Laikrodžiai pulsometrai

 • Pulsometras + širdies ritmo diržas inSPORTline Diverz (Violetinė)
  Kodas: 6840-4

  Laikrodis-pulsometras matuojantis širdies ritmą su krūtinės diržu, rodantis laiką ir datą, turintis chronometrą, laikmatį, ratų matuoklį, žadintuvą, apšviečiamą ekraną, atsparumą vandeniui 100m

  Kaina 4390 su PVM
  Pulsometras + širdies ritmo diržas inSPORTline Fit
  Kodas: 8595153627133

  Modernaus dizaino, turi daug funkcijų, tinka įvairiai sporto veiklai.

  Kaina 48  su PVM
  Pulsometras + širdies ritmo diržas INSPORTLINE Cord
  Kodas: 8123

  Patikrina ir nustato tikslių širdies ritmą

     

   

   

  Kaina 4490 su PVM
 • Širdies ritmo diržai arba laikrodžiai pulsometrai yra nepamainomi sportuojantiems ir besirūpinantiems savo sveikata, kadangi treniruotės visapusiškai naudingos tik tada, kai krūvis parinktas tinkamai. Jei dar neturite tokio išmaniojo laikrodžio pulsometro, pasižvalgykite po mūsų asortimentą ir išsirinkite sau tinkamiausią.

  Išmanieji laikrodžiai pulsometrai skiriasi savo techniniais parametrais. Paprastai išmanusis laikrodis pulsometras matuos pulsą, žingsnius, kalorijas ir turės kitas bazines funkcijas. Rinkdamiesi įvertinkite, kiek valandų atminties prietaisas turi, kiek laiko veikia baterija, su kokiomis programinėmis įrangomis jis suderinamas ir pan. Papildomo patogumo naudojantis išmaniuoju laikrodžiu pulsometru suteiks kelios integruotos kalbos, galimybė perkelti duomenis ir kitos funkcijos.

  Sportuojantiems toks išmanusis laikrodis pulsometras bus tikrai nepamainomas treniruočių „partneris“, kadangi daugelis prietaisų turi tokias funkcijas: treniruočių planas, treniruočių dienoraštis, chronometras, greičio įvertinimas ir kt. Dažnu atveju šis laikrodis pulsometras skaičiuos Jūsų kalorijas, žingsnius, seks aktyvumą, fiksuos miego kokybę, rodys greitį, distanciją ir daug kitų aspektų. Matyti, kad prietaiso funkcionalumu abejoti neverta. Negana to, skirtingi dizainai lemia, jog sau tinkamą atras ir moterys, ir vyrai.

  Ne visi sportuojantys, ypač mėgėjiškai, žino, kokios apkrovos jiems yra tinkamos. Išmanusis laikrodis pulsometras parinks geriausias fizines apkrovas, atsižvelgdamas į tokius duomenis kaip vartotojo amžius, svoris, ūgis bei lytis, taip pat kūno masės indeksas.

  Prioritetą rekomenduojame teikti vandeniui atspariems prietaisams – su tokiu galėsite sportuoti bet kokiomis sąlygomis, net vandenyje ir visiškai nesijaudinti dėl jo veikimo.

  Kokybė aspektas yra vienas reikšmingiausių, tad mūsų asortimente rasite kokybiškus, patvarius gaminius. Į asortimentą įtraukiame tik geriausių gamintojų, pelniusių pripažinimą, produkciją, tad rinkitės Polar, Mio, Suunto, Beurer, Garmin, Scosche, inSPORTline išmaniuosius laikrodžius pulsometrus ir mėgaukitės jų patvarumu bei teikiama nauda.

  Išmanieji laikrodžiai pulsometrai internetu – SmartOnly.eu el. parduotuvėje turėsite itin platų pasirinkimą ir geriausias pirkimo sąlygas. Pirkite šį funkcionalų prietaisą internetu ir taupykite savo laiką bei pinigus. Išsirinkite mūsų el. parduotuvėje, apmokėkite patogiausiu būdu ir jau po 1–2 darbo dienų galėsite naudotis visomis išmaniojo laikrodžio pulsometro funkcijomis – pristatysime pirkinį Jūsų nurodytu adresu.