Žingsniamačiai, pedometrai

 • Žingsniamatis inSPORTline Strippy (Rožinė)
  Kodas: 8124-2

  Riešinis žingsniamatis

  Kaina 2490 su PVM
  Žingsniamatis inSPORTline Strippy (Mėlyna)
  Kodas: 8124-4

  Riešinis žingsniamatis

  Kaina 2490 su PVM
  Žingsniamatis inSPORTline Pole
  Kodas: 8595153650599

  Žingsniamatis sukurtas specialiai šiaurietiško ėjimo lazdoms

  Kaina 1690 su PVM
  Žingsniamatis inSPORTline PedoBasic
  Kodas: 859515360449

  Prie juosmens tvirtinamas žingsniamatis

  Kaina 1390 su PVM
  Žingsniamatis inSPORTline Duo
  Kodas: 859515365062

  Prie juosmens prikabinamas žingsniamatis

  Kaina 890 su PVM
  Žingsniamatis inSPORTline Foot
  Kodas: 859515365061

  Ėjimui, bėgimui ir žygiams

  Kaina 1990 su PVM
 • Žingsniamačiai, pedometrai – prietaisai, kurie bus naudingi Jums, artimiesiems, jie gali tapti labai taikliai parinkta dovana. Žingsniamatis tiks ne tik tiems, kurie intensyviai sportuoja, bet visiems, kurie neabejingi savo fiziniam aktyvumui, gerai savijautai ir, žinoma, sveikatai. Toks prietaisas bus puikus pasirinkimas žygiams, pasivaikščiojimui, bėgimui. Žingsniamatį galėsite prisisegti ar tiesiog įsimesti į rankinę ar kišenę ir jis puikiai atliks savo funkcijas.

  Tikriausiai visiems žinomos PSO rekomendacijos kasdien judėti. Vienur nurodoma, kiek žingsnių per dieną reikėtų nueiti, kitur – kiek kalorijų sudeginti, dar kituose šaltiniuose – kiek laiko per dieną reikia būti fiziškai aktyviu ir t.t. O kaip žinoti, kiek žingsnių nueiname ir kitus aspektus? Tai labai tiksliai padaryti padės žingsniamatis. Jei dar neturite, paskubėkite išsirinkti.

  Rinkdamiesi žingsniamatį įvertinkite esminius jo parametrus, pavyzdžiui, kokia yra atmintis, koks prietaiso tikslumas, kokias funkcijas jis turi. O štai funkcijų spektras gali būti itin platus: nuo kelių iki kelių dešimčių. Paprastai žingsniamatis rodys žingsnių skaičių, nueitą, nubėgtą ar nuvažiuotą atstumą, sudegintas kalorijas, išvystytą greitį.

  Papildomo patogumo naudojantis žingsniamačiu suteiks papildomos funkcijos. Pavyzdžiui, galimybė prietaisą susieti su kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu ir perkelti visą informaciją. Žingsniamačiai gali nustatyti žingsnio ilgį, galima nustatyti tikslą, pavyzdžiui, kiek žingsnių turite per dieną nueiti, o prietaisas rodys, kiek liko iki tikslo pasiekimo.

  Žingsniamačiai, pedometrai dažniausiai labai mažai sveria, todėl yra itin lengvi, patogūs ir nė nejusite, kad jį nešiojate. Prietaisas labai lengvai uždedamas ir nuimamas.

  Į savo asortimentą įtraukiame tik geriausių gamintojų produkciją, tad džiaugiamės savo klientams galėdami siūlyti Spokey, inSPORTline, Tanita, Meteor, Sportline žingsniamačius. Visi minėti gamintojai sporto ir sveikatingumo prekių kategorijoje užima aukštas pozicijas, turi platų juos vertinančių klientų ratą.

  Žingsniamačiai, pedometrai internetu SmartOnly.eu el. parduotuvėje – platus pasirinkimas, puikios akcijos, spartus pristatymas, 14 dienų grąžinimo garantija. Išsirinkite, apmokėkite ir nesukite galvos dėl pirkinio atsiėmimo – per 1–2 darbo dienas užsakytą prekę pristatysime nurodytu adresu ir jau netrukus galėsite naudotis savo naujuoju žingsniamačiu.