliavimo programas iš paslaugų teikėjų, pavyzdžiui, „Spotify“®, „Deezer“ ir „Amazon Music“, ir klausykite per „Bluetooth®“ ausines.

  „GARMIN PAY“
  Bekontaktis „Garmin Pay“ mokėjimas padės išvengti laukimo prie kasos. Atsiskaitykite su programoje dalyvaujančiais paslaugų teikėjais.

  SAUGOS IR SEKIMO FUNKCIJOS
  Jei jaučiatės nesaugūs arba jei jūsų laikrodis užfiksuoja nelaimingą atsitikimą, pagalbos ir incidento aptikimo funkcijos5 jūsų buvimo vietą siunčia skubios pagalbos kontaktams.

  PARDUOTUVĖ „CONNECT IQ™“
  Atsisiųskite pasirinktinius ciferblatus, pridėkite duomenų laukus ir gaukite programas ir valdiklius iš parduotuvės „“.

  SPECIFIKACIJOS

  LĘŠIO MEDŽIAGA: Power Sapphire™
  GRIOVELIO MEDŽIAGA: Deimanto tipo anglimi (DLC) padengtas plienas
  KORPUSO MEDŽIAGA: Pluoštu sustiprintas polimeras su metaliniu galiniu dangteliu ir įsriegtais mygtukais
  SUDERINAMA SU „QUICKFIT™“ LAIKRODŽIO DIRŽELIU: Yra (26 mm)
  DIRŽELIO MEDŽIAGA: Nailonas ir silikonas
  FIZINIS DYDIS: 51 x 51 x 14,9 mm
  Tinka šių apimčių riešams:
  Silikoninis dirželis: 127–210 mm
  Odinis dirželis: 135–213 mm
  Medžiaginis dirželis: 135–213 mm
  Metalinis dirželis: 135–225 mm

  SPALVINIS EKRANAS: YRA
  RODYMO DYDIS: 1.4” (35.56 mm)
  EKRANO SKIRIAMOJI GEBA: 280 x 280 pikselių
  EKRANO TIPAS: Matomas saulės šviesoje, pusiau skaidrus, pikselinės atminties (MIP)
  SVORIS Plienas: 97 g (tik korpusas: 69 g)
  PRALAIDUMO VANDENIUI SKALĖ: 10 ATM
  ATMINTIS / ISTORIJA: 32 GB
  BATERIJOS VEIKIMO LAIKAS: Išmanusis laikrodis: iki 21 dienų / 24 dienų naudojant saulės energiją*; Laikrodžio baterijos taupymo režimas: iki 80 dienų / 120 dienų naudojant saulės energiją*; GPS: iki 60 valandų / 66 valandų naudojant saulės energiją*; GPS + muzika: iki 15 valandų / 16 valandų naudojant saulės energiją*; Maksimalios GPS baterijos režimas: iki 120 valandų / 148 valandų naudojant saulės energiją*; Ekspedicijos su GPS: iki 46 dienų / 56 dienų naudojant saulės energiją*.

  * Įkraunamas saulės energija, darant prielaidą, kad bus dėvimas visą parą, iš kurių 3 valandas būsite lauke esant 50 000 liuksų šviesos intensyvumui
  ** Įkraunamas saulės energija, darant prielaidą, kad bus naudojamas lauke esant 50 000 liuksų šviesos intensyvumui  

 • Jus taip pat gali dominti