Valiuta:

Garmin Tactix Charlie

 • Garmin Tactix Charlie

  Kodas: 010-02085-00
  Kaina 74999 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Į krepšelį 

  Pažangus GPS laikrodis su taktinėmis funkcijomis.

  Gamintojas
  Garmin
 • Pažangus GPS laikrodis su taktinėmis funkcijomis

  • 1.2” colių didelės raiškos ekranas, saulėje įskaitomu safyriniu ekranu; Galimybė matyti laikrodžio ekraną naudojant naktinio matymo akinius
  • Iš anksto patalpintas Europos topografinis žemėlapis su navigavimo galimybėmis
  • Titaninis laikrodžio gaubtas ir užpakalinis dangtelis, nerūdijančio plieno mygtukai. Integruotas Elevate™ riešinis pulsometras
  • Taktinės savybės, kaip šuolis parašiutu, kelionės taškų planavimas, dvigubos padėties GPS formatavimas
  • Integruoti GPS ir GLONASS imtuvai, 3-ašių kompasas, barometras, aukštimatis ir giroskopas
  • Iki 12 dienų veikianti baterija laikrodžio režimu, iki 20 valandų GPS režimu ir iki 35 valandų UltraTrac™ režimu


  Tactix Charlie GPS multisportinis laikrodis turi specializuotų taktinių ir išmaniųjų funkcijų, skirtų fitnesui ir navigavimui kelionėse, todėl laikrodį galėsite naudoti bet kur, tiek ofise tiek karinėse operacijose. Ypatingai tvirtas, visiškai juodas laikrodis turi spalvotus topografinius žemėlapius su navigacinėmis savybėmis, riešinį pulsometrą, teikia fitneso treniruočių metrikas, suteikia galimybę matyti ekraną naudojant naktinio matymo akinius ir daugiau. Titanu padengtas laikrodžio gaubtas padidina atsparumą dilimui ir korozijai.

  Sekite savo maršrutą
  Nesvarbu ar treniruojatės karinėse pratybose ar bėgiojate parke, tactix Charlie laikrodyje integruoti žemėlapiai ir navigavimo funkcijos padėjus jums orientuotis aplinkoje. GPS ir GLONASS palydovinio tinklo palaikymas leis jums orientuotis ekstremaliose situacijose, kuriose vien GPS gali ir nepakakti. Be to, galėsite susikurti maršrutus ir žymėti vietoves, tokias kaip jūsų kempingas, transporto priemonė, kontrolės punktai ir kitas vietoves

  Drąsiai eikite į žygius
  Be navigacijos funkcijų, tactix laikrodis taip pat turi ABC (aukštimatis, barometras ir kompasas) jutiklius. Integruotas aukštimatis pateiks duomenis apie aukštį, kad būtų galima tiksliai stebėti pakilimus ir nuolydžius tokioms veiklos rūšims kaip žygiai.

  Integruotos taktinės funkcijos
  Laikrodžio taktinės funkcijos apima šuolio parašiutu veiklą, kelio taškų saugojimą ir militaristinių koordinačių palaikymą (MGRS), taip mat galimybę stebėti laikrodžio ekraną dėvint naktinio matymo akinius.

  Viskas ką turite žinoti apie savo treniruotes
  Vartotojams kurie ruošiasi varžyboms ir aktyviai sportuoja, tactix Charlie siūlo pažangias treniruočių stebėjimo funkcijas. Treniruočių būsenos funkcija automatiškai įvertins jūsų treniruotes ir praneš ar treniruotė buvo efektyvi, o galbūt treniruotės metu persistengėte. Naujoji funkcija „Treniruočių efektas“ po kiekvienos treniruotės pateiks aerobinį ir anaerobinį įvertinimą, kad galėtumėte geriau suprasti kaip treniruotės gerina jūsų gebėjimus peržengti savo galimybių ribas. Taip pat galite atsisiųsti treniruočių planus per Garmin Connect™ programėlę.

  Integruotas riešinis pulsometras
  Elevate™ riešinio pulsometro technologija suteiks galimybę stebėti savo širdies ritmą, nedevint krūtinės širdies ritmo diržo. Be žingsnių skaičiavimo ir miego stebėjimo, laikrodis pagal širdies ritmą pateiks sudegintų kalorijų kiekį, taip galėsite dar geriau įvertinti savo treniruočių efektyvumą. Taip pat šis laikrodis pagal širdies ritmo kintamumą apskaičiuos jūsų streso lygį, pagal kurį galėsite nuspręsti kokio intensyvumo fizinei veiklai jūsų kūnas šiuo metu yra pasiruošęs.  

  Išmanieji pranešimai
  Tactix Charlie palaiko išmaniuosius pranešimus, kai yra susietas su palaikomu išmaniuoju įrenginiu. Matykite naujus el. laiškus, SMS žinutes ar kitus įspėjimus tiesiog savo laikrodžio ekrane. Kita tactix Charlie funkcija yra LiveTrack – įsidiegę nemokamą mobiliąją programą Garmin Connect™ Mobile galėsite transliuoti savo sportines veiklas ir jūsų draugai tiesiogiai galės stebėti jūsų judėjimą žemėlapyje. Kitos ryšį palaikančios savybės yra automatinis sinchronizavimas su Garmin Connect ir dalinimasis socialiniuose tinkluose.

  Aukščiausios kokybės medžiagos
  Tactix Charlie yra ypatingai tvirtas, sukurtas įvairioms veikloms ir yra pagamintas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas. Lengvi titatiniame laikrodžio korpuse įmontuoti nerūdijančio plieno mygtukai, užtikrins maksimalų atsparumą dilimui ir korozijai. Taip pat laikrodžio ekranas yra padentas safyriniais kristalais, turi didelės raiškos, spalvotą Chroma Display™ ekraną ir galimybę būti įskaitomas dėvint naktinio matymo akinius. Laikrodžio atsparumas vandeniui 10 ATM (100 metrų).

  Pasirenkamos laikrodžio programėlės ir dizainas
  Laikrodį tactix Charlie galite pritaikyti savo norams su nemokamomis Connect IQ laikrodžio programėlėmis. Pakeiskite ciferblato dizainą, pridėkite papildomų duomenų laukelių, naujų programėlių sportui ar informacijai peržiūrėti.
  Garmin nuolat dirba su žinomiausiomis pasaulio kompanijomis ir programuotojais, kad stipri jų partnerystė laikrodžiams suteiktų dar daugiau vertės. Tokie prekės ženklai kaip Uber, Strava, AccuWeather ir daugelis kitų siūlo atsisiųsti jų programėles, kad taxtix Charlie laikrodį galėtumėte pritaikyti prie savo stiliaus.

  Bėgimo galia
  Stebėkite jėgos duomenis savo treniruočių metu, atsisiunčiant Running Power programėlę iš Connect IQ store į savo išmanujį telefoną. Running Power programėlė suteiks papildomus bėgimo duomenis tokius kaip — tempas, vertikalusis svyravimas, kad būtų galima nustatyti, kiek sunaudojate energijos. Kai žinosite kiek energijos sunaudojate, galėsite tiksliau pasirinkti savo bėgimo tempą, tai jums padės apsisaugoti nuo pervargimo ankščiau laiko. Jeigu turite širdies ritmo diržus nuo krūtinės, tokius kaip HRM-Run™, HRM-Tri™, tuomet susiejus širdies ritmo diržą su tactix Charlie, informaciją apie bėgimo galią galėsite matyti nenaudojant programėlės.  

  Techninės savybės
  Ekrano dydis: 1.2" (30,4 mm) skersmuo
  Ekrano raiška: 240 x 240 taškai
  Jutiklinis ekranas: Ne
  Svoris: 90g
  Baterija: Įkraunamoji ličio jonų baterija
  GPS: GPS ir GLONASS
  Jautrus imtuvas: Taip 

  Funkcijos
  Išsaugoti taškai: Taip
  Širdies ritmo duomenys: Taip
  Kalorijų skaičiavimas pagal širdies ritmo duomenis: Taip
  Barometrinis aukštimatis: Taip
  3 ašių elektroninis kompasas: Taip
  Integruotas termometras: Taip
  Akcelerometras: Taip
  Greitas sporto šakos keitimas: Taip
  Treniruotės kūrimas (treniruotės su pasirinktinais etapais ir perspėjimo zonomis): Taip
  Fiziologiniai duomenys: Taip
  Treniruočių efektas: Taip
  Intervalinė treniruotė: Taip
  Temperatūra treniruotės metu: Taip
  ANT+ jutiklių sąsaja: Taip
  Duomenų peržiūra: Taip
  Plaukimo metrika (yrių / grybšnių tipas, skaičius, baseino ilgis): Taip
  Atstumas / ratų skaičius: Taip
  Rankos judesių skaičiavimas: Taip
  Smūgio tipas: Taip
  Automatinis sustojimo fiksavimas: Taip
  Funkcija Drills: Taip
  SWOLF (plaukimo efektyvumas): Taip
  Tempas: Taip
  Bluetooth sąsaja: Taip
  Wi-Fi sąsaja: Taip
  Belaidis duomenų perkėlimas tarp prietaisų: Taip
  Automatinis duomenų laukelių keitimas ekrane treniruotės metu: Taip
  Auto Lap® (automatinis rato žymėjimas): Taip
  Auto Pause® (laikmačio sustabdymas sustojus): Taip
  Virtual Partner® (treniruotė su virtualiu partneriu): Taip
  Move IQ™ (automatinis veiklos atpažinimas): Taip
  Žingsniamatis: Taip
  Aktyvumo juosta (primena pajudėti nieko neveikiant): Taip
  Miego sekimas: Taip
  Atsparus smūgiams: Taip
  Sportinis laikrodis: Taip
  Garmin Connect™ suderinamumas (interneto svetainė duomenims peržiūrėti ir analizuoti): Taip
  Programos Garmin Connect Mobile palaikymas: Taip
  Tiesioginiai Strava segmentai: Taip
  Golfo lauko vaizdas: Taip
  Smūgio atstumo skaičiavimas: Taip
  Atstumo iki tikslo golfo lauke nustatymas: Taip
  Rankinis golfo lauko duobučių įvedimas: Taip 

 • Jus taip pat gali dominti